Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vracanje novca/robe nakon 23 dana

Dakle,prodam prije 23 dana cizme...velim zenski ako slucajno ne pase broj ili sl..,neka se javi i da cu joj vratiti novac(tako velim svakom kupcu,da ce dobiti povrat novca ukoliko ne pase velicina ili nesto slicno) jer se k tome puno cura interesiralo bas za te cizme...od prave brusene koze su,tople(s umjetnim krznom),nenosene za 60 kn..i tak ja posaljem zenski poruku sa upitom odmah nakon dal je sve u redu,i meni dolazi poruka danas,nakon 23 dana...da ce iskoristit ono sto sam rekla,te da ce mi vratiti cizme jer na patentnom zatvaracu nema kopcice..dal su takve prodane ili ju je ona naknadno skinula/strgala ne mogu reci 100%..uglavnom njoj se to ne isplati popravljati(znaci nije strgan patentni zatvarac nego ona ruckica od njega)..i hoce da si JA DODEM PO NJIH KAD MENI PASE!!??znaci javlja se nakon skoro mjesec dana,i sada JA moram po njih dolaziti?Nemoram opce niti pricati kako sam obrisala slike cizama odavno,dala joj pozitivnu ocjenu odmah nakon primopredaje,i to je prva ocjena koju opce ima(ona meni nije nista ostavljala)..i kako sam curama odavno rekla da su cizme prodane i obrisala sam sve poruke..i sad je sezona na izmaku...znaci propala prodaja..i nije meni do tih 60 kn,necu propast,pogotovo ako je bio moj propust,tj nisam vidjela da fali ruckica od patentnog zatvaraca(kazem,ne mogu tvrditi da je ili nije napravljeno naknadno,dok su bile kod nje)...ali javljanje nakon skoro mjesec dana nek si dodjem po njih...jel ja imam probleme s kontrolom bijesa i nisam normalna posto mi se tlak digao na 300 i jos uvijek se ne mogu smiriti???!!!!!!!
2013 02 05
draga,šta se opće uzrujavaš napiši ti njoj lijepo piši kući propalo je [:hihot]
2013 02 05
uopće se ne živciraj. ti si ispala poštena i napravila si sve kako treba. ne budi naivna i nemoj pristati na povrat novca. da nesto nije bilo u redu s cizmama, mogla ti je odmah javiti, a vjerojatno i bi. pa tko bi normalan cekao 3 tjedna da javi da IPAK nisu dobre? vjerojatno ih je sama strgala i sad ti ih hoce uvaliti. u prilog joj ne ide niti to sto nema povratnih.
2013 02 05
ma ono,ocu prema svima biti fer i korektna..i znam tocno sto sam rekla i uvijek stojim iza svojih rijeci...i sta sad...oce ispast da svoje rijeci gazim ili sta???!!!Kaj je najbolje,nece me biti u ZGu..i sigurno nemam pametnijeg posla nego cizme ganjat za 60 kn..pitala sam decku sta je bilo,njemu se isto digao tlak na 300 i nece ih sigurno pokupit...al ono 23 dana..wtf??!!
2013 02 05
ma tu je očito da nešto nije u redu, tj da je odmah to vidjela odmah bi javila tako da ne vidim čemu se uzrujavat... [:smijesi] [:smijesi]
2013 02 05
nakon 23 dana?????? osim ako je bila u bolnici - nemaš kaj razmišljati...... pa daklem ima svega [:ljut]
2013 02 05
Ženo, iskuliraj to i napiši da je prošla baba s kolačima. [:smijesi]
2013 02 05
Napisala sam joj ovo: MotherOfDragons , prije 52 minuta ok,nije problem za vratit novce ili robu ak ne pase,ali racunam da se to obavi unutar par dana..primopredaja je bila prije 23 dana...prvi razlog je sto sam curama rekla da su cizme konacno prodane i izbrisala sam sve slike i njihove poruke,drugi razlog je sto mene nema vise u ZGu...tj predavanja ce biti tek u 3. mjesecu a iz Začretja mi nije usput dolazit do Zagrepcanke po cizme,tj za 60 kn..jedino da se nademo negdje kod SCa kada budem isla na konzultacije ili nesto slicno...a za to ne mogu tocno garanitirati kad cu ic.. a treci razlog je sto je sad gotova zimska sezona i nikom nece trebat niti da dodju 20 kn vjerojatno jer gledaju proljetnu obucu lagano...vratila bi novce tj platila popravak radije nego da idem natrag po njih,no dobro.. Imam zdrastvenih problema...najmanje sto mi sad u zivotu treba je da se nerviram radi ovakvih nebitnih stvari i idijotarija...ali ne mogu si pomoci,to je jace od mene :(( zdere me i razdire..i na kraju cu valjda progutati to nekako i ici k njoj na posao po njih,kao sto sam ih i nosila...gospoda se samo spustila dolje sa zgrade..nije niti dosla na recimo pola puta..kak bi bilo fer
2013 02 05
Ne uzrujavaj se bezveze, mogla se javiti odmah...lijepo bi to bilo čizme je iznosila i sad bi povrat... [:hihot] [:vrti] [:vrti]
2013 02 05
Ma,ne uzrujavaj se nimalo!Prosao je voz.Bile su joj dobre 22 dana i sad kad je nesto unistila na njima,odjednom reklamacija.Ma ne moze to tako!Imas puno pravo da je iskuliras jer si u pravu [:smijesi]
2013 02 05
ajme povrat novca nakon 23 dana,napiši joj da skine kopčicu sa nakih drugih čizama i stavi na te tvoje,uzme mala kliješta i problem riješen,ako joj je do kopčice [:hihot]
2013 02 05
Cizmice je najverovatnije nosila i sad su joj dosadile,pa bi natrag 60kn...javiti se nakon 23 dana je smijesno...ne zivciraj se...
2013 02 05
Hvala vam curke na podrsci...puno mi to znaci,makar mislim da cu na kraju prozvakat i to..i zivcanocu na decka koji mi je reko da samo gubim vrijeme...i otici po te cizme i..ne znam,dat ih u karitas...jer bez obzira na sve imala bi osjecaj da gazim svoju rijec...jednostavno sam takva..ko zadnja budala :(
2013 02 05
Haloooo micek cemu nervoza, nema tu mjesta nerviranju, ispala si fer i korektna, dami si osobno nosila paket, ostavila poz. komentar ona tebi ni A, neznam samo kako ima muda radit od sebe finu-prefinu i nakon 23 dana traziti povrat novaca radi kvacice, kaj cizme nije ni pogledala a kamoli izvadila iz kutije do danas????? To ti samo govori s kim si imala posla i samo se fino smiri...kupljeno-prodano na njima nije pisalo reklamacija 30 dana [:smijesi] ....smjesak na lice [:kesi]
2013 02 05
Ovo su poruke.. :( Bok! smijesi Otkad smo se vidjele nisam stigla na krpice...jučer sam prvi put htjela obući čizmice (bilo mi ih žao nositi po snijegu) i nisam mogla - potrgana je kopčica na ciferu na desnoj čizmi i nisam ju mogla nikako zakopčati place . S obzirom da nema smisla da mi stoje doma, morat ću se pozvati na tvoju ponudu da ako mi ne budu odgovarale da ja tebi vratim čizmice, a ti meni novce....baš mi je žao jer su mi zaista prekrasne place .... Hvala ti na svemu. LP prije 7 sata Ma da, cif na desnoj nema kopčicu i ne mogu ih obući, a ne isplati mi ih se nositi šusteru da ih popravi....javi kad bi ti pasalo da dođeš po njih...
2013 02 05
1 2 3 4 5