Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Vječito ispucane usne :(

Cure, stalno koristim labello (i preko ljeta), često i melem... ali uvijek isti problem - ispucane usne. Rijetko su nježne i mekane [:tuzan] savjet?
2014 10 30
Mislim da ti je mozda cak i to problem, sto ga cesto koristis pa se usne naviknu. Tako je i meni bilo, nije mi dan mogao proci bez labella. [:ljut]
2014 10 30
The same here... I ja imam isti problem.. ja sam cesto i sama kriva jer kad sam nervozna ili u guzvi lizem i grizem usnice... [:tuzan] Do dana danasnjeg nis nasla nesto za usnice... [:place] da pomaze trajno... cak sam kupila od diora i lancoma (zalim novce do dan danas) ....
2014 10 30
probaj vazelin [:smijesi] ujutro i navecer-dosta je mastan za preko dana,ja ga koristim vec godinama a preko dana nosim samo ruzeve(bez labela ili iceg slicnog) i usne mi ne pucaju niti su suhe. i jos je jeftin a duuugo traje [:smijesi]
2014 10 30
Možda da probate grožđanu mast iz ljekarne, ono što oni sami pripravljaju. Em je jeftina (jer dugo i traje), em efikasna. [:smijesi]
2014 10 30
pridruzujem se klubu ispucanih usana :/ nevenova mast, vazelin, melem, burts bees, eos, labello i jos bar 10ak drugih sam probala no nista mi nije pomoglo [:place]
2014 10 30
ja sam si sad uzela Eos.. i zadovoljna sam ,ali definitivno najbolji proizvod ikad je ekstra djevicansko kokosovo ulje.. znaci bez ikakvih dodataka i gluposti em ga jedes sa usana, em su ti premekane usne haha :D
2014 10 30
samo i jedino Melem [:smijesi]
2014 10 30
chelseagrin - znam da sam sama kriva, navikla sam se na labelo i stalno ga koristim :/ Micamaca007 - i ja to radim, a posebno dok sam na faksu. Za vrijeme ispita moram imati labelo na stolu :/ Hvala djevojke, probat ću nešto od toga :) i nadam se da ću i ja moći koristiti ruž, a ne ovako. Ne smijem ni pomisliti da ga stavim, ajme majko kako bi to izgledalo [:hihot]
2014 10 30
Meni trenutno i do sada od svega je najbolje Eucerin ''labello''. Isto sam ovisnik o mazanju. Košta cca 22 kn. [slika:f531ad72-5050-45e2-9cc8-7a7c967752b8]
2014 10 30
Inače nemam takve probleme ali zadnja bura me oderala i usne su mi doslovno dehidrirane toliko da me bole... Labello stickovi, Eos, Melem, Maybelline baby lips - ma ništa mi nije pomoglo i evo sad sam kupila Labello maslac i navečer malo maslinovog ulja, to ih je pomalo oporavilo [:smijesi]
2014 10 30
Imala sam taj Eucerin, ali me se nije dojmio.. [:sramezljiv] Jedan Vichy-ev mi je bio predobar, ne mogu se sjetit naziva.. i ovaj [slika:bab42d84-cd1c-412a-943f-209334d69a14]
2014 10 30
ja koristim domaci fenomenalni balzam od pcelinjeg voska,maslinovo ulje,propolis,neven,med,moze se i po cijelom licu koristiti jos super mirise [:kesi]
2014 10 30
Cure med vam je zakon po tom pitanju.... prvo napravite lagani piling usana četkicom za zube, namažete medom i to je to... samo ga nemojte odmah pojesti [:hihot]
2014 10 30
Meni je odličan lip Butter od labella [:zaljubljen] ima od kokosa, maline i shea maslaca [:zaljubljen] I u dm-u su sad sniženi na pola [:zaljubljen]
2014 10 30
1 2 3