Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sta napravit?

[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2014 10 07
Od stajanja stvari mogu pokupit ustajali miris,ali ništa drugo moglo ih se stavit proluftat na zrak..;) ili barem navesti da im treba osvježenje.. :) Imam ja jedne bershka djelomično pokidane...ako ništa drugo @jelena007 onda za utjehu.. [:smijesi]
2014 10 07
Stvarno neznam zašto je problem vratiti novce [:sokiran] ....ja sam dosada uvijek sa curama dogovorila povrat,naravno ako artikl nije bio u stanju kao što je opisan. Nisam cjepidlaka,ali ne dopuštam da me netko voza i pavi besavom....i isto tako bih napravila povrat da ja slučajno napravim nekakav previd...niti ću se obogatiti sa tim novcem niti propasti...
2014 10 07
"pravi blesavom" [:sramezljiv]
2014 10 07
Ne znam zašto stalno spominješ da smrde kada nije istina jer stoje u ormaru kako mogu smrditi... Mislim da te boli više to što me nisi pitala ni za mjere, a ni za slike pa ni ne možeš stati u njih... Ja nisam kriva za to, tvoj greška. Prije kupnje pogotovo interneta, ne znam tko se ne raspita. Da čitaš inbox našla bi poruku u kojoj sam ti napisala da ću ti vratiti novce i da možeš zadržati traperice jer mi nije stalo do toga. Mogle smo sve rijesiti, a ne ovako blatiti me preko foruma. Sori što si se razočarala, ali činjenica je da ovo portal korištenih stvari, u opisu je sve pisalo, mogla si me ispitati milijun stvari sve bih odgovorila i napravila. Sve suradnje do sada su mi bile super, ali očito je ovdje dovoljno naletiti samo jednom na osobu koja nema pametnijih stvari u životu nego blatiti druge s nimalo razuma. Jako nisko o tebe. I da btw, a zašto tebi piše na profilu u odjeljku o meni i to još velikim slovima NEMA POVRATA NOVACA i tako to? Što nije malo bahato imati to na svom profilu i onda to isto tražiti od drugoga
2014 10 07
Kupac sam i ne zelim da budem izigrana za 55 kn.Korisnica mi je u inbox napisala da ih nije prala od zadnjeg nosenja,znaci poslala je smrdljive traperice i iznosane.Naravno da nece vratit novce,jer i sama zna da se s njima pod moze obrisat.A kao je postena da je postena vratila bi novce i nebi prodavala tako nesto. I sama je rekla sta mogu ocekivat za 55 kn ocekujem ciste i nosive traperice
2014 10 07
a gle..i da smrde ili ne smrde, ionako ih opereš prije nego ih obučeš.. mislim da je veći problem što toj curi traperice toliko dobro stoje da vjerojatno nisi ni primijetila da izgledaju ko da ju je auto vukao po šudru barem 5 km..užasne su, ali na njoj lijepo izgledaju..i ja bi ih kupila..ali ne bi stajale kao na slici, jer nisam takve konstrukcije..
2014 10 07
NIsam to napisala nego od kada su se farbale, ako znaš farbaju se u mašini.... Ofrabale su se i od tada ih nisam nosila. Zašto stalno ponavljam isto? Jedno tri puta sam to napisala, ali je najljakše izignorirati i tupiti po svome. Ajde molim te slikaj inbox cijeli i stavi ga ovdje da razrješimo situaciju, jer ovo je smiješno
2014 10 07
Zašto sam ja kriva ako ti nisi zadovoljna kupljenim, nitko te nije tjerao na kupnju, mogla si me sve pitati i petsto puta ako treba. Sad sam ja kriva za tvoje pogreške, kao što sam rekla isto već tri puta prije NOVAC ĆU TI VRATITI, ali tebi je ovo očito jako zabavno jer nemaš pametnijeg posla, a ni života očito. Traperice su takav model, rasparane su, takve su kupljene, vjerojatno sam kriva i zbog modela kojeg su prodavali u trgovini, ne kužim [:znoji]
2014 10 07
ja hocu svoj novac jer nisam nasla novce na ulici. i nisam mislila da cu dobit takve hlace
2014 10 07
Jelena, kako možeš tražiti povrat novca, ako u tvom profilu krupno piše da ti ne vršiš povrat novca? To je Uljeshura već spomenula, ali si elegantno eskivirala primjedbu...
2014 10 07
Da, ako možete primjetiti puno ona toga eskivira... samo ja ja ja, petstoputa sam napisala jedno te iste stvari kao i sad malo prije da mi ostavi podatke i da ću joj vratiti novce, ali ne baš se ne da
2014 10 07
Inače molim te Jelena gledaj si inbox, znam da je zabavnije ovako preko Foruma, ali bilo ok pogledati inbox prije nego što napišeš tu nešto....
2014 10 07
BorkaOrka na žalost šteta je već učinjena. Ali gledaj to s pozitivne strane. Reklama pa čak i ona negativna je ipak reklama. Kladim se da ne postoji korisnica koja je otvorila ovu temu a da vam obadvijema nije pogledala ormare [:hihot]
2014 10 07
Nisi ti očito puno mislila... Inače za ubuduće kada kupuješ preko neta, pogotovo traperice pitaj mjere, a i slike isto barem da druge cure poštediš ovakvih gnjavaža
2014 10 07
1 2 3 4 5 6 7 ... 12