Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Admine, može prijedlog?

kako je ta žena mutava, božemioprosti [:znoji] dakle čemu onda podforum posao, kuhanje, škola, itd itd.. [:boji] nit ona sam ne zna što želi i što se smije
2014 09 10
Ali koje su to predviđene teme za chat? I to bi se prebukiralo sve. A i da se priča samo o modi, iskreno, ja prva ne bih uopće sudjelovala u forumu jer mi to nije napeto. Tu sam da se riješim viška, a zapravo mi je sad i zanimljivije visit na tim nekim "nebitnim" temama i razgovarat s curama [:zaljubljen] Ali to sam samo ja...Forum je da bude raznolik. Bez reklama na koje adblock ne može utjecati i s dovoljno raznolikih tema da cure mogu pričati o svemu i družiti se.
2014 09 10
ne zna niti ona vjerojatno [:smije] [:smije] [:smije] sara niti ja, uopće me ne zanimaju teme o modi jer se svedu samo na ermaksice i ove moderne gluposti koje svaka šuša u gradu nosi [:smije]
2014 09 10
ma hjoooj ko bi znao, nakon jučerašnje priredbe ovdje na forumu opako sam razmišljala ni ne kliknuti više nikad na nj i manit se čorava posla...al sve vas previše volim [:hihot]
2014 09 10
E pa to, aaliyah! Šta me briga jel sad in celine ili celine dion, nije to moj đir :D A birkin torbu si ionako ne mogu priuštiti, pa mi ni nema smisla razglabati o tome [:smije] Osim ako ćemo forum podijeliti na podkategorije tipa: alternativno, šminkerski, boho, "za van"...i dalje bi mi bilo dosadno nakon pola dana [:smije] nerdy, istina! mislila sam da će sve "nebitne" teme bit izbrisane u roku keks, ali eto nas :D i začetavamo upravo temu za koju je admin rekao da se ne začetava, daaamn [:jezik]
2014 09 10
pa mogla ju je poključat kad zna da smo babe [:hihot]
2014 09 10
Search će se ubaciti na forum uskoro.
2014 09 14
a quote? [:hihot]
2014 09 14
1 2 3 4