Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Da li su povratne informacije na krpicama iskrene?

Da li su korisnice uistinu zadovoljne sa robom koju dobiju ili većinom prešute,iz razloga da ne ulaze u konflikte i da ne dobiju negativne komentare?
2014 07 08
meni moje donose posao [:smijesi]
2014 07 08
ti se nemaš čega bojati [:smije] ,to ne ide tebe,ali činjenica je da kad vidiš da netko ima 100,200 pozitivnih komentara i kad tebe baš zezne,hmmm
2014 07 08
ja sam jednu ocjenu prošle godine napisala pozitivnu, a uopće ju cura nije zaslužila
2014 07 08
Ja sam evo u 2 godine na krpicama većinom jako zadovoljna, a i na početku kad nisam bila toliko happy sa dobivenom robom nisam ostavila negativnu info jer nisam htjela ulaziti u neke sukobe i sl. Nekako imam sreće sa curama od kojih kupim ili se zamijenim tako da sam većinom zadovoljna :) Ali istina je da se cure boje ostaviti opravdanu negativnu upravo iz straha da im se bude uzvraćena, na reakciju administratorice se čeka sto gladnih godina pa se većini ne da sa tim natezati, koliko mi se čini
2014 07 08
I ja sam dala jednu pozitivnu a da nije baš bila zaslužena...Sama sam malo kriva za taj predmet jer nisam ništa pitala, virovala sam onome sta piše, a naravno da je bilo uljepšano!
2014 07 08
na svu srecu nisam imala losih iskustava.. barem ne kad je kupoprodaja ostvarena. tako da sam ja zadovoljna. bilo je navlacenja hoce, nece uzet pa odustane al za to ne pisem nikakvu povratnu... tako da moje (s obje strane) jesu iskrene [:zaljubljen]
2014 07 08
I ja sam zadovoljna i većinom lijepa iskustva,međutim dogodilo se da me korisnica sa puno pozitivnih komentara i sa mojom uplatom od prije 2 mjeseca totalno izignorirala i nije mi javila što se događa sa artiklom.Mislim da nije fer.
2014 07 08
Ja sam jako kratko tu, i uvjek kada poslujem sa djevojkama uvijek ostavim povratnu onakvu kakvu mislim da je zaslužila, a imam sreće da sam do sad poslovala sa divnim djevojkama! Jedino mi je žao da od dvije cure nisam dobila povratu, a ja sam njima ostavila. Jedino sam u inbox dobila, sve super, hvala, i ta mi se cura, vidim, nije prijavila gore jako dugo. A neda mi se moljakat ostavi povratnu, to mi glupo! [:frustriran] [:kesi]
2014 07 08
Sve se može dogoditi i ljudski je pogriješiti i svašta,ali bar poruku poslati,to nije teško.
2014 07 08
Trebale bi biti.No baš zato što cure ostavljaju drugačije povratne,ili ne ostavljaju,jer se boje, zato i nisu mjerilo. Ja uvijek ostavim onako kako je.Nema smisla u suprotnom. A strah od osvetničkih negativnih je po mome glupo..jer one i onako nisu stvarni pokazatelj i bit će uklonjene vjerojatno(kad tad),a upozorit će ostale korisnice na profil koji je zasluženo dobio takvu povratnu..
2014 07 08
Ja sam par puta "prešutjela" nekim curama [:vrti]
2014 07 08
I da -GreenQuenn- nisu mjerilo,u pravu si.Pokazalo se da nisu mjerilo,čast izuzecima.
2014 07 08
Potpuno se slažem sa Elenaalma. Imala sam recimo konkretan slučaj gdje sam kupila dva para cipela od kojih su jedne fantastične i očuvane, a druge su došle osjetno i zaista vidljivo oguljene, što nije bilo na slici niti je prodavačica napomenula. I nisam ostavila negativnu, samo sam njoj u inbox poslala da to nije u redu i zamolila ju da ubuduće bude fer. I priznajem, nisam ostavila negativnu jer ako može poslati takve cipele, onda može i vratiti negativnu samo iz osvete. A to mi stvarno ne treba. A trebala sam. I sve bismo trebale jer netko drugi se sigurno ne bi ustručavao da ostavi... Ali zahvaljujući svim divnim ženama s kojima sam surađivala, nekako te stvari i zaboravite... Ying yang...
2014 07 08
Znam,ali zamisli situaciju,poslovala si s nekim tko je dulje na krpicama,zezne te,nema negativnu i naravno,niti ja neću ostaviti negativnu jer se to,ups,dogodilo slučajno.
2014 07 08
1 2 3