Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

A sta dalje???? :(

Vidim da ima dosta tema o prekidima i svemu, citala sam cijeli dan (sta nezaposlenost radi), i nisam bas nasla ono sto mene muci, pa cu evo napraviti temu, ne zamjerajte..:) I dajte savjet....:D Naime,dobila sam nogu nakon 2,5 god veze, nije bilo nekih svada, trauma, jednostavno je nestalo ljubavi i to smo oboje shvatili.. on je napravio korak jer je odlucio otici u drugu drzavu, a ja sam samo odbrojavala dane i cekala.. dokaz da veze na daljinu bas i nisu nest super.. E sad mene pati ono drugo - kako nastaviti dalje? Ja sam totalno izgubila nit s izlascima, 'barenjima' i deckima! Imala sam njega, sredivala sam se za njega, bila njemu lijepa, zgodna i to mi je bilo dovoljno.. Sad kad izadem vam vidim sve te godne cure, sredene, nalickane..osjecam se ko ruzno pace.. da ne pricam o tome kako ne mogu prici nekome, ma nema sanse! Najgore od svega je sto to nisam ja! Nisam nikad ni bila.. uvijek sam bez problema 'uletavala', i za sebe i frendice, bez problema radila prvi potez! Sad to vise ne mogu.. Frednica mi je preporucila da probam preko neta, kao da pricam/chatam s drugim deckima pa da udem opet u stos.. nemam pojma daj je to dobra ideja, citala sam previse krimica u zivotu :D Dajte mi savjet, broj brata/prijatelja, bilo sto, jer moram dalje a ne znam kako! xD
2014 10 14
098 ..856 232 [:smije] pa polako...malo se snađi, prvo...uživaj sa sobom
2014 10 14
Imam sina [:smijesi] koji traži curu ....
2014 10 14
kada te svekrva nađe na netu [:smije]
2014 10 14
indica [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 10 14
Mislim da se prevec opterecujes deckima, zivi sad malo za sebe ureduj se za sebe, trci, vozi bicikl, setaj, uzivaj s prijama na kavi...decki ce naici, najgluplje ga je ciljano traziti.kad dodu muz i djeca nema vise vremena za sebe, zato uzivaj SAD!
2014 10 14
okreni se sebi...bavi se nekim hobijem,bavi se nečim što nikad nisi a htjela si...nemoj tako planski tražiti nekoga jer to nije dobro...ako si izgubila zbog njega krug prijatelja koji si imala ranije, poveži se ili nađi nove...upiši možda neki tečaj...ima ih danas stvarno raznih...stavi sad sebe na prvo mjesto!
2014 10 14
Dođi malo na more....ovdje ima svakakvih dečki. [:hihot]
2014 10 14
hahha..hvala svima, uspjele ste me u sekundi nasmijati! xD nasla svekrvu sta ce mi decko :D nije da ja trazim decka u smislu veze, prebrzo je to nakon prekida i znam da moram uzivat i sad mozda malo poluditi, al nekak sam sva ukocena! Ako i pricam s nekim jako sam rezervirana, jer se jos osjecam zauzetom.. a vjernost mi je u vezi bila na prvom mjestu, tak da se bojim da cu se toga tesko otrest! A da se ja odem napit? Mozda mi pomogne.. [:smije]
2014 10 14
Mozes i tako [:hihot]
2014 10 14
@Vicky1, sad sam tek skuzila.. mora da je bratov broj! Sigurno se zamjerio :D
2014 10 14
Vidjet ces kako je lijep zivot kad si solo :D s deckima samo problemi, stvori si mir, postavi neke prioritete u zivotu.. fuckas decke sad.. uzivaj i nadi vremena za sebe..trust me! [:zaljubljen]
2014 10 14
I nemoj misliti da ako si bez dečka da si ružna, manje vrijedna od ostalih koje imaju! uživaj stekni novi krug prijatelja na nekom tečaju i radi na sebi iiiii da uvjek se uređuj za sebe ne zbog nekog [:zaljubljen]
2014 10 14
Samo bez zurbe! Sve dođe na svoje! Za sve postoji razlog!
2014 10 14
Mislim da je najbolje ne tražiti ništa,ali ne zatvoriti se u svoja četiri zida.Čovjek kada se najmanje nada sreća mu dođe.Ako se izlazi van samo sa tim ciljem mislim da se onda velika većina vraća doma razočarana.Bitno je ne zatvoriti se u kuću i očekivati čudo kao i izlaziti samo sa tim ciljem.Za sve postoji mjesto i vrijeme,a vremena ako ništa drugo svi imamo i za sreću kao i nesreću.
2014 10 14
1 2