Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

a neznam zašto??

Teško me podnose odrasli ljudi, ( kao i moja, možda buduća svekrva ) , a nevjerovatno dobro se slažem sa malom djecom i starijim osobama, da ne kažem stracima. Nikad neznam zašto je to tako .. [:hihot] [:smije]
2014 08 17
Svekrva je ljubomorna [:smije]
2014 08 17
hahaha Ive moja ko bi znao, u jednoj prilici mi je rekla da nije ljubomorna, da je mislila da će biti, ali nije, ali ipak me malo teže podnosi, dok njezina mama, baka mog dečka, ona me obožava isto kao i ja nju! [:hihot]
2014 08 17
Ako baka odobrava - dobro je! [:jezik]
2014 08 17
a što bude kad bake nebude [:place]
2014 08 17
to bude teško [:smije]
2014 08 17
Ako je ljubomorna,onda je ili psihicki nestabilna ili je jednostavno zlobna i negativna osoba. To mi uopce nije zdrava emocija ni zdrav,normalan pogled na svijet
2014 08 17
Ma najbitnije da se ti i decko slazete ostalo je manje vazno [:kesi]
2014 08 17
a nije samo ona, nego i ovak ljudi malo su mrzovoljni dok sam u blizini a nikako da skužim zašt je to tak, dok je sa klincima sasvim drugačije. Oni me obožavaju i ja obožavam njih. Moja bivša ( hvala dragom Bogu ) šefica mi je iskreno rekla kak nemrože podnjet moju prisutnost blizu nje! To mi nije jasno [:frustriran] [:frustriran]
2014 08 17
Mrzi te onaj kojemu su na neki način prijetnja, to je u biti samo jako dobar kompliment. [:smije]
2014 08 17
Nemoj da te to toliko grize,ja se oko takvih stvari ne zamaram...kao sto kaze IvanaH. najbitnije je da se ti i dečko slažete i nadopunjujete,a za drugo sve u svoje vrijeme,pa vidjet će ona kad tad da je pogriješila...to su negativni ljudi koje ljubomorana neprestano prati, a ja se od takvih ljudi maknem ili samo napravim distancu...eto šaljem pozzz [:smijesi]
2014 08 18