Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje je granica ljudske besramnosti ?

YOU GO, GIRL!!! [:smije] [:smije] [:kesi] [:smije]
2013 02 19
[:hihot]
2013 02 19
isuse kakve na kakve nakaznosti se ovdje moze naici..cemu se vise cuditi?!
2013 02 19
Ma bitno da si je prijavila, i javno rekla ko je, mislin da nan je svima u interesu suradivat s nekim normalnim,a ove balavurdije lagano zaobilazit.
2013 02 19
Blažen dan kad ću se ulogirati i sve će biti kako treba! [:smije] Moja sućut, prodajica1234.. [:ljut]
2013 02 19
Hvala na razumijevanju :-) ne znam sto bih rekla , svi smo mi jednom bili balavurdija no tako se nismo ponasali..ne volim nikoga prozivati no nitko ne voli biti prevaren i izigran pogotovo od osobe kojoj želiš izaći u susret... ma sto se i mi cudimo, danas te izigraju prijatelji a ne neke balavice na krpicama ...
2013 02 19
Aaaa heba te,pa i ovdje đumbus [:tuzan] oprostite,ja sam nova,niti 24h da sam tu,a već čitam o prevarama [:tuzan] makla sam se sa prodajnog fb-a jer tamo je katastrofa,više prevara i svađa,nego u saboru [:sokiran]
2013 02 19
Princezo, moj naklon! [:hihot] Nije toliko strašno.. samo treba otvoriti "četvere" oči! [:jezik]
2013 02 19
@prodajica- Baš to! A gdje te neće preveslat netko tko s tobom i nema ništa..
2013 02 19
Samo se ti klanjaj,nemoj da te kolina zabole [:jezik] ja se nadam da nije tako strasno [:kesi]
2013 02 19
Ma jos malo pa me vise nista nece cuditi. Mene danas cura upita imam 56kg da li bi mi odgovarale ove hlacice koje prodajes? [:boji] ja niti znam curu, niti sam ju ikada vidjela, mislim moze ona biti 150cm sa 56kg ili 180cm sa 56kg. No, ja joj na to odg.i posaljem mjere hlacica (jedino sto mogu napraviti, posto nismo iz istog mjesta da bi mogle obaviti primopredaju, eventualno) da bi ona meni odg. Nemam metar doma, mozes li mi poslati hlacice pa ukoliko mi odg.ja ti uplatim novac, ako ne vratim ih nazad. Ja ono, wtf? Da ne napominjem, da nema artikala i niti jednu povratnu. [:vrti] Stvarno da se covjek zapita. [:sokiran]
2013 02 19
[:smije] [:smije] Ovo nisu istine!! Može, poslat ću ti i gratis štikle kad si tako pametna[:hihot]
2013 02 19
Ma poruci ti njoj da si ih ostavi tjedan dana, malo pronosa, i onda nek ti ih vrati [:hihot]
2013 02 19
Haha..a stvarno mi nekada dode da se dobro nasalim s takvima. Ali reko kad vec pitaju takve gluposti, vjerovatno nebi niti shvatile moju salu pa bi me jos izbombardirale negativnim povratnim. [:hihot] [:hihot]
2013 02 19
Djeca od 10 godina s kojima radim nemaju takva pitanja. To je već problem [:hihot]
2013 02 19