Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

dragi admin....adminka....

...smatram da ne radiš dovoljno na ovoj stranici....nije dovoljno prijaviti se svaki dan otvoriti teme za rasprodaju zamjene i tako to....opet ima hrpa smeća ovdje od krivo tagiranih ...od prodaje svega i svačega....i onda se pitamo zbog čega nam stranica šteka...zašto ljudi odlaze sa krpica i sve više i više prijavljuju se klinke 15-16 godine pa nije niti čudno da ima toliko prevarantica ovdje ....
2014 07 30
Đabe ti trud..nema tu pomoći. [:vrti]
2014 07 30
Da...da.....baš tak Ezri...... Krpice od prije par mjeseci i sada , više nisu iste..... Totalni je kaos i nered.....i vjerujem da bu još i gore.... [:smijesi]
2014 07 30
Winxy [:poljubac] kak to misliš "od prije par mjeseci"?! [:hihot] Na krpicama od uvijek vlada anarhija [:hihot] Adminu je prioritetan posao izmišljanje izgovora zašto svoj posao obavlja na određeni način, odnosno ne obavlja. [:kesi]
2014 07 30
Ma zabranjene teme gdje su se cure reklamirale kao, a svaka druga kod mene sve za 10, kod mene u pola cijene itd... i onda nista nisu blokirane, bas da ja otvorim takvu temu odma bi dobila crveni
2014 07 30
Ezri....od dana kad sam osvanula na krpicama i sada.... Tada je bilo puno veselije, zabavnije......smijale smo se, valjale i sve se činilo puno jednostavnijim...... Na to sam mislila......općenito atmosfera među nama...... [:smijesi]
2014 07 30
Winxy - sad je sezona kiselih krastavaca, pa se valjda i atmosfera ukiselila [:hihot]
2014 07 30
[:smije] [:smije]
2014 07 30
ovdje poduže vlada sezona kiselih krastavaca [:smije] [:smije]
2014 07 30
Sovice..... [:smijesi]
2014 07 30
Meni iskreno ne smeta otvaranje tema i reklamiranje, iako to sama ne radim. Koga te teme ne zanimaju, nek ih ne otvara. Ja ih prva ne čitam, ali možda netko na taj način baš nađe nešto što mu treba u ovom moru artikala. Mislim da ovdje ima puno većih problema od samoreklamiranja, na kraju krajeva ova stranica tome i služi, kupnji, prodaji i zamjeni. Da da, znam da ću sad čuti komentare tipa 'što bi bilo da svi tak idemo otvarat itd. itd.', ali eto, to jemoje mišljenje. Mislim da su puuuunooo veći problem prevarantice koje su očito na ovoj stranici zaštićene, krivi tagovi itd.
2014 07 30
A da ne govorim o glupim pravilima kao npr.naslov teme ne smije biti napisan velikim slovima. Da nije tragično, bilo bi smiješno.
2014 07 30
Upravo to...zašto je zabranjeno pisati velikim slovima...katastrofa...prestrašno...i ovdje smo da bi prodale..zašto zabrana reklamiranja..ajmo uvesti da se svaki dan smije reklamirati jedan svoj proizvod...krpice nek vrte... [:smije] [:kesi]
2014 07 30
ode stranica u kur..
2014 07 30
zato što je to NET BONTON, N E M A D E R A N J A [:hihot] [:smije]
2014 07 30
1 2