Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi s trazilicom

Vecer zenske, imam pitanjce [:jezik] Imam li samo ja poteskoca s nalazenjem clanica preko trazilice(probala i na chromeu, exploreru i mozilli)? [:sokiran] Prije si samo trebao upisati nick i izlistani su svi oglasi (ako ih je cura imala), vec 2 tjedna to ne radi i bas me iritira [:jezik] [:hihot] [:frustriran] a ako svi imamo taj problem, misle li taj bug "tehnicari" ispraviti ili smo osudjeni google-at svaku korisnicu koja nas zanima do daljnjega? [:jezik]
2014 07 24
nažalost mislim da svima šteka tj da je do njih [:boji]
2014 07 24
Da,nazalost i kod mene.I to jako dugo.Osim toga izbacuje me sa stranice pa se svako malo moram ulogirat [:tuzan] [:vrti] Nadam se da ce netko vise poduzeti nesto.
2014 07 24
PRoblem je i s Q, ako napišem u tražilicu H&M, prva stranica je okej, i kad prebacim na drugu, samo mi bude H u tražilici, kao da sam tražila samo slovo h -.- [:vrti]
2014 07 24
entoni, prebaci se na chrome, tamo tog problema nema, ispitala sam davnih dana (dok je jos odgovarala [:jezik] [:smije] ) adminku o tome [:smijesi]
2014 07 24
Da, i mene svako malo izbacuje sa stranice [:vrti]
2014 07 24