Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što sa onima kojih dugo nema :(

Da li se nekako može doći do cura koje su neaktivne :( ? I da li Vam se nekada odazvala osoba koja prije toga nije bila cca 6 mj na profilu ? Ima par stvari koje bih baš htjela, ali tih cura nema i nema :( !
2014 10 10
Nekuzim zakaj takve profile admin ne briše.....
2014 10 10
meni je bzvz da uopće takve osobe rade profil onda nek obrišu ak ne misle prodavat i ćao
2014 10 10
Jao i ja sam u sličnom problemu, poslala sam par upita, ali se ne javljaju djevojke, a meni se te stvari sviđaju, jer sam sitnija i jedva nađem mjere za sebe i ništa... nitko se ne javlja
2014 10 10
Ni meni to nije jasno [:ljut] ,baš mi se nešto svidi i nema te osobe od 2013,pa ko tu koga?????
2014 10 10
ma ja ne kužim već 2puta šaljem upit htjela sam nešto kupiti , cura se prijavi i ne odgovara jednom je sve izbrisala i ponovo stavila ima povratnih... ne kužim baš neke cure tu [:tuzan] [:sokiran]
2014 10 10
tinady tako i meni [:tuzan]
2014 10 10
Najbolje takve profile deaktivirat i onda ako cure se odluče vratit samo ih opet aktiviraju nazad. Ili da sistem jednostavno na osnovi nekog vremena cca 3mj neaktivnosti ili manje jednostavno gasi - deaktivira neaktivne profile .. jer je frustrirajuće kad nešto oćeš kupit i onda piše osoba prijavljena ima 30 dana [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2014 10 10
ako se smijem ubaciti...postoji li način da izbacim neke teme iz "praćenih"... i postoji li način da se pretrazuje forum?
2014 10 10
da istina.. :( trebale bi se brisati takve stranice, ovako samo tugujemo :( haha
2014 10 10
Trebalo bi uvesti...ako nekog nema 6 mjeseci na krpicama..brisanje profila...možda je čak i 6 mjeseci predugačko razdoblje.. [:smijesi] bez veze se zagušuje prostor..vrte se artikli kojih praktički nema i ne možeš kupiti..admine to treba brisati...lakše će se disati..kao da pojedeš bronhi.. [:smijesi] [:smije]
2014 10 10
Vikili [:smije] [:smije] [:smije] bronhi [:hihot]
2014 10 10
Ja imam par stvari u omiljenima i malo, malo škicam jesu li se prijavile ali ništa već nekoliko mjeseci, baš mi je žao, ali ne može se tu ništa [:tuzan] [:smijesi] Idemo dalje u potragu......
2014 10 10
Nomad, stisni zvjezdicu :)
2014 10 10
Ako se obriše nečiji profil, što bi bilo sa svim našim povratnim informacijama?! Onda bi i one nestale.. (?)
2014 10 10
1 2