Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

može pomoc-decko

evo ovako, posto sam se vec jucer uvjerila da na ovim krpicama, i na forumu ima ljudina, zamolila bih vas zajednu pomoc. U novopočenoj sam vezi, u drugom mjesecu godina dana. Naime započeli smo na cudan nacin, nebitno..Ja iz srednje znam njegovu bivsu curu s kojom je bio tri godine, i u toj vezi bio je sve samo ne ljubavi, svađe, konstante prijevare.Ona čak nije htjela spavati sa njim. Kad sam ja upoznala njega njemu umrla majka, ja sam dosla tjedan dana nakon smrti. I započeli smo okej, prvo da budem iskrena nisam ni htjela biti s njim, no kasnije smo započeli vezu, i kad je to saznala njegova bivsa, ona je pokusala preko mojeg bivseg s kojim sam ja prekinula mjesec dana prije upoznavanja s sadasnjim, nas rastaviti, prvo smo odlucili da se necemo vidati, ali je ipak drugi dan napisao poruku da nema sanse da to dopusti,njoj je sve objasnio, ona se bila malo smirila i onda počela siriti lazi o meni..vjerovali ili ne, on je nju šupio zbog mene, i otad nje nema. no ona je meni stalno u mislim, i imam potrebu se dokazivati da sam bolja od nje, i pokusavam mu biti bolja cura. uvijek kad se posvađamo, ja mislim da ce otici njoj, iako mi je stvarno dokazao da mi je vjeran.Al mislim da me muci to zbog toga jer je prije upoznavnja samnom, bio s njom(samo poljubac) u nekom klubu, te joj drugi dan objasnio da je to velika greška, i da sve što želi je upoznati jednu curu(mene) i vidjeti kak to ide, jer se mu cinim draga..znaci onda se mi nismo poznavali, samo preko poruka. tako da ne smatram to prijevarom. Druga stvar, sa njim sam imala prvi spolni odnos i mislilm da sam se zbog toga tako vezala za njega.. Prozivljavam pakao kad smo u svađi, a ja znam biti jako bezobrazna i drska, i puno vrijeđam i vracam istom mjerom..Bilo je tu toliki svađama, koje mislim da nikad u zivotu nisam dozivjela. Mozda je problem u tome što smo oba dva istih karaktera..ako može neki savjet, što da radim, jer imam osjecaj da cu prolupati..
2014 11 20
ako treba koja dodatna informacija, samo recite, izjasnit cu se
2014 11 20
Shvaatila sam sve i razumijem , ali joje je zapravo tvoje pitanje ? Kako se ne svadati, kako ne mislit na bivsu ?
2014 11 20
da tocno to.. i dali to sve uopće ima smisla..
2014 11 20
Meni se čini da je problem u tvojoj glavi. Ako je dečko realno OK, onda nema smisla opterećivati se nečim što je bilo nekada. Svi mi imamo bivše. "uvijek kad se posvađamo, ja mislim da ce otici njoj" Zašto?
2014 11 20
jer je prije uvijek nju varao, pa sad ja nekako zamisljam da ce sad i mene cim mu dokazem da sam losa, tj da se znam svađati
2014 11 20
Moga je nju odmah odabrati da je htio
2014 11 20
da slažem se..ja neznam zasto sam ja tako, i zasto u glaavi uvijek imam gluposti..poceli smo cak i djeliti financije, i spvamo skupa, putujemo, razmisljali smo da odemo u inozemstvo, ja neznam kako mi tako neki detalji ne mogu dati do znanja da je nasa veza ok i da se ne moram brinuti..i bojim da cu zbog toga na kraju i prekinuti vezu jer se ne mogu nositi sa sobom..
2014 11 20
" kad je to saznala njegova bivsa, ona je pokusala preko mojeg bivseg s kojim sam ja prekinula mjesec dana prije upoznavanja s sadasnjim, nas rastaviti" Pročitao triput i jedva shvatio. Kako je dobro biti star. [:smije]
2014 11 20
Aha, on je varao, ja sam nekako skužila da je ona bila problematična. Ne znam, očito nemaš povjerenja u njega, a crv sumnje je gadna stvar...
2014 11 20
bili su oba dva problematicni*
2014 11 20
ChrisZG da znam,komplicirano je, i djetinjastvo barem iz moje perspektive.. [:ljut]
2014 11 20
Ma to su ti gluposti , ne znam koliko imate godina, al polako , sto bude biti ce , uzivaj dok vam je lijepo, mi zene trazimo problem tamo di ga nema, to nam je specijalizacija
2014 11 20
Popričaj s njim, ako je odnos dobro utemeljen možeš samo poboljšati vezu.
2014 11 20
on 23. ja 20 za jedan mj.. neznam, nikad mi se to nije desavalo i htjela bi se rjesiti tog osjecaja i zivjeti noramlno, i setati ulicom normalna ja a ne neko ko zeli biti bolji od deckove bivse..ovo je koma, kad procitam, ovo je ko losa meksicka sapunica
2014 11 20
1 2 3 4