Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

prosvijetlite me jer može bit da je stvarno u meni problem

Pocni ti nju u fino [:jezik] Npr. odmah za dobro jutro da si kupila neku novu kremicu za lice, ali da si kao mlada i neiskusna pogrijesila pa bi li je ona probala jer je to krema za starije i da ti se cini da je malo ostarila i izborala se od brige oko zle snahe u zadnje vrijeme ... [:jezik]
2014 06 17
novi ključ i brava su početak puknuća brane prije poplave...treba promjenit ulicu,kvart,zidove,stan,sveee mi smo promjenili grad,općinu i regiju i trebaće dobro potegnut da bi do nas dosegla. [:smije] Jezikom pokušava al joj je sve kraći i kraći [:smije] umori se čovjek nakon nekog vremena [:jezik]
2014 06 17
red je da pocistis gazdarici kuce dole. vidis kak ona dodje gore pa pocisti tvoje ormare. [:smije] cuj, nadji nacina i seli van. ukratko.
2014 06 17
a za bozic lako postom posaljes kremu protiv bradavica i dlakavih madeza..jel [:smije]
2014 06 17
[:smije] [:smije] [:smije] kupi joj onu kremu protiv bora šta se pravi od zmijskog otrova [:boji] [:smije] edit:šta košta da košta [slika:edef9f00-54ca-4740-b225-94743fdf29a1]
2014 06 17
eh to tako počinje, moje -tvoje. moja pohlepa veća od tvoje i nastane rat. [:place] Nema tu kruha niti ljubavi. Odvedi ti sveki u crkvu [:hihot]
2014 06 17
I moji su divni i krasni, al nikad ne bi zivjela s njima. Ni sa svojom mamom ni sa njegovima. Tvoj muz mi nije jasan. Sta joj on nista ne kaze ak vec to ne zelis bit bezobrazna. Cipka nekad ultimatumi pomazu. Kumica je tak zaprijetila svekrvi sad samo kaj pod ne lize za snahom
2014 06 17
malenaancica03 : ovo i je njeno skuliranije izdanje jer je jednom dosla sa spikom da ja nemogu odvest svoje dijete jer i ona ima prava na njega jer mu je baka [:smije] .. tak da mislim da bi bila jos i gora da joj barem to nisam dala do znanja (izblebetala sam joj pristojno neke stvari da ju spustim na zemlju pa je zasutila) inace .. s njom se nemozes ni posvadit jer zena ko malo deriste demonstrativno okrene leđa, zalupi vratima i ode... a bas toliko jadna nisam da idem trcat za njom [:pospan] mi imamo kljuc i na tom stubistu i cak smo mijenjali bravu jer svaki kljuc misteriozno nestane... nakraju ja po "svojoj" kuci moram zakljucavat vrata od soba ipazit na kljuceve [:hihot] neznam zapravo kak je mom muzu svejedno .. iskreno ja nisam puno davila da bira ili nesta poduzme jer ga ne zelim svadit s njima... Garavusa: hehe moram prvo naucit svirat [:smije] MarinaZulim: mislim da bi me tek onda počastila svojom glumom i jos divnijim uvredama [:hihot] hehehehe isuse cure skroz ste lude .. u dobrom smislu [:hihot] mislim da si tu od zmijskog otrova zna i sama napravit .. ako nista barem materijala ima dosta
2014 06 17
Ma ne mora bit to s unukom, al sigurno postoji nesto na sto je slaba..
2014 06 17
neće stara bit mirna dok ti manikura ne usahne i ne ugura te u kokošinjac pa da i ti zamahuješ mačetom da perje frca i leta na sve strane...zapamti ova moja slova šta ti pišem jer misli se ona na mladima svijet ostaje,šta si ti tu snajka došla ako neš pripomoć oko peradi prije ili poslje doće i taj časak,neće ni tebe preskočit red [:hihot] sory malo se šalim al budi na oprezu jer taj momenat je sve bliže i bliže a ona lubomorna čeka jer bi malo i ona u mn.pauzi uživala, sebe sređivala pa u šetnju s prijama na barkafu a ti snajka čijaj perje.Bježiiiiiiii di te noge noseeeeee
2014 06 17
A ljube, ili nauči svirat ili ćeš u kokošinjac... [:jezik] [:jezik]
2014 06 17
tragicno je da meni prigovara za svoje zivotinje a dok su kurili kamin ja, koja nisam nikad imala sjekiru u rukama, sam joj morala ic cjepkat da se gospođa nebi smrzla nakon sta je dosla s posla ... .. na unuka je ona slaba, nekad kraj nje imam osjecaj da mu je ona mama a ja sestra .. ma mislim da nju ni crkva nebi htjela [:place]
2014 06 17
Može meni jedan odgovor: znači udaš se i odeš živjeti kod muža ili odeš živjeti s njim?? Jel onda to isto tvoje gdje živiš sa njim ili nije???? [:sokiran] Hvala.
2014 06 17
po meni jemoje u nekoj granici, ali kad se oni tak ponasaju imam osjecaj da je granica puno dalje od one koju sam si sama zacrtala .. al mene nit nije briga za njihovu kucu, samo da imam mir od njih [:pospan]
2014 06 17
Dizem temu, kod mene je u pitanju sogorica. Nase kuce su napravljene na istoj parceli tako da nam je prva susjeda ona i svekiji s kojima zivi (rastavljena, ima tinejdera) Od samog starta smo se super slagale, u gradu di zivimo nisam ni stvarala neka prijateljstva jer sam imala nju. Postojala je stavka koja mi se nije svidala al je bio njen osobni izbor-druzenje s bivsom mog muza. Uvijek je u drustvu govorila kako ce joj ona bit kuma bude li se ikad ponovno udavala, mene bi to zapeklo. Ta bivsa je jedina prije mene s kojom je bio dugo u vezi, upoznao je s cijelom obitelji i imao ozbiljne planove. Prekinuli su prije skoro 10 godina. Nedavno se dogodila situacija gdje su svekiji, sogorica i tinejder zavrsili na cijeli dan u gradu gdje stanovita bivsa zivi, kao i pola obitelji jer je svekrva iz tog grada. Nasli su se svi zajedno na kavi, a sogorica je pozvala i bivsu. I tako su lijepo sate proveli u prici i druzenju. Btw bivsa odonda nema nikog. Mene je to tako pogodilo i zapeklo da ne mogu doci sebi. Pokusavam to potisnuti ali ne ide. Kakvo je vase videnje ove situacije? Pretjerujem li ili je ipak ovo odraz malog disrespecta? Hvala unaprijed na odgovorima!
2020 05 16
1 2 3 4