Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Internet bankarstvo

Ovako našla sam se u jednoj situaciji gdje želim prodati jedne cipele curi ali neželim da sazna da sam to ja,točnije moje pravo ime i prezime,a uplatit će mi novce preko interneta na račun,dali će ona tim putem saznati moje pravo ime,ako joj ja dam krivo. Rođendan joj u ponedjeljak a ja sam kupila zadnje cipelice br.36 i sada sam joj odlučila prodati da bi imala te štikle jer je zaljubljena u njih :) Pa novce koje uplati meni ću joj uplatiti masažicu neku ili nešto,samo neželim da sazna da sam joj ja prodala štikle jer će se naljutiti,a ne dolazi u obzir pitat da na nečiji drugi račun uplačuje novce.. Hvalaaa [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 02 06
ona neće vidjeti tvoje pravo ime i prezime, ali neće moći ni uplatiti, jer će joj izbaciti da se broj računa ne podudara sa imenom i prezimenom osobe i neće joj moći provesti transakciju
2013 02 06
Zašto joj jednostavno ne pokloniš cipele i bon za masažu? Čemu cila strka oko kupnje kad ti na isto dođe?
2013 02 06
Naljutit će se,obje smo htjele te štikle a jedan broj 36.je ostao i kupila sam ih ja i htjela sam joj dati ali ona neželi ni čuti za to -.- pa moram ovako da ne sazna da je od mene jer se glupo osječam
2013 02 06
Hmm... Nemoj onda pisati na forumu o tome, procitat ce! :) U svakom slucaju mislim da ne treba radit od buhe slona. Poslusaj Garavusu i lijepo to sve zamotaj i daruj frendici! [:smijesi] Iskrenost prije svega.
2013 02 06
Kad upise broj računa i sve ispuni, (barem kod erste) ima za kliknut provjeri i onda sa strane pise ime i prezime.
2013 02 06
pa dogovori se s nekom od ovih cura s foruma da ti samo prebaci novce na tvoj racun :) naravno, s nekom kojoj vjerujes ili si poslovala već s njom [:smijesi]
2013 02 06