Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

vrić- grad zagreb

zanima me dali koja od vas zna kako se krecu cijene vrtica u gradu zagrebu , naime nemam prebivaliste samo boraviste , pa ako i mozete preporuciti koji i cijenu ako nije problem, može i u inbox [:zaljubljen]
2014 06 20
U gradskim vrtićima cijena se formira prema prihodima i broju članova kućanstva u prethodnoj godini. Proguglaj malo, ima tablica negdje na webu. Za privatne vrtiće nisam sigurna da li su slobodni samostalno kreirati cijenu, ili također mora biti u okvirima naloga Grada.
2014 06 20
sad sam citala da grad zagreb sufinancira djecu sa prebivalistem u gradu zagrebu -.- inace je cijena 1900kn, nemam ja te pare hehehe
2014 06 20
Cijena vrtića ovisi od dohotku roditelja - i ako ie više djece za treće je besplatno, bar mislim da je tako - ja za svoje plačam - prvi 300kn , drugi 225 kn. Vrtić možeš dobiti po mjestu stanovanja, nema više prijave u više vrtića - mislim na gradske, privatni tu jedan blizu mene 900 kn ide mala od susjede.
2014 06 20
u nas su jaslicce 900kn.nije privatni vrtić,nego gradski.. [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2014 06 20
ja placam 150 [:smije]
2014 06 20
Katastrofa, više ni dijete nemožeš poslati na čuvanje, kao da dobije kraljevski tretman tamo... katastrofa od države
2014 06 21