Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Parapsihologija

jeli tko od vas ikad pokušavo prizvat duha (nekog sexy komada) [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ...... ja jesam davno, ali ništa.......ili im nisam zanimljiva. Isto tako znam nešto vidjet da je prošlo pokraj mene, ali mislim da je to moja mašta [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 06 16
Je li netko pokušao prizvati sexy komada od krvi i mesa? To je isto parapsihologija. [:smije]
2014 06 16
ma znam da nije, malo šale......ali možda neko je [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 06 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] hahaha ovo je super! hahaha [:smije] [:smije] [:smije]
2014 06 16
E čitala sam sve i svašta.....ali sada ne vjerujem da svako tko prdne pojavi se duh, znam jednu tj. čavrljala sam s njom.....ali cura je baš cool
2014 06 16
Ma ne dojdu ti oni tek tako,treba ih privuc s necim... Evo ja privukla jednog sa punjenom paprikom!taman dovrsila i krenula guliti krumpir za pire kad ono sjeo covjek tj. duh i navalio na paprike,eti ja sjela s njim i dok je jeo cavrljali mi o svemu po malo... Pa odakle on tu,pa kako umro i kad,kaze ubila ga zena! A ja pitam pa zasto te ubila?! A on punih usta kaze: Jer sam joj prigovorio da umjesto punjenih paprika nije skuhala sarmu i jos k tome nije stigla ni napraviti pire! [:smije]
2014 06 17
ono si što vjeruješ.......... [:smije]
2014 06 17
hahahhahahahhahahha
2014 06 17
ahaha [:smije] TetaMarika
2014 06 18