Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Ekstenzije Trepavica, grad Zagreb i okolica

Ekstenzije ni na koji način ne oštećuju prirodne trepavice, i jednom kada se osoba odluči da prestane s nadogradnjama, prirodne trepavice nisu ništa kraće nego što su bile prije prve ugradnje. Doduše, ekstenzije su toliko prekrasan dodatak i nije se teško naviknuti na njih. Mnoge se žene nakon njihove ugradnje smatraju preporođenima (prestaju koristiti maskaru, a njihove su trepavice kontinuirano glamurozne), no jednom nakon prestanka nošenja ekstenzija, upravo zbog te navike, može se činiti kao da su prirodne trepavice kraće nego prije. No, nisu. [:sramezljiv] MI RADIMO NAJPOVOLJNIJE EKSTENZIJE TREPAVICA U GRADU, ZA SVE INFORMACIJE I PITANJA SLOBODNO SE JAVITE. PO POTREBI DOLAZIMO NA VAŠU ADRESU POTPUNO BESPLATNO. [:smijesi] Nađite vremena za sebe i pripremite se za ljeto! A što bolje nego biti na moru bezbrižan i ne opterećivati se s maskarom. [:hihot]
2014 06 20
KOJA JE CIJENA DOPUNA 3D TREPAVICA IMAM UGRADENE AL NISAM ZADOVOLJNA OD PREKJUCER DOSTA VEC OTPALO
2015 01 29