Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Neka mi netko objasni zašto se brišu teme??????

Zašto???? Kakvo je to pravilo? Neka mi netko lijepo objasni. Kako cu drugacije naci ono sto zelim i trazim? Zasto onda postoji sekcija koja je lijepo nazvana 'tražim'. Ne vidim li ja ili šta? Kao što je netko već rekao, na ovoj stranici je sve zabranjeno osim krađe. To komotno možete raditi kao i uzimanje tuđih podataka. Admine, ako citas ovo, a sigurna sam da citas, YOU AIN'T SHIT. A vama damicama kojima smetju takve teme i koje ste zatrazile micanje istih, slobodno se udaljte sa ovog site-a. I ovako i onako nicemu ne sluzi. Have a good day. [:boji] [:frustriran] [:ljut] [:znoji]
2014 06 23
[:hihot] [:hihot] [:hihot] šta ćeš tako je to u životu općenito,ne samo na krpetinama nažalost
2014 06 23
da, netko ce bas ici pretrazivati temu od 15416162 stranica i naici bas na ono sto ja zelim! [:ljut]
2014 06 23
Ja uvijek gledam bas tu temu...
2014 06 23
Dnevna tema Tražim ima obično 5-6 strana. Malo se smiri
2014 06 23
Ja uvijek pogledam tu temu da vidim je li možda imam nešto što netko traži [:smijesi]
2014 06 23
temu trazim admin stalno otvara, mozda ne svaki dan, ali ju otvara. tako da svaki puta stavi sta trazis. ja prije odem na tu temu vidjeti tko sta treba nego listati forum i teme koje su na njemu otvorene. ako se puno tema otvori tokom dana tako ti nece biti u nedavnima.. najbolje ti je tamo staviti sta zelis i nece biti brisano ;o)
2014 06 23
Meni je ta tema medju bojima pogotovo kad se stavi slika ili opise sto se tocno trazi...bolja negoa za zamjene jer tamo samo stave da su za zamjene, rijetko tko napise za sto mijenja...
2014 06 23
stav ti je na razini hormonalne pubertetlije pa malo ohladi, a drugo budi uopće sretna kaj zbog tebe nisi blokirana na forumu [:pospan]
2014 06 23
ako ti se ne sviđaju pravila,uvijek možeš otići [:jezik]
2014 06 23
Ima tako zanimljivih, dobrih, smIješnih tema, neke cure tu traže i pomoć, a to se ništa ne može naći zbog vaših TRAŽIM, PRODAJEM I MIJENJAM. Admin svaki dan otvori teme za to i tamo trebate i pisati. U suprotnome svi trebaju biti blokirani, stvarno što je previše previše je. Samo šteta što se to ne provodi. [:frustriran] [:boji] [:frustriran] [:ljut] [:znoji]
2014 06 23
Zato jer forum nije zamišljen kao mjesto prekrcano reklamama, imate tražilicu uostalom, a forum je samo dodatna funkcija na kojoj možete chattati, razgovarati o kozmetici, odjeći, modi čemu god. Hmmm, a mogla bih ja početi i blokirati korisnike koji krše pravila otvaranjem nepotrebnih tema? Mislim da sam do sada bila preblaga :P
2014 06 23
Evo frisko ti je otvorena tema Trazim...
2014 06 23
hahahahahahah ja bi te odmah na block bacila, weekend hahahaha
2014 06 23
Trudim se zaista svaki dan da vam otvorim temu, lako je vidljiva i pregledna kada ima samo do 10 stranica koje nije problem prelistati u par minuta.
2014 06 23
1 2