Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

prosvijetlite me jer može bit da je stvarno u meni problem

blago njemu.
2014 06 17
glupo je za reć ali ljepo je vidjet da nisam sama i da ona nije jedina.. samo se nadam da ja necu morat zivjet blizu svoje snahe cisto jer vidim da to ne hoda .. ja jos nisam dosla do tog nivoa, tj NJEGOVA MAMA je valjda jos "normalna" pa nemam nocne more ali dozivjela sam i to da sam isla mami placuci(situacija kad sam ju ulovila u spavacoj sobi da kopa pa je na kraju mene optuzila da im nedam da hodaju po vlastitojkuci hihot bolesnjava) inace i ja sam skorpija <3 i poznati smo da nam dugo treba da zavolimo ali NJEGOVA MAMA nije u stanju prihvatit činjenicu da postoji netko tko ju jos nije zavolio(4 god sam tu) probala sam i ja razgovorom nekoliko puta rijesit stvari ali najcesce nisam stigla ni dovrsit recenicu i vec su im nosevi(i svekru i svekrvi) bili u nebu ... tolko o tome kak su oni (citiram svekrvu) normalni i uvijek spremni dogovorit se oko svega smije jaao... to je stari nick i davno sam ga prerasla ali nikako da se odvojim od njega xd
2014 06 17
ne moras ti zivit ni blizu svoje svekrve. sve je stvar izbora.
2014 06 17
A da stavite brave po kuci? Tj od vrata svojeg dijela.
2014 06 17
Samo je jedan anđeo u mom životu moja mama,a sve ostale SVEKRIVE su vragovi.....ja imam sina i ne znam kakva ću biti kad mi u kuću doveze neku curu, ali od samog početka moraju biti pravila.. ja sam direktna i odrešita pa tako i s mojom svekrivom...jednom sam joj jasno rakla: Nešto Vam ne odgovara? U mojoj ste kući i tamo su vam vrata ako vam nešto ne paše. JE.. mi se što ona ima za reći... moj život, moj muž, moja djeca, moj kredit kojim sam stvarala svoj dom..ja plaćam račune, pelene, stavljam hranu na stol,i perem guzu svojoj djeci...pa će kod mene biti ili po mom ili po ničjem, eto draga drži se svog i točka.. lp
2014 06 17
preduvjet je biti u svojoj kuci, da i se uopce mogla tako postaviti. onaj cije je ime na papiru, taj je vlasnik.
2014 06 17
je ali ocito nam nije dosla voda do grla pa da odemo glavom bez obzira a i ja sam ta koja ima problema sa zivljenjem ovdje, muzu je cis ok posto radi pa ih ne gleda i ne slusa [:pospan] imamo svoj ulaz ali je jos uvijek ostalo stubiste iznutra.. kad sam izjavila da cemo ga zatvorit, skoro je izbio 3. svjetski rat pa sam se ko prava šupendara povukla [:vrti] i ja bi rado bila takva ali valjda patim od nekog sindroma pa ili ih zalim ili previse postujem da bi bila tako bahata(iako po meni je to glupost s moje strane) koči me to sta je to sve njihovo iako su svom sinu(mom muzu) dali potkrovlje sa golom ciglom i sad placamo i dio njihog kredita za golu ciglu i naš za uređenje i znam da po toj kalkulaciji nisam njima nista duzna jer sta su dali posteno placamo bit ce bolje .. hvala curke [:poljubac]
2014 06 17
ma meni je u redu da oni u svojoj kuci imaju svoja pravila .. ali brate mili pa nisam ti rob samo zato kaj si mi nesta dao .. mrzim takve stavove.. to onda nije poklonjeno nego đubretarski natjeravanje vode na svoj mlin [:ljut]
2014 06 17
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] imam i ja jednu takvu istu kopiranu [:kesi] samo naprijed,nisi ti ništa loše napravila osim što si skinula krunu kraljici majki i nisi napravila ljubim ruke sa štovanjem i poslušno av,av ušla u svoj kut. Ovako će bit mirnija kad iz te kućice ponekad kažeš i grrrrr da zna do koje crte može nogom ugazit. Nabavi onaj sprej ko onaj Japanski sudac Kavasaki [:smije] i povuci crtu da se zna. Dok se ne svadite ponekad nećeš imat mira. Ja sam sa svojom sretno svadjena i napokon sam prodisala.
2014 06 17
onda se maknes. kad ti ne odgovara dogovoris se s muzem, covjekom s kojim si u braku i kojem je svejedno. objasnis mu da tebi nije svejedno. i nadjete rjesenje. gdje te se ne postuje, otamo se mices, ne pricas pricu vec smislis plan da rijesis problem. ako je uopce to problem. mnogima je trauma suzivot s roditeljima njegovim/svojim, ali ne micu prstom da rijese stvar i maknu se. dakle, ne smeta im koliko bi ih smetalo stisnut remen i platit rentu, al imat svoj mir. ne zateci nikoga kako mu kopa po gacama.
2014 06 17
kakve krune, zene, kae vama? dajte se spustite na zemlju. ovo je cisto nadjebavanje, ako cemo iskreno. tko radi, tom nije dosadno, tko sjedi doma tom svasta pada na pamet kao ideja za prikratiti vrijeme. da zateknem ikoga da mi kopa po ladici s gacama taj bi me zadnji put vidio. amen. nema dalje. kak se postavis tako ti je.
2014 06 17
hehehe lijepo si me nasmijala ninipini [:smijesi] .. moram otic na skracivanje fitilja definitivno [:kesi] cipelitza... realna si i totalno kuzim sta pricas jer isto to bi ja drugima rekla ali jedna sam od onihh kojima je lako rec ali tesko se pokrenut ... tako nesta cu najvjerovatnije u afektu napravit jer najvece stvari sam i rijesila na takav nacin ali do tad se trudim bit fer i stajat kolko tolko cvrsto nogama na zemlji [:smijesi] a i balava sam jos (26 god) pa mi fali malo zivotnih mudrosti [:smijesi]
2014 06 17
potpisujem cipelitzu al to je živa istina [:kesi] pakujte se i put pod noge ako stara nastavi pritisak.Mi jesmo, nije bilo lako svadismo se i nas dvoje bezbroj puta jer je morao birat ili ona [:ljut] ili ja [:sramezljiv] al smo se iskobeljali i sad se zna di je kome misto.Mir i dobro i nadam se da se nećemo tako brzo pomirit.To su jedina vrata kroz koja može opet rovarit tako da ih ja za sada držim čvrsto blindirana. Lija jedna stara opet bi to zloupotrijebila.BTW dok sam čuvala trudnoću u bolnici ona se došla brinuti o svom jedincu mezimcu jer je bidan bija doma sam.Nosila je moju robu i kopala po ormarima,sve je tako raskopano ostavila,nije čak ni tragove prikrila.Eto sve je jasno.Put pod noge.
2014 06 17
izludit ce te a bezveze, kuis. ona te zajebaje jer moze. ona je na svome, a ti vidi kako ces. kad sve maknes u stranu, ostaje ti ta cinjenica. potpuno je nebitno kakva osoba si zivot na to moze svesti. bitno je kakva osoba si to da radit. ludjaka i lopova i svega loseg uvijek bude jer ima netko tko ce to tolerirat, preko toga prelazit. a nije istina da rjesenja nema. nije jeftino, al sve sta valja kosta.
2014 06 17
meni je recimo tesko nesto drugo, pokrenut se po pitanju da se trudim oko nekoga tko tog nije vrijedan. ko ionako niti vidi niti cuje. djaba energije puste potrosene, u veliko nista. ona tebi jednu, ti njoj dvije, ona tebi tri..i tako dok prva sta? ne oboli il krepa od muke? kako da ne. [:smije]
2014 06 17