Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sta napravit?

Hahaha, Kalilea imaš pravo, ali nije vrijedno mojih živaca, ali evo barem se nađe nekolicina normalnih ljudi ovdje pa mi je lakše ako ništa [:vrti]
2014 10 07
Nadam se da ovo blaćenje Orke nije bilo samo zbog povrata... [:tuzan] Jadne prodavačice, moraju biti mađioničarke... [:sokiran]
2014 10 07
Joooj [:sramezljiv] , osjećam se kao da sam opet u osnovnoj [:smije] [:jezik]
2014 10 07
Ali čuj s obzirom na moj stil kako je jedna cura napisala tamo prije ko zna da li će itko kupiti išta od mene, a možda i zbog prašine ispod kreveta... ups [:hihot]
2014 10 07
Krajnje licemjerno je traziti poveat novca, a ne vrsiti i sam povrat novca [:ljut]
2014 10 07
Nakit4you jelda? Tako i ja mislim... Stvarno presmiješno, ono ajmo malo bit kokoši i ono što možemo riješiti preko inboxa staviti na forum pa nek se svi naslađuju... katastrofa
2014 10 07
meni općenito te poderane traperice ne liče ničem. uzmeš stare i napraviš isto od njih. možda ti ne stoje kako si zamišljala, ne znam. Neću se petljati u to. Ali licemjerno je tražit povrat, a tebi piše da ne vraćaš novac, te također, nikakve dokaze (slike) o raspadnutosti kako kažeš nisi podastrijela. Tako da, dok to ne dobijemo, mislim da se ovdje jedino blati prodavačica.
2014 10 07
Nadam se kako ćete uspjeti riješiti bez negativnih. Ali moram se složiti s curama. Jelena nije u redu zahtjevati povrat a sama ne nudiš tu mogućnost. Btw. nešto što nekome nije nosivo drugome jest. To je sve individualno veoma. Moja poznanica je tu kupila čizme koje su po njoj bile nenosive. Prodavačica i ona su se zakrvile nakon što joj nije htjela dati povrat novaca. Pale su negativne da bi onda ona kasnije ipak prodala čizmice curi koja je bila oduševljena i bile su joj perfektne. Tako da sve je to veoma individualno. BorkaOrka ako odlučiš vratiti novac svakako zahtjevaj traperice natrag jer iz primjera kojeg sam gore opisala nekome će možda te traperice biti mrak. [:smije]
2014 10 07
Meni ste obje smiješne - jedna ne čisti, druga kupuje strgane traperice koje se k tome sviđaju još 39 drugih ljudi [:smijesi] i k tome za 50kn, a bile su i prefarbavane i ne znam kaj. Svaka čast prodavačici na naivcima kojih ovdje ima, pa "padnu" na to. I btw. izgovor za "život van krpica" je prejadan. Ono, nisam imala vremena jer imam život van krpica - e pa ako se ne namjeravaš držati nekog prihvatljivog roka za slanje, nemoj prodavati! Kaj si registrirana da pokupiš uplate, a šalješ kad te volja? Jer očito si imala vremena napisati podatke za uplatu, jel? I kao zadnje - autorici teme stoji u profilu da ne vraća novac. Prodavačici ne stoji. I zašto je onda licemjerno od kupca da traži povrat? Halo? Logika? Ništa? Zakazalo?
2014 10 07
Btw. ti možeš osobi vratiti novac i bez da ti da broj računa - pošalješ poštanskom uputnicom (ne uplatnicom, uputnicom) - tako da ako želiš vratiti, to što se ona ne javlja ti nije izgovor. Osim ako eto, baš slučajno (mo'š mislit) niti adresu nemaš više. Jer to je jedino što ti treba.
2014 10 07
Selila sam se i nisam nikako stizala poslati paket ne znam zašto to ljudima nije shvatljivo, i ja sam nju čekala da mi uplati tako da ne vidim zašto je problem pričekati onu drugu stranu... curi sam se ispričala zbog čekanja, prihvatila je moju ispriku i sad me opet proziva zbog toga
2014 10 07
@Nakit4you [:smije] [:sramezljiv] Mene iskreno više ništa ne čudi, na ovim krpicama sam već svašta doživjela [:smije]
2014 10 07
A ta osoba sama - NE VRSI POVRAT [:ljut]
2014 10 07
Ovo da kaj ljudi očekuju "novu" robu jer je ovo second hand, to ne znači da ti je dopušteno uvaliti smeće.. Ta tvoja rečenica prodavačice mi uopće nema nikakvog smisla. Kad postoje mane na artiklu to se treba naglasiti da ne bi bilo problema. Ali tak reć kupcu da kaj očekuje od robe pa ovo je ipak SH? To nije baš dobra stvar [:sokiran]
2014 10 07
Orka, sad ti kupi nesto od nje, pa ako ne zadovolji tvoje standarde, prozovi je na forumu i trazi povrst novca Uf, me mozes, ona - Ne Vrsi povrat novca[:hihot]
2014 10 07
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12