Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Stop Aukcijama!

Joj cure, pa neki dan je bila tema u kojoj je većina korisnica vapila da se aukcije nađu u istaknutim temama, pa kad se to napravilo sad se neke druge žale? Pa nećemo valjda referendum napraviti zbog toga [:hihot] . Mi smo sami sebi problem, jer nam je teško pročitati osnovna pravila foruma.
2014 11 21
Onda skrika i vriska zbog lažnog tagiranja i reklamiranja što je jasno zabranjeno, kad adminka počne blokirati, osvanu teme - tko mi je brisao artikle, koja ljubomornica me prijavila.... Dajte se sredite... pravila nisu preteška, ne trebamo svaki dan kontemplirati o istom, samo malo elementarne pristojnosti i poštivanja pravila koja i nisu baš takav crnjak i sve je super [:jezik]
2014 11 21
koja ironija...vrištite protiv aukcija...a stalno pričate o njima [:hihot] [:hihot]
2014 11 21
slobodno pogledajte moju aukciju..balerinke..samo 15kn [:smije] [:smije]
2014 11 21
Eh i onda dolazimo do onoga da se negativne daju samo ako je doslo do suradnje i ako si ostecen.. Znaci za odustanak od aukcije bilo licitar ili prodavac moze dobiti samo neutralnu plafon. Zar ne?
2014 11 21
Mislim da nije za usporedbu, iako ti je argument na mjestu. Aukcije su same po sebi obvezujuće, bidao na ebayu, Sothebyu ili Krpicama. Apeliram da administrator nadopuni pravila aukcija. A tako će i aukcionari razmisliti dvaput prije otvaranja nove teme.
2014 11 21
Da, Hanami, smisao aukcije i jeste da je ispoštuje i onaj tko stavlja predmet na aukciju i onaj tko se nudi za kupnju istog. Ukoliko do toga ne dođe, mislim da bi negativna strani koja je odustala, bila ok kao upozorenje za "buduće naraštaje"
2014 11 21
Ili se aukcije rade s obvezujućim pravilima za obje strane ili se ne rade uopće. Vrlo jednostavno. Na sajtu aukcije.hr postoji IZDVOJENA stranica / kategorija za aukcije od 1,00 kn - trajanje od 1-7 dana, opcionalno. Ta kategorija je na početnoj stranici sajta 0-24 aktivna - otvara ju samo onaj tko želi, ostali ju preskaču bez ikakve drame: ne opterećuje sajt. Forum je IZDVOJEN kao i ostale stranice s prodajom po fiksnim cijenama artikala. Svi uvjeti aukcije su uredno navedeni - sve ponude su obvezujuće! Ponekad aukcija zavrsi na 2,00 kn, ponekad na 500,00 kn, ljudi su bidali i iznad tisuću, dvije kuna. One su prvenstveno rizik prodavatelja koji otvaranjem aukcije pristaje da mu predmet bude kupljen po najnizoj cijeni; naravno uvijek su i rizik kupca po pitanju da li ce predmet biti u opisanom stanju. Po zavrsetku se transakcija realizira - uplata + slanje predmeta; potom obje strane razmijene ocjene koje se NE MOGU brisati, modificirati, mijenjati, whatever, kao sto je ovdje slučaj. To je smisao aukcija svugdje, početna im cijena ne bi smjela biti veća od 30% u odnosu na *željenu* cijenu - zato i jesu zanimljive; ovdje nema jasnih pravila i ljudima su dosadne jer nisu izdvojene. Točno hanami, da su izdvojene kao kolekcije, svima bi bilo lakše.
2014 11 21
Buduci da je ovo sajt primarno namijenjen za "razmjenu" girly stuff, moram priznati da mi je ljepse vidjeti na temama aukcije nego naslove kao- selim se; jesam li...; nisam li... sve u 50% itd... Bas se nekako osjeti nekakav moving u tom smislu. A i ipak je to smisao ove stranice. Sta ja znam. Ovo ipak nije forum. Mislim, to je sekundarna stvar Evo, ja podrzavam aukcije, bas je fora vidjeti taj moving. Trebali bi uvest temu cijenkanje :D Ps. Drugi par rukava je to sto se pravila ne postuju. - i opet dolazimo do admina. Ili bi infrastruktura stranice trebala biti puno bolja.
2014 11 21
I da! Pravila. Ja sam pokusala naci neke odgovore, ali nema. Updejt pravila.
2014 11 21
Moze li mi netko rec sto znaci pocetna cijena? Ako se netko prvi javi-on ima pravo kupiti za pocetnu cijenu, jel tak? A ostali onda bidom blablabls taj dio kuzim.
2014 11 21
Administratorice makni nedavne teme, tak ćeš si puno problema riješit. Ovako svaka želi biti u nedavnim temama, naravno na prvoj strani, a bez nedavnih bi svaka išla na pdf koji ju zanima. Uostalom, ovo uopće nisu prave aukcije, jbt žena otvori aukciju za treperice, početna 300kn, cure se pobune, veli ona da zna da je visoka cijena, al njoj su tak drage te traperice i nije sigurna da ih želi prodat [:boji]
2014 11 21
Meni isto nije baš za forum, trebalo bi negdje drugdje da su uočljive. Prošli tjedan sam recimo kupila prekrasan lot za curicu s etiketom, a baš mi trebao za poklon. Da nije bilo na forumu ne bi vidjela, al opet previše je toga na forumu. Moj prijedlog je da budu negdje sa strane, a opet da se vide...
2014 11 21
Imamo desno rubrike: praćene teme nedavne teme istaknutno popularni izgledi novi artikli Možda bi se negdje između Istaknuto i Popularnih izgleda, mogle ugurat Aukcije kao zasebne? [:sokiran] Ako je to tehnički izvedivo.. [:sokiran] [:sramezljiv]
2014 11 21
Definitivno jedna od najvecih idiotarija ovdje je ta sto se ocjene mogu brisati i mijenjati od strane korisnica. [:pospan]
2014 11 21