Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

grlobolja-lijek ?

uuužasno me od vikenda boli grlo odnosno glasnice ...jedva da mogu progutati hranu ..otišla sam u ljekarnu po septolete jer neznam zašto mi odmah padaju septolete na pamet ..no tamo mi je rečeno da to baš i nije od nekakve pomoći...odnosno da su to jako skupi "bomboni" i ništa više...imate neki provjereni lijek [:tuzan]
2014 08 21
oni tvrdi zeleni mentol bomboni, 5kn vrečica [:smije] meni uvijek pomognu [:smijesi]
2014 08 21
med i limun [:smijesi]
2014 08 21
..ma ne pomaže [:tuzan] ...eventualno se stiša malo kada popijem topli napitak...ali poslje opet isto...najgore mi je ujutro...
2014 08 21
Možeš uzimati bilo koje bombone, pošto je njihova funkcija produkcija sline i vlaženje sluznice, uz to manje pričanja i puno tekućine. Trebalo bi proći kroz koji dan.
2014 08 21
to će ti proć samo od sebe...nemoj se trovati tim pizdarijama [:smijesi] samo pij čajeve da kaj više piškiš i malo gricni češnjaka :)
2014 08 21
ma znam da ce proći ali me jako boli ...i gladna sam [:tuzan] i boli me..a baš ne volim bol [:place]
2014 08 21
Vjerojatno je riječ o nekakvoj blažoj virusnoj upali. Jedino što možeš je čekati da prođe [:kesi]
2014 08 21
@bananaorah i meni se tako čini jer uopče nisam pjevala ovaj vikend ni vikala [:smije] samo što užasno boli kod gutanja koje je često..čak i hranu izbjegavam ..
2014 08 21
Propolis?Ja koristim onaj dječjii koji ne sadrži u sebi alkohol pa manje pecka.. u dm-u ima za kupiti.
2014 08 21
Mentol bomboni zeleni sa crnim križem na sebi mentol/eukaliptus (zelena vrečica ) i Listerine voda za usta za dezinficirati..Prirodno med,kadulja(grgljanje)med i luk (crveni)u istom omjeru da stoji 24 sata,a nakon toga na žlicu se jede.
2014 08 21
@jamadu...kada to sve probam...onesvjestit cu se [:hihot]
2014 08 21
Ljubica, to ti je čista angina. A Ivana mudro zbori. To s karmeliziranim šećerom i mlijekom i piti vruće vruće ti je bomba. Med, limun i propolis su dobitna kombinacija. Osobito propolis koji ubija i bakterije i viruse. Pa barem si ti mene pametno savjetovala neki dan u inboxu [:smijesi]
2014 08 21
probaj grgljati mlaku vodu i žlicu soli zajedno izmješano. malo je odvratno ali meni pomaže [:hihot]
2014 08 21
Za cuclanje su super oni tvrdi bomboni s kaduljom iz dm-a. Super su, fino ublaže sluznicu. Propolis i karamelizirani šećer i mlijeko i mi koristimo :-D A čula sam i za neki sirup od lovora..kažu ljudi da je super, ima nekih recepata na metu, nisam ga isprobala, ali eto, ljudi su zadovoljni =)
2014 08 21
1 2