Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

tko ima iskustva

Imala sam veliki problem s kosom tj.folikul dlakom.moja bolest se zove seborea vlasista...ukratko,bila na testiranju kod farmaceuta i dala mi aktivplus sanpon i serum.Molim vasa misljenja.dali je itko od vas bio na testiranju? kakva imate iskustva...hvala [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 02 19
Pa ja bi ti preporucila da odes u bio&bio i pitas tetu za koloidno srebro. Ja sam ga pila i spricala za par problema i fakat je fenomenalno.
2013 02 19
koliko kosta reci reci plizzzzzz
2013 02 19
Sta je to koloidno srebro, cemu to sluzi?! [:smijesi]
2013 02 19
oko 300-tinjak kn je u ljekarnama, a baš me sada zanima pošto je u bio&bio, korisitm ga već godinu dana za tijelo jer imam suhu kožu, i špricam ga doslovno na sve!! čak i u usta kada imam upalu grla! [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 02 19
da srebro je super..nutellaOs kakva imas iskustva s srebrom
2013 02 19
najjednostavnije , kupi elocom losion za vlasište u apoteci ( mislim da ide na recept a imaju i istu inačicu toga pripravka što rade sami pa ti ide na bijeli recept, nije skupo ) i maži neki kraći period, nikako nemoj predugo... proći će sigurno ..;)
2013 02 19
meni je pomoglo jer sam uvijek znala pogotovo poslije depilacije imati jako suhu kožu na listovima, sada mi je koža puno mekša, poslije sunčanja mi dosta ublaži izgorena područja jer skoro svaki put izgorim jer sam svijetle puti, kod upale grla to koristim pa vjerujem da i tu pomogne bar malo, i već par mjeseci ispirem kosu u tušu sa srebrom i više mi nije naelektrizirana zimi, suha i ispucala, a i više se sjaji... [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 02 19
kada imam osijetljivu kozu,trebam sve prirodno
2013 02 19
U bio&bio trgovinama 1 litra košta cca 165 kn i stvarno je odlično. čisti ten, djeluje na rrazne bolesti... ja sam ga pila zbog štitnjače (prestala sam zbog love) i fakat mi je bilo bolje. a kaj je najvažnije - povukle su mi se i vene. cure koje imaju prišteve, s tim se i špricaju i piju i fakat su zadovoljne. koristi i za ožiljek i oboljela mjesta na koži.. tak da moja je preporuka da pokušaš!
2013 02 20