Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Sušilica perilica,pitanje.....

pozz curke...Imam jedan problem pa tko zna neka se uključi [:smijesi] Imam candy perilicu sušilicu(u jednom) relativno je nova, kupljena prije godinu dana..Naime,svemirska je ima tisuću ciklusa,pametno pranje,itd...Problem je što kada god sušim veš u njoj,izađe sav nekakav čudnog mirisa...industrijskog...ne znam kako bi to opisala...U početku sam mislila da je to možda pošto je nova pa od mirisa metala da će izaći nakon par ciklusa,no međutim nije..kupovala sam i one maramice denk mit iz dm-a ništa nisu pomogle!Mašina je kao mašina zakon,koji god omekšivač koristila veš je predivan i mirišljav,ali kako je sve hladnije,a struja je još uvijek jeftinija poslije 22h [:hihot] [:hihot] [:hihot] veš mi se ne osuši kako spada jer je vlaga velika pa ću je morati opet počet koristiti !Ima tko koju pametnu ideju?Nije ni do filtera čistim ga redovito [:jezik]
2014 10 20
Anatrnsko i kod mene komaaaaaaa ista perilica sušilica [:frustriran] već sam htjela odvojeno kupit jer ne mogu više sušit u tome [:tuzan] probala sam s tim maramicama ali ništa [:place]
2014 10 20
s vremena na vrijme uključi program od 90 stepeni, to su gljivice i visoka temperatura ih ubije [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 20
Užassssss šta nije SamoTina?..... [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] Teta Jessica [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Ali kako gljivice,mislim od početka je takva i doista se trudim je održavati što je više moguće imam više tih preparata za perilicu nego za njegu lica [:smije] [:smije] Od tableta za kamenac,do onih nekih tekućih,maramica za boje,kapsula ma sve živo [:boji] [:boji] [:hihot] [:hihot]
2014 10 20
Imam i ja isti problem...slušam priče mojih cura kojima veš iz sušilice izlazi mirisan, a moj mekan doduše, ali ima taj vonj [:vrti]...kako kažeš industrijski [:tuzan] Jel moguće da mirisi od pranja utječu na rezultat sušenja?
2014 10 20
i nisi vjerojatno pročitala upute, piše negdje da ako osjetiš neugodan miris, kao od vlage ili tako nešta, pusti je praznu da osuši jedan ciklus na najvišoj temperaturi, tako ja radim i veš miriše [:smije] [:smije] gljivice se skupe od vlage
2014 10 20
vidim ja ima vas više koje ne čitate upute [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 10 20
To ju uvijek problem kad je perilica i sušilica u jednom!Nema lijeka,ja sam se isto sa tim mučila nekoliko godina.Treba kupiti odvojene aparate,ako ima sredstava i prostora. [:smijesi]
2014 10 20
Očigledno,meni isto nije jasno ljudi okolo pričaju da su im sušilice mrak [:place] [:place] Ok,onda je očito od gljivica probat ćemo i to....sad ide vrtit na prazan ciklus [:sramezljiv] [:zaljubljen] [:zaljubljen] mamamirna ,nažalost čak i ima mjesta,ali smo dečko i ja mislili ma 2 u 1 to je super...super my ass [:ljut] [:ljut] [:smije] [:smije]
2014 10 20
ajde baš javi kako je prošlo [:smijesi] [:smijesi]
2014 10 20
Evo čim prođe 22h,javim naravno [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 10 20
Anatrnsko koma živa ja nemam ni mjesta a ni love za odvojeno sad kupovat sušilicu [:smije] a isprobala sam sve živo više ni ništa ne funkcionira [:place]
2014 10 20