Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

bokk može par savjeta :)

Imam decka , ima 22 god.. radi i mama mu mora slagat sendvic svaki dan za posao .. jer je on ocito lijen za to ili nece...to me vec zivcira da si nemože sam nešto slozit..sve mu mama radi.. fkt neznam sta da mu kazem . samo se radi toga svadamo .. moze neki savjett plizzz.. [:frustriran]
2014 06 17
Jesi sigurna da ti nije lagao o godinama? [:smije] [:smije] [:place]
2014 06 17
svađate se jer mu mama radi sendviće? [:smije] [:smije] [:smije]
2014 06 17
Prekini to što prije,nikad te neće gledat kao curu/ženu već samo kao dadilju.-.....uff ne podnosim te mamine sineke.....poznajem par takvih,moj šogor ima 32 god radi i ima dijete a kad dođe kod nas nedjeljom moja svekrva tj. njegova mama mu sa vilicom mrvi mrkvicu u juhi,ja poludimmmm.
2014 06 17
može,ja sam TaROt majstor-javi se u inbox [:smijesi]
2014 06 17
Pitanje je dal mu mama puno toga radi ili je ipak u većini stvari samostalan?ipak ćeš ti ako ostanete skupa u jednom trenutku naslijediti mamu [:znoji] [:hihot]
2014 06 17
Aha, naravno da moze! Bjezi glavom bez obzira jer es se za par godina naci u ulozi da ti njemu slazes taj isti sendvic! [:jezik] Mama ga je takvog napravila i nece se promijeniti ma sta se ti nadala i zavaravala samu sebe! [:tuzan]
2014 06 17
Moj dragi ima 28 godina. Kad ide na posao ja ustanem s njim, napravim mu sendvič, ako ne zuri skuham nam kavu.. ne zato sto je nesposoban vec zato sto ga volim, i za razliku od njega koji radi cijele dane, ja samo sjedim doma. Možda i mama od tvog dečka samo želi olaksati svom sinu...
2014 06 17
Naravno da moze sam napravit al zasto bi kad ga mama nije tako naucila. Sad mama pravi a poslje ces ti. Prihvati to da nebude svade oko gluposti. Ne mozes preodgojit covjeka od 22god
2014 06 17
Još je dobro ako ćeš ti kasnije praviti sendviće zato što ga voliš ali dal će ti sendvići biti dovoljno dobri kao mamini?ili će gospođa majka znati da tvoji nisu dobri kao njeni... [:hihot] [:place]
2014 06 17
skupa smo 4 mjeseca,, nekad je stvarno djetinjast.. tipa kupmo sladoled secemo u parku i cim mu nedam liz ljuti se uzas... mislim da nekad se ja bolje ponašam nego on..hhjoj :/
2014 06 17
prvih 2 mjeseca je bilo bas super. . a sad koda da je nestala ljubav i sve to .. i imam pitanje.. Djevac je i nisam nikaad bila s takvima.. aaa neznam kako... xsd
2014 06 17
a lol a bježi onda od takvog [:smije] [:smije]
2014 06 17
reci, dragi ja ću ti napravit [:smije] [:smije]
2014 06 17
Pusti, moj brat ima 30 i mama mu slaže doručak...
2014 06 17
1 2