Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Monika posredovanje

ajde svi više manje znaju kako radi to monika posredovanje i koliko ih briga za ljude, zbog njih su mi se zgadili svi ti posrednici. nakon prekrasnog iskustva s polupismenom ekipom na mp, da ne velim lopovima, nema šanse da bi kupila išta preko posrednika ikad više. napravit account na ebayu ili aliju je fakat piece of cake, ako nekome treba pomoć, nek slobodno javi. btw ako tko još nije skužio, coco85 je ta monika ili netko monikin. pogledajte malo postove po ostalim temama. tragikomedija [:hihot]
2014 11 11
Ja sam trazila takve teme i nisam ih mogla naci [:ljut]
2014 11 11
Vidjela sam tvoju temu davnih dana i svida mi se, no nisam procitala nijedan post o monici [:zaljubljen]
2014 11 11
CheeChee a vidimo i tvoj post na temi Šaptač cipelama :D smješna si [:hihot]
2014 11 12
Imala sam i ja problema sa Monikom i njenim posredovanjem, uplatila novce a predmet dobila nakon par mjeseci i to ni izbliza onaj sto sam narucila. Vise nemam taj problem,ne zelim se s njima natezat pa sam prije par mjeseci uzela stvar u svoje ruke i sama sebi narucujem. Narucujem i za prijatelje i njihove poznanike uz proviziju od 5kn,ako je vise stavri naruceno o proviziji se mozemo dogovorit. I uvijek se trudim sto jeftinije nac i kvalitetnije. Pa ako vam treba neki posrednik,saljem odma postom (posta nije uracunata) pri primitku posiljke,vase uplate primam na ziro racun.. Karlivac/ Ozalj moze i osobna primopredaja. Pa eto ako cu nekome moc pomoc,nek se javi.. [:zaljubljen]
2014 12 11
zanima me jel netko od vas pokušao kontaktirati te dobavljace jer meni stalno nude kontakt da ih ja kontaktiram?
2015 01 13
Ja sam pokušala, jedan uopce nije odgovorio na moj mail, a drugi se izvinjavao i navodno mi ponovo poslao proizvod koji ponovo nikada nije došao. [:frustriran] Ali radi se o tome što se njima plača provizija i što bi oni bez obzira na dobavljače trebali vratiti novac no oni to ne rade.
2015 01 14
JA SAM NARUČILA DVIJE TORBE , BILE SU NA AKCIJI OBIJE, 140 KUNA. DOBILA SAM OBIJE ALI NE ONE KOJE SAM NARUČILA VEĆ NEKAKAVE IZGLEDAJU TAKO KAO PLATNENE TORBE KOJE STE SI SAME MOGLE SAŠITI , ZA PLAC, A VELIKE SU DA U NJIH STANE KILOGRAM KRUMPIRA. MISLIM DA ĆU IH OBIJE BACITI. ŠTETA NOVACA. KOD NAS SAM SI MOGLA KUPITI JEDNU PRISTOJNU I BITI ZADOVOLJNA. SAD SAM NARUČILA PREKO MONIKE I NIKAD VIŠE. TO JE VARANJE KUPACA, A DA SE S NJIMA NATEŽETE NEMA SVRHE.
2017 01 03
> lepaprotinakci: > Ja sam narucivala i preko Monike i prijateljici preko Saptaca....meni je uvijek bila stvar srece kakav ce artikl stici, a njoj preko Saptaca uvijek stigne i prije i kvalitetnije iako skuplje plati... > Ja sad narucujem samo preko svojih posrednika prijateljica ili preko super zene s krpica
2017 01 10
Dresslily - http://tonzes.com/dresslily.htm Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na monika.
2019 09 21
To su definitivno lopovi i prevaranti...Naručila artikle u ukupnoj vrijednosti preko 1000kn, niti jedan paket nije stigao dakle svi se misteriozno pogubili a od njih niti odgovora niti povrata novaca...ignoriraju sve upite o mom novcu...Treba ih prijaviti i nikako od njih ne naručivati.
2019 10 10
1 2