Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoć! :((

Curke,molila bi pomoć! Radi se o fotoaparatu.... Živim u stanu i svaku jutro idem dole ispred zgrade jer imam malu terasu,visoko.Pa me nitko nevidi.Volim tako ujutro popiti kavu i biti na krpicama.Pošto je ujutro bilo jako lijepo,sunce,cvijeće odlučila sam fotografirati.Imam malu macu,pa se uvijek volim igrati i zabavljati s njom.I tako ja popila kavu i sve i ostavila sam fotoaparat na stoliću,zaboravila sam ga totalno :( I onda sam otišla gore,i taman se počelo naoblačiti kao da će kiša.I najednom je počela padati a ja sam ostavila fotoaparat.Malo prije sam išla na terasu nahraniti macu i kad vidim fotoaparat na stolu,a ja sam počela šizit [:frustriran] [:frustriran] Brzo sam otišla gore,obrisala sam ga jer su kapljice od kiše bile na njemu,pa ja nemogu vjerovati kako sam ga uspijela zaboraviti :((( Mislila sam da se neće uopće niti upaliti,ali upalio se i nekako je zamagljena kamera,malo šteka uff! Molim pomoć kako to riješiti i kako da opet bude stari :( [:place] [:vrti] [:boji] Hvala svima!
2014 07 30
koliki uvod hihihi mogla si jednostavno staviti "pokisnuo mi fotoaparat, što sad?" [:jezik] sretno [:kesi]
2014 07 30
na čemu si ti!?tebi je superrr [:jezik] [:smije]
2014 07 30
Probaj staviti u rižu da ti se prosuši ako je ušlo vode u njega. Meni je tako mobitel proradio nakon što je upao u vodu [:smijesi]
2014 07 30
Gabriela,aha ok,znala sam za to,jer mi se još nije dogodilo da mi je nešto pokisnulo ili da mi je npr. mobitel pao u vodu,budem probala svakako! :/ HVALA TI SVEJEDNO ! [:sramezljiv]
2014 07 30
Hvala ! [:sramezljiv]
2014 07 30
stavi ga cijelog u rižu [:smijesi]
2014 07 30
Ne u rižu jer nema zraka onda , sav ce ti dobit iznutra plijesan- koroziju :( Rastavi što možeš i obriši krpicom.
2014 07 31
Da to sam već napravila,hvala! [:sramezljiv]
2014 07 31
riža upija svu tekućinu na sebe, neće izbiti plijesan i ne treba ga držati u riži 3 dana nego sat-dva [:smijesi]
2014 07 31