Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodaja stvari...?!?

Prodala sam djevojci prije nekoliko mjeseci haljinu.. jednom je samo nosena s moje strane.. Da bi danas vidjela da ona tu moju haljinu prodaje ali za VECU CIJENU??? Mislim ja nisam ovdje ostecena ona ju je uredno platila i ona je sad njezina i moze s njom sto zeli... ali nakon sto ju je iznosila pise da je ko nova i prodaje ju za vecu cijenu???
2013 02 08
ima toga puno,pusti,njima na dušu.I ja sam viđala svoje stvari za 5X većom cijenom, al to je tako.
2013 02 08
Rado bih pitala jel joj nick ...........? Točno toliko slova koliko točkica stavih. [:jezik] [:smije] Ja ako sam i prodala nešto što je doputovalo kroz zamjenu i sl. a ipak nije odgovaralo- stavila sam duplo nižu cijenu, pa čak i ako je nenošen s moje/sekine strane. Neki ovdje vide ooooogromnu zaradu..al ne ide to tako.
2013 02 08
I ja svoj artikl hehe isto tako...
2013 02 08
a događa se nažalost i to... :-/ , ali nakon što prodamo robu nije više na nama što će netko drugi s njom...tako da nije za osuđivat pomeni ;)
2013 02 08
Jasno je men da ce netko prodati nesto dalje..ako mu ne odgovara ili slicno.. i to je sasvim normalno.. ali prodavati stvar koju si kupio,jos dodatno nosio,opisat ju ko novu i prodavati za vecu cijenu,nego sto si ju ti ovdje dobio? e to mi nije jasno.. i to je strasno bezobrazno raditi... [:vrti]
2013 02 08
Eh cure, ja sam jednoj curi poklonila dosta stvarčica jer me tražila da nema, teška situacija, a znamo kako je svugdje, i ja joj dosta toga POKLONILA. Sad vidim (ne ovdje) ali po drugim portalima ona prodaje te stvari po vrlo visokim cijenama (200-300kn) [:pospan]
2013 02 08
Bezobrazluk i ja kažem. Ali ne možeš tome stati u kraj [:ljut]
2013 02 08
Aaaaaahhhhhhhhhhhhhh...... Kako loše [:zaljubljen] [:frustriran]
2013 02 08
Mislim da je sasvim u redu prodati ukoliko ti ipak ne odg.,pa onda ista ili cak i visa cijena je ok,ali ako nosis neko vrijeme,pa potom odlucis prodati,onda nikako nije u redu pisati da je novo i traziti vecu cijenu,to je vec bezobrazluk.
2013 02 08
Onda nek pokuša prodati negdje izvan krpica jer ovako i onako ta ista osoba može pronaći artikl i iznenaditi se. .... i napraviti grupu [:hihot] Malo logike, ne, a? : [:sokiran] [:jezik]
2013 02 08
preprodaja je ok ak se ne preprodaje po visoj cijeni. ak dobijem nesto sto mi je malo ili nije moj stil, naravno da si to necu ostavit. ali da, vidjeh da je jedna nesto sto je bilo 20kn prodala ili zamijenila za 50.
2013 02 08