Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

negativni komentari

Dobio sam negativnu ,samo zato što sam dao negativnu.I još ostao bez tenisica koje nisu nikad stigle, [:frustriran] i 170 kn + zaradio negativnu.
2014 09 25
naravno da nije ugodno ostavljati negativne komentare, ali mislim da je to svojevrsna obaveza ako je dogovor izgran. u protivnom, nasjest će i druge cure pa će se svi pitati kako je moguće da te prevari neko za 50 ili 100 pozitivnih komentara i bez ijednog negativnog.
2014 09 25
Ja sam isto imala divno iskustvo dobila artikl u velicini koja nije bila navedena a bila sam nova ovdije i nisam se htijela svađati [:ljut] cijena je bila visoka. Prodala dalje po puno manjoj cijeni [:tuzan] . Nisam ostavila negativu jel mi je to bila prva suradnja ovdije i tada jos nisam imala povratnih i normalno da mi nitko nebi vjerovao [:tuzan] [:tuzan] . A sad da se nađem u takvoj situaciji znam kako bih postupila [:smije]
2014 09 25
Cure, što je vama? [:vrti] Dosada nisam imala negativnih iskustava, ali naravno ako vam stigne oštećen artikal, potpuno drukčiji od opisanog, obratit ćete se osobi koja vam je to prodala, ako vam ne želi vratiti novac, screenshoot cijeli razgovor + slike artikla koji vam je stigao. Zašto se bojite cura sa jako puno pozitivnih komentara? [:vrti] Ako vam vrati negativnu, napravite upravo to što sam i rekla. Kad vidimo pravi dokaz, vama će se vjerovati, a ne dotičnoj. Anyway, budite hrabre i nikada nemojte prešutiti, morate se boriti za sebe ! Lijep pozdrav [:poljubac]
2014 09 25
Ubuduće ću tako i raditi, no kažem - primopredaja je ipak bila u pitanju, ali bez obzira na to trebala sam joj se javiti i reći joj da je artikal u vrlo lošem stanju i tražiti povrat. Ah, na greškama se uči.
2014 09 25
@DoraLoncar- izvaži artikl prije slanja- izračunaj poštarinu i toliko naplati. Tako jednostavno a neki iz toga tolike drame rade. Isto mi nije jasno zašto se bojite ostaviti negativnu/neutralnu ako druga strana nije ispoštovala svoj dio. Ostavljam povratne svakom po zasluzi i ne brine me jel s druge strane predsjednikova kći, neka missica, blogerica ili smrtnica obična poput mene. Kad vas nije briga što vas udaraju po džepu pomislite bar na sve ostale korisnike i korisnice koji ovdje svakodnevno kupuju/mijenjaju..
2014 09 25
@slavko javi se adminki u inbox i napisi joj da ti obrise negativnu koja je onako od prevaranta jer vidim da je njemu profil blokiran
2014 09 25
Pozz, mislim da bi negativan trebalo ostavljati samo kad je utemeljen dobrim razlogom i totalno sam za to da se ne izbjegava ostavljanje istih, makar sam naisla na vise situacija kad cure ostavljaju negativne a do prodaje/kupnje nije ni doslo. Ja sam recimo dobila negativan za koji smatram da nije bio pravedan i realan sto se moze vidjeti po mojim ostalim ocjenama, dobrih mjesec dana sam razbijala glavu kako-zasto jer sa trudim ali od srca da saljem uscuvanu,kvalitetnu i odrzavanu robu. Tako sam i dosla do zakljucka kako vise necu slati preko granice jer su djevojci naplatili postarinu i popratne troskove skoro koliko je platila i cizme meni da bi na kraju trazila od mene da joj vratim sve te novce i troskove postarine uz izliku kao sam joj fake prodala [:tuzan] Eto moj savjet;ne saljite u okolne drzave preporuceno. I pitanje; nakon koliko pozitivnih se dize postotak? Jer se meni cini da se ne mice ni jednim novim pozitivnim
2014 09 25
@PrincWilliam- zašto ne slati i u okolne države ako kupac pristane platiti poštarinu? [:smijesi] Slala sam i u Slo, BiH, Njemačku.. A morat ćeš još dosta pozitivnih nakupiti.. [:tuzan] Ali ako imaš dokaz da je artikl bio original, piši administratorici i neka ti makne negativnu.
2014 09 25
Ona je meni prvo javila kako je dodatno morala platiti jos neki nenormalan iznos da bi mogla podici paket a ja sam 3 puta pitala na salteru jel to to obzirom da mi je platila tu preporucenu postarinu odmah i rekli su mi da je. Sta je ona morala placati dodatno ja ne znam :/ i onda se nadovezala kako joj se uopce ne svidjaju i da joj vratim novce i postarinu [:sokiran] i josih stavila u prodaju na svoj profil [:sokiran] [:sokiran] Pisala sam administratorici vise puta dok mi nije odgovorila se negativni komentari ne brisu. I onda sa skuzila da mi se taj postotak uopce ne dize , trebala bih valjda 50 stvari prodati da se vrati na 100 sto mi nije logicno, sad sta je tu je.
2014 09 25
Jedino ako su ti naznačili preporučeno s otkupninom onda je do toga, koliko ja razumijem.. Neće toliko smetati ta negativna- suradnje su tu. Sretno i dalje! [:zaljubljen]
2014 09 25
Ako si slala preporučeno nema šanse da su joj nešto dodatno naplatili, slala sam u Sloveniju, Srbiju preporučeno i cure nikad nisu ništa dodatno trebale plaćat. Vjerojatno je htjela izvući dodatno neku lovu [:tuzan] S 1 negativnom nikad nećeš imat 100%, najviše možeš doći do 99% pozitivnih.
2014 09 25
@KreativnoSelo hvala ti ;) @gea1508 Odmah sam ja zakljucila da tu nesto ne stima sve skupa, a morati cu pricekati da se to onda podigne barem do tih 99 a zao mi bas jako
2014 09 25
Možeš doći i do 100% sa negativnom. [:smijesi] U top članovima sam sad našla jednu korisnicu koja ima 2 negativne a 100% je pozitivna, no nekoliko stotina suradnji ćeš morat ostvariti.
2014 09 25
Ma to cu ja za cas nekoliko stotina [:smije]
2014 09 25
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija