Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Pomoć curke- prekid veze

U biti, ne trebam pomoć, već osobna iskustva i osobne borbe nakon prekida s voljenom osobom. Koliko treba da te sve to skupa pusti i da prestaneš razmišljati i opterećivati se sa svim? Konkretno, riječ je o dugogodišnjoj vezi, prva 'ljubav' (ne znam više ni sama jel je to bilo zapravo ljubav)...Prošao je duži period, stvarno mi je bolje (znate i same kako je na početku [:ljut]) , no opet mozak i dalje radi [:frustriran] Kak pomoći mozgu nema, eto mene među krpičarkama [:zaljubljen] Pozitivno reagiram na pokušaje oraspoloženja :) Napravila sam novi profil jer ne želim da me ovo sve obilježi, jer vjerujem da ću dulje biti na krpicama nego kaj ću patiti [:smije] [:smije] [:smije] )
2014 11 06
ibaci na fejs sliku sa dekolteom i da viš kak će se novi frajeri javljat [:hihot] [:hihot] šala mala! Izađi van, po mogučnosti nadoknadi izgubljeno i uživaj u slobodi i flertovanju! Za mene je to doduše stran pojam! [:hihot] [:sramezljiv] [:smije]
2014 11 06
Kako kome. Meni je trebalo vise od godinu dana da se unormalim. bila sam u depri i izgubila 7 kg u prvih mjesec dana.Onda mi je odjedom doslo do glave..koji k ja to sebi radim zbog budale..i sad mi nije jasno sto mi bi da se deprimiram i nije mi jasno sto sam uopce s tom osobom radila u vezi.
2014 11 06
Ja kad sam prekinula s deckom plakala sam dva tjedna i nisam nigdje isla onda mi je puko film izasla van i upoznala decka svojih snova s kojim sam sad vec 4 god i 4 mj u vezi [:smijesi] [:smijesi] najbitnije ti je drustvo, prijatelji da se zabavis i opustis [:zaljubljen]
2014 11 06
meni očito malo dulje treba od vas, trenutno je na nekih 2 mj. desi se ta kratkotrajna depresija koja pokosi sve dobro kaj se desilo [:tuzan]
2014 11 06
curke moje ,život ide dalje,nisu oni vrijedni plakanja ,pozdrav [:smije] [:kesi]
2014 11 07
Niko nije vrijedan da ti patis! Izađi zabavi se i ostalo ce sve doci [:smijesi]
2014 11 07
Meni je trebalo 4 mjeseca da ga prebolim(ostavio me je za valentinovo) Bilo mi je jako teško, nisam baš jela, zatvorila sam se u sebe. Onda su me frendice nagovorile da izađemo van, stalno su me vukle po kavama, izlazile smo, hodale po shopping centrima, upoznavale me sa drugim dečkma, iako s nijednim nisam htjela biti I kad je ovaj vidio da meni dobro ide, pokušao se vratiti, ali ja više nisam bila zainteresirana :D
2014 11 07
CURKE JA SAM MALO STARIJA OSOBA SA 20 G BRAKA I ZAPAMTITE , NIJEDAN MUŠKARAC NIJE VRIJEDAN ŽENSKIH SUZA, A INAČE IMAM SUPER BRAK ,ALI ŽIVOT IDE DALJE IMAŠ VREMENA I ZA SUZE I ZA SMIJEH.
2014 11 07
divno mi je čuti vaša mišljenja i savjete! puno mi pomažete :)))
2014 11 07
Nakon 4 godine veze (isto prva/druga [:jezik] ljubav i tako to) mogu ti reći da je oporavak odlično i jako brzo prošao. [:zaljubljen] Prvih tjedan dana sam se sređivala sa samom sobom, ništa nisam rekla frendicama jer sam željela ja to prvo sama prihvatiti da je to tako i da njega više nema u mom životu. Mislim da je to bila dobra stvar jer kasnije kad su čule šta se dogodilo, ja sam bila jaka i nisam više reagirala tako da se slomim, budem nesigurna i sl. nego sam bila vesela i kad su one vidjele da sam ja dobro, one su bile još i bolje. [:kesi] A nakon toga, samo izlasci i nadoknaditi sve propušteno! [:hihot] [:hihot] Napravi sve šta želiš i kako se uvijek kaže, promijeni boju kose i frizuru. [:jezik] Nekako mi čak i čini da je lakše prebolit neki loš prekid..naravno, ako si dovoljno pametna da shvatiš kakva je dečko budala jer onda znaš da te to vuče naprijed. A ako je bio super, uvijek se pitaš "a zašto ono ovako, onako; pa da li će doći netko tko će biti toliko dobar?" i tome slično pa se samo bacaš u bed. Eto, to je samo moje mišljenje, a naravno, svima želim šta manje budala u životima. [:kesi] I samo zapamti da će netko doći..baš kad bude pravo vrijeme. Zato čekaj i uživaj. [:zaljubljen]
2014 11 07
heeej draga, sve smo prosle to..Normalno je, ne dopusti da ga dize u nebo to sto si tuzna...stikle na noge i u provod--
2014 11 07
smatran da možda nebi tribala ignorirat taj osjećaj tuge i nezadovoljstva, već da pustiš da i to prođe kroz tebe, jer ušutkavanjen i gušenjen tog feelinga ti neće bit bolje. tako da osjeti taj osjećaj do kraja, kako i triba, isplači se, radi šta god želiš.... i onda nakon toga započet će proces laganog čišćenja. ne mogu znat kada i koliko će ti vremenski tribat da to sve prođe, to ćeš sama vidit i znat :) guštaj, SLOBODNA SI JEBATE :D
2014 11 07
Ja mislim da nema određenog vremena....meni osobno je proslo 2 i pol godine od prekida zaruka i jos se nisam "oporavila",a i ne zelim.. Meni je lakse bilo kada sam se odlucila malo pobrinut za svoj zivot (karijera,posao itd)..doduse tek sam prije 2mj to krenula al meni je lakse ne mislim vise toliko o proslosti...eto probaj i ti posveti se sebi,drustvu :))
2014 11 07
imam i ja jednu komplkiciranu situaciju, i uopće neznam što da pomislim o svemu tome. Naime moj sad zadnjih dva dana bivši dečko je u zadnjih mjesec dana kao u depresiji, rekao mi je to i sam, da ga u zadnje vrijeme ništa ne veseli i raduje, No u našem odnosu se to nije dalo zamijetiti, ponašao se kao uvijek, no nakon što je loše napisao jedan ispit na fakultetu, što ja smatram da mu je bio kao neki okidač radi čega mu je postalo još gore. Odjednom kao preko noći se promijenio prema meni, više nije bio pažljiv kao uvijek nego mi je grubo rekao da se nije zaljubio u mene i da ne želi biti samnom . A dan prije toga je sve bilo u normalnom redu, komunikacija i sve. I eto kako on u našem odnosu, pogotovo u zadnje vrijeme nije pokazivao nikakve znakove depresije, bio je vedar i veseo, čak je on prvi poticao neke znakove nježnosti. Još mi je čudnije jer me i upoznao me sa svojom obitelji, super sam s njogovim prijateljima. Uvijek je on taj koji je spominjao neke stvari za budućnost. Nije uopće bježao od mene, niti odgađao naša viđanja. Radovao se skorom završetku fakulteta, pa ne mogu razumjeti otkud nagla promjena. Inače smo iz istog grada, ali on studira u drugom gradu, ali je više doma nego tamo tako da nam daljina nikad nije predstavljala problem. Što vi mislite...
2015 01 15