Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Depresija - tablete

Najbolje bi bilo da ih prestanes uzimati sto i valjda sama znad. Nije poanta da citav zivot to uzimas. Kupi si peseka, setajte se, nadi si decka, ljubite se, volite....Misli pozitivno, misli su cudo. [:zaljubljen]
2014 06 29
pa pričaj sa psihijatrom koji ti ih je prepisao...ne savjetujem ti samoinicijativno skidanje s njih, to apsolutno nikako...a ovo zadnje pitanje ti može odgopvorit jedino psihić
2014 06 29
Ovisi koji je tvoj problem, zbog čega si depresivna?
2014 06 29
Naprosto ste mi fantastične vi koje zagovarate da se treba čim prije 'skinut' sa tableta [:vrti] Evo ovako, zamisli da si dijabetičar, i svaki dan trebaš popit tabletu inače ode sve k vragu. E, pa imaš sreće, za razliku od dijabetesa depresija je izliječiva. Mukotrpno je i iziskuje jako puno rada i truda, ali je izliječivo. Prema tome, idi redovno na terapiju, pij svoje lijekove redovno i konzultiraj se oko svega sa svojim psihijatrom, a ne strancima na internetu koji često puta nemaju pojma o čemu pričaju nego 'od tetke/strine u četvrnaestom koljenu pred 10 godina je bila da ne kažem šta i izraslo joj uho na leđima'. Samo guraj naprijed! Sretno!
2014 06 29
Malo čudno, jer Zoloft bi trebao imati upravo suprotan efekt - smanjivanje apetita. Jel jedeš više ili ne? Povećani apetit može imati veze sa lijekom, ali prije sa depresijom kao takvom.
2014 06 29
I slažem se sa Lantaarn - od ljudi ćeš čuti/pročitati svakakve gluposti. Pa filtriraj i vjeruje liječniku odn.sebi ako misliš da trebaš mijenjati terapiju/liječnika.
2014 06 29
slažem se Lantaarn, nikako ne slušaj ove koji ti govore da se odma skidaš s toga...90% ekipe tu nije u životu vidlo AD i nema pojma s čim se nose ljudi koji ih piju...
2014 06 29
Ima načina, naravno. Ali zašto da ti mijenja terapiju? Zbog toga što si se udebljala? Pamet u glavu. Biraj između zdravlja i par kg viška. Skinuti te može dobar psihijatar koji mora utvrditi da ti terapija nije odgovarajuća ili da ju odbijaš piti. Postepeno. A može ti se desiti da ti uvali nešto još jače i pretvori te u biljku.
2014 06 29
Oki, hvala vam cure na pomoći [:smijesi] @oldtajmerka - nadam se da neće [:smije]
2014 06 29
Meni su fascinnatni savjeti tipa šetaj, crtaj, kupi psa. Sorry, ali sama sam prošla nešto slično i znam o čemu pričam. Kad si ko zombi, nemaš se volje pokrenuti, oprati, počešljati, kad ti je svaka normalna svakodnevna radnja problem. To neće izliječiti pozitivne misli, na žalost. Možda dobar psiholog.
2014 06 29
nicole11 i doricaSmb potpisujem [:zaljubljen]
2014 06 29
Oldtajmerko, moj najdublji naklon! <3
2014 06 29
Da, to je kao i savjet za debele: pa nemoj toliko jesti. Ono, no shit Sherlock, meni to nikad ne bi palo na pamet. Tako i sa depresijom i lijekovima. Ljudi vole komentirati ono o čemu nemaju pojma, ispadaju sami sebi pametni valjda, nema veze što samo pokazuju time kako su glupi.
2014 06 29
i meni se sere od komentara kupi psa, šetaj i slično...možda baš iam 500 pasa i bavim se maratonom ali sam svejedno nesretna [:znoji]
2014 06 29
i meni se sere od komentara kupi psa, šetaj i slično...možda baš iam 500 pasa i bavim se maratonom ali sam svejedno nesretna [:znoji]
2014 06 29