Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vracanje novca/robe nakon 23 dana

a nek si onda ide u ducan i nek si kupi takve cizme za 60 kn...gledala sam neki dan..i najveci skartovi i sintetike su na snizenjima po 300..kamoli koža
2013 02 07
Vidi, nemoj popustiti. Očito je da ženska nešto mulja. Ruku na srce: sve ženske kada kupe neki komad obuće, bez obzira na vremenske prilike vani, u stanu i sobi malo nosi svoje nove cipele/čizme/sandale jednostavno da se malo divi i uživa u njima. Ako je vani zapadao snijeg brate mili pa mogla si ih u tanu probati. Jedino što riskiraš je negativan komentar, koji ćeš draga moja dobiti i nakon što joj vratiš novce. Nažalost ali tako je stoga, od.ebi ju i gotova priča a na negativan komentar obrazloži svoju str priče, svi te već znamu, i ovu sapunicu stoga ti nitko neće zamjeriti [:zaljubljen]
2013 02 08
ma ..j mi se vise za negativan komentar...Kao sto je rekla ditachi,imam poruke i mogu screenshotat cu sve ako treba..a i moji komentari sve o meni govore...to sto ima dvoje dojece me nije briga,isto kao dal joj trebaju novci ili ne..to su njezini problemi..ako ih zeli vratiti,snaci ce se da dodje do Vlaske... drugi ljudi isto imaju zivote,svoje probleme,bolesne roditelje itd,itd...tj kakva je moja situacija bila dok sam ja njoj nosila cizme?jako bahato i sebicno..novce cu vratiti ako dodje do vlaske(5 min od glavnog kolodvora),ako joj je to u interesu neka dodje,ako nije..kraj filozofije...i jos ono da ce ONA slikati daih JA stavim natrag u prodaju..jel sam ja glupa ili to nema veze s zdravim mozgom??
2013 02 08
Da sam ja na tvom jestu ne bih joj ni to napravila. Ponavljam, čizmice nije morala nositi po onolikom snijegu al ih je mogla isprobati u sobi. Ja sam prije 2 tj kupila sandale s krpica, i šta sam trebala do 21. lipnja držati ih zatvorene u kutiji jer nije ljeto. Da joj toliko znače novci pregledala bi ona njih detaljno još prvih 5min kad ih je dobila. a ta KOOOOPČICA Isuse Bože! kao da joj fali u najmanju ruku potpetica. Koliko sam sama potrgala kopčica na čizmicama, i dalje se mogu zatvoriti. Ponavljam: da smo mi tu neke dame onda ne bi kupovale na krpicama. Stoga ženska SPUSTI SE NA ZEMLJU! i de njezin nick name
2013 02 08
Ponudila si joj popravak, nije pristala. Sada govori kako je potrgan cif, a ne kopcica?! Ma mislim hellou, tko je tu lud?! Draga, i ako odluci da ti ih primopreda na ruke, prvo ces ih doooooobroooo pregledati, naravno da joj neces vratiti novac dok ne pogledas u kakvom su stanju cizme. A da ti ih ostavlja kod nekog prijatelja, ne radi to, jer ti ne znas sta je napravila s cizmama ni u kakvom su stanju. Dovest ces se ne samo na gubitak od 60 kn, nego ako ih je unistila, bit ces na povecem gubitku. Eto, to sto ima dvoje djece, nije tvoj problem, zbog njih, ona ne moze tebi diktirati gdje njoj odgovara da OPET ti dodjes po cizme. I daj joj link od ovoga da vidi sto smo napisale za njezino vracanje cizama nakon 23 dana. Slobodno, pa neka skuzi da je luda napokon! A ti ne brini brigu, nije htjela lovu za popravak, odmah nesto smrdi. Svoj dio posla, i vise od toga, si odradila fer, korektno, pošteno, savrseno, na koje kao ni jedna od nas koje prodajemo mozda nikada ne bi ni pristale. I onda te jeb... sa kopčicom??! Kao smak svijet je!! I naravno, pozitivni komentari govore za samu tebe, sto vise imas brinuti, ne trebaju ti takve negativne vibre od nekog na pocetku price sretnog kupca, pa nakon 23 dana "razocaranog." To samo govori za sebe da postoje svakakvi ljudi, neka te nebrinu nimalo.
2013 02 08
ako ih želi vratiti nek plati poštarinu i pošalje ti ih.
2013 02 08
Hvala na podrsci...,poslat cu link na temu,ako zeli neka posta ovdje...ali necu nista zasada navoditi..A iskreno nekak mi je svejedno u kakvom stanju,neda mi se gledat nit ona nit te cizme nakon ovakvih navlacenja i dizanja tlaka..zgadi se sve covjeku.tak da cu radije preko frenda da se rijesim trakavice.i ako ih dobijem-stavit cu zihericu na njih il neku kopcicu s drugih cizama i pokloniti ih dalje.jednostavno sam takva osoba..kad mi se nesto zamjeri ne zelim nista sto me podsjeca na to u blizini... za postarinu sumnjam da ce pristati ukoliko je ja sama ne platim..jer ona je sama "zaradila novce teskom mukom i ne misli ih poklanjati"
2013 02 08
Motherofdragons, ja te iskreno ne razumije. Toliko podrske od nas, toliko te odgovaramo, toliko razlicitih misljenja, ali smo svi slozni u jednome: nema vracanja novaca! Pa nitko tko ti je dao podrsku, ukljucujuci i mene ne bi to napravio, ocito samo ti bi. Ne znam cemu si toliko zagrizla da isapdnes pravedna prema nepravednoj osobi?! Da li je to u konacnici zasluzila? Ja mislim da nije! Ma gle, i da si joj poslala strgane, za 60 kn, i jos si joj ih na ruke nosila, gdje bi nasla takve od kože cizme za takve male pare? Sto i sama kazes, onaj škart od skaja se cijeni na 300 kn. Nepodilazi nikome, ne budi tvrdoglava, procitaj ponovo svu ovu podrsku i osvijesti se. A pogreska ti je ako ides preko prijatelja i to preeeeveelika. Zazalit ces duplo. Mislim, na tebi je naravno, ali onda nisi ni trebala otvarati ovu temu vec kada toliko ustrajes u vracanju artikla i nisi promjenila misljenje ni nakon nasih komentara. Bez ljutnje, ali mislim da ste onda to mogle u inbox rijesiti, jer njoj ovo nece nista znaciti ako ti njoj podilazis i na kraju popustis.. I nema se tu vise sta za reci. :)
2013 02 08
joj AdelaBeba slažem se s tobom od riječi do riječi [:smijesi]
2013 02 09
Hehe [:zaljubljen]
2013 02 09
a što bih JA trebala napravit, koja sam preveslana škart robom koja je stajala očito jako dugo negdje u vlazi? Ne da me neće obeštetit, nego mi još na moj negativni komentar ostavlja i meni negativan? I ja sam dala 130, a ne 60 kuna! Mohterofdragons ne odustaj radi kopčice, nek si je popravlja!
2013 02 10
Ma ne javlja se vise,nadam se da nit nece..ak i oce(i to tamo dok se vratim u ZG),necu odgovarati nis..BMK...ak oce ista vracat neka se javi do kraja mjeseca,ima i broj moba moj xD
2013 02 11
a s tvojim cizmama hrdavim di se odlomio don mi je fascinantno.....pazi da ne dobijes tetanus! xD
2013 02 11
.. pa si pogledajte i moju temu ako vas zanima. imaju slike.
2013 02 13
Mother.... ma nema šanse da ih više nosim- pune su potpuno hrđavih čavala. pogledaj slike na mojoj temi.
2013 02 13
1 2 3 4 5