Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Admine, može prijedlog?

odlican prijedlog! Btw,nema me jedno vece na krpicama i odmah "the best night ever" se dogodi xD
2014 09 08
Može jedan prijedlog i od mene, naravno, ako je ikako moguće..? Bilo bi super kada bi stranica Moje krpice bila responzivna, što znači, da se stranica može prilagoditi svakom sučelju mobitela. To bi bilo puno brže i jednostanije za pregledavanje. Ovako, svaki put kada je neko preko mobitela na Mk, treba povećavati pojedine stvari, listati, itd... Ili...? Što drugi misle? [:sokiran]
2014 09 08
It's a girl [:hihot] [:smije] [:poljubac]
2014 09 08
Quote fali jer to svaki forum ima, dajte malo to probajte progurat...
2014 09 08
bez chattanja na foruumu ?
2014 09 08
Bijesni i bezobrazni tagovi postaju jako iritirajuci i na tome se treba jako ucestalo raditi. Ukucajte bilo koju marku i sve je jasno.
2014 09 08
Prijedlog adminu...problem je po forumima tražim, kupujem, zaviri kod mene..itd....da li se ne može nekako složiti, dok korisnik/ korisnica počne pisat temu s navedenim riječima, da neda temu objaviti, ili objaviti komentar, kao da se te riječi zacrvene, podcrtaju ili nekako drugačije naznače, i da one u toj formi ne mogu biti objavljene....ne znam dal je to izvedivo, ali samo prijedlog...ili nešto na tu varijantu...
2014 09 08
eee, quote! To mi nije palo na pamet, odlična ideja! [:zaljubljen]
2014 09 08
indira, mislim da je to nemoguće..jer neke napišu selim se..i onda u temi krpice mi ispadaju iz ormara... gdje i došli kad bi i riječi bile zabranjene [:hihot]
2014 09 08
@vicky ne. na temama na kojima nije mjesto chattanju. dakle, zachattavanje tema koje imaju neku svrhu/temu nije dozvoljeno @indiravz23 ne smiju se otvarati teme za reklamiranje,točka
2014 09 08
ja bi CHAT !! da mogu chattati s određenim ljudima...to nije neizvedivo (i manje bi forum trpio)..no kako vidim kako sada stvari stoje ..to bi bilo ravno kao da dovedem dečke iz teorije velikog praska da mi to slože
2014 09 08
Ma znam...ali..možda ima neka fora...neznam [:znoji] [:znoji]
2014 09 08
@leopoldina: i ja bih to rado!
2014 09 08
@ Vichy1...jaooooo [:smije] [:zaljubljen] [:smije]
2014 09 08
vicky...i meni chat ful fali, bilo bi puno zgodnije od ovog inboksa a i samim time bi se smanjilo začatavanje tema
2014 09 08