Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta / pouzeće

Pa idem na poštu svaki dan i nitko mi ništa ne kaže [:vrti] Dolazio poštar - ne k meni ali po ulici - i ja ko glupaća čekam [:place]
2014 08 11
evo, da se i ja oglasim, radi se o meni! :) da, poslala sam vec bezbroj paketa, puno vecih, tezih i vece vrijednosti, i nikad mi se nije ovako sta dogodilo! posiljka je poslana 30.7, i trebala je biti dostavljena slijedeci dan, do 20h... Abrose, ispricavam se zbog neugodnosti, ali morala sam otvoriti temu, jer u ovakvim situacijama, mislim da je najbolje konzultirati se sa sto vise ljudi, isto da cujem prijedloge i misljenja... nisam te odmah prozvala ikako, nego sam ispitala situaciju, da mi je znati kako dalje reagirati! sve u svemu, nadam se da ce se sve rijesiti kako spada!
2014 08 11
dakle svaka je otvorila temu za paket..umjesto da ste si dale tracking number i pratile ili provjerile na pošti [:ljut]
2014 08 11
Nemaš beda, mind :3 Sve u svemu, bila sam u pošti, podigla paket i derala se pa će valjda sad govoriti kad mi šta dođe xP
2014 08 11
1 2