Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Avent Niplette

Pozdrav! Već duže vrijeme imam problem sa uvučenom bradavicom (da, samo jedna [:hihot] ), obavila sam 10ak pregleda i objašnjenje doktora bilo je da objašnjenja nema te da se bradavica uvukla sama od sebe. Ugl., da skratim priču, to mi smeta, zateže i ide na živce pa me zanima ima li tko iskustva sa Niplettama? Negdje sam pročitala da su one jedino trajno nekirurško rješenje za uvučene ili ravne bradavice. Tako da kupujem to, ali želim se prije raspitati jer nisu baš ni jeftine..
2014 11 19
taman sam htjela to staviti u prodaju,ali ne znam da li smijem to tu prodavati [:sokiran] .....ja sam kupila,jer imam uvučene bradavice i nisam mogla dojiti,ali sam kupila prekasno,već na kraju trudnoće,a poslije poroda mlijeko nisam imala 4 dana i onda mi je toliko naglo naišlo da su se u roku sat vremena prsa začepila i stvorile grude od ramena do pazuha [:vrti] ....tako da od toga nisam imala koristi,jer mi je pomoglo samo ručno izdajanje,i pumpicu sam kupila koja me nije mogla izdojiti....ma živa katastrofa [:ljut] .....isprobala sam to dva puta i to je to....uz sve probleme nije mi se dao i sa tim baviti....platila sam 300 kn [:place] ...i još i pumpicu, samo za sise sam dala skoro 1000 kn [:frustriran] ....ako kome treba neka se javi.
2014 11 19