Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Depresija - tablete

Imam psa, imam dečka, imam mamu i seku blizu, sve sam isprobala, vjerujte [:tuzan]
2014 06 29
Laantarn, hvala. Prošla sam svašta pa znam iz prve ruke, na žalost. [:tuzan] Ja sam šetala psa svaki dan. Kao robot. Nije pomagalo. Kao da treba razlog zašto si nesretan? Depresija je jedna od najraširenjih bolesti današnjice mada je mnogi još ne shvaćaju kao takvu. I neće proći od glazbe, psa, maca ili dečka. Umjesto da te brinu kile budi sretna da ti se ne tresu ruke, da nemaš napadaje panike ili kojekakve grozote od nuspojava.
2014 06 29
Ja ti vjerujem. [:smijesi]
2014 06 29
Hvala ti [:poljubac]
2014 06 29
ja ti vjerujem malac [:poljubac] drž mi se i ne slušaj glupe savjete na forumu...a debljina je drek od nuspojave, ima gorih, vjeruj mi-ovo je mila majka [:smijesi] oldtajmerka [:poljubac]
2014 06 29
Hvala vam curke, zakon ste [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 06 29
samo te molim da ne toneš u depresiju, nego se trudi iz toga naučiti nešto novo [:smijesi] imaš šansu vidjeti svijet iz perspektive iz koje ga drugi ne vide, zvuči glupo ali je istina [:smijesi] ali shvatit ćeš kad pređeš dvadesetu, mlada si ti još [:kesi] [:poljubac]
2014 06 29
Drži se! Sretno. [:smijesi]
2014 06 29
Ne zvuči glupo, zvuči utješno [:zaljubljen] Haha, jesam [:poljubac]
2014 06 29
Pametno zbori dorica [:poljubac]
2014 06 29
Ne brini za debljinu, važno je da dobro jedeš, jer od gladovanja i mršavosti živci samo još jače stradaju. Jedino što ti mogu savjetovati da dnevno, unatoč depresiji provedeš neko vrijeme na suncu. Dokazano je da pomankanje vitamina D uzrokuje depresiju. Za ostalo je ipak potreban liječnik, jer kako vidim kod tebe je stvar puno ozbiljnija od tjeskobe ili anksioznosti. Također ti savjetujem da ne tražiš od sebe previše, pa čak ni u slučaju toga da se mučiš s time da što brže ozdraviš. Kada mene uhvati tjeskoba, trudim se popiti čaj od pasiflore. Možeš o njoj pročitati na internetu. Ali to je možda bolje prakticirati kada se izliječiš od depresije i skineš sa lijekova. Mnogi preporučuju i gospinu travu, ali budući da je to ozbiljan i jak lijek koji je ekvivalent Prozacu, ja ga ne bih preporučila nikome, naročito ne da ga uzimaju na svoju ruku. Sretno!
2014 06 29
Evo opet savjeta [:frustriran] ....pa na uputstvima AD-a upravo piše da se ne smiju piti istovremeno sa čajevima tipa gospina trava i sl.
2014 06 29
Bezbojna..čitaj pažljivije
2014 06 29
Inače zaista ne iznosim gotovo ništa privatne prirode ovdje na krpicama ali ajde - nažalost u ovih 23 godine sam svašta doživjela, i to ima svoje poslijedice. Borim se i trudim, ali me vesele malene stvari (što je OGROMAN napredak!). Primjerice, ako se zamjenim za neki slatki odjevni predmet ovdje na krpicama, ja sam ko malo dijete. Nosim ga dok se ne raspadne. Dečko me odveo da mi kupimo grudnjaka jer nisam imala nego dva i to prevelika (70D je teško pronaći). Pronašla sam preslatke, i kako ih nosim osjećam se toliko bolje u svojoj koži. Nekome glupost poput imanja najobičnijeg grudnjaka je mene rasplakala od sreće. Eto. Navečer vozim bicikl kada spadne sparina, i kada osjetim oko Jarunskog jezera taj svježiji zrak i lagani povjetarac... dubok udah i zaista imam osjećaj da ako se nastavim boriti da će biti bolje, barem malo, barem mrvicu. Eto [:smijesi] Ne odustaj! Nemaš se čega sramiti, nemaš što kriti niti se osjećati loše oko ičega. Mene gluparije vesele. I nek me i vesele [:hihot] Ja imam problem sa prihvaćanjem vlastitog tijela i određenih događaja iz prošlosti koji su mi gotovo uništili zdrav odnos prema sebi kako psihički tako i fizički, i radim na tome. Lak za nokte za 10kn pomaže [:hihot] Ubit se u nektarinama koje su mi omiljeno voće itekako pomaže [:kesi] Samo polako, dan po dan! I podsjeti se na to svaki dan: dan po dan! [:smijesi] Želim ti iskreno svu sreću!
2014 06 29
Vidim da nas iste stvari vesele [:sramezljiv] [:jezik] OMG, mi fakat imamo dosta zajedničkog ( nektarine ♥ ) [:hihot] Hvala ti puno [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 06 29