Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Obiteljski problemi...

U svakom sl U svakom slučaju je u nekim situacijama bolje da se ljudi rastanu, verbalno maltretiranje je nažalost postalo dio svakodnevnog života nekih ljudi. Postoje razne udruge za fizički maltretirane ljude, ali psihičko maltretiranje nije ništa manje od toga. Svakako trebate otići, ako je situacija stvarno takva kakvom si ju opisala (psihičko maltretiranje, alkoholizam...). Što se tiče Talijana, nitko ti ne može garantirati kakva je on osoba, sama moraš procijeniti, a što se retrivera tiče, razumijem i ponesi peseka sa sobom svakako :D
2014 11 21
ps. ima psa, što znači da je i on ljubitelj pasa, razumijet će tu ljubav (koju samo mi i možemo razmijeti, to nije probao, jednostavno ne zna) [:zaljubljen]
2014 11 21
Cure su ti sve napisale... Mala digresija, ajde nemoj mami prigovarati zbog tableta, nitko ih ne želi piti jer je to super, ali često je nužno. Ponekad su one koje dijele čovjeka od života i onog drugog... kad se psihički oporavi ona sama će ih odbaciti. Sretno. [:smijesi]
2014 11 21
moj tata je poginuo kad sam imala šest, mama se udala za jednog 'gospodina' kad sam bila maturantica, duša od čovjeka, nije ga ona voljela u romantičnom smislu, valjda je htjela nakon sve patnje s nekim ostariti u miru. pokazalo se da nije baš normalan, jednom je pretjerao ii dobio od mene koljenom u jaja. naravno, izbacio me iz kuće al sam taman tad otišla u zg na faks a kad je pijan sjekirom htio seki u sobuprovalit mama je bez riječi pokupila stvari i otišla. sad ima čovjeka koji je obožava, mene i sestre voli kao svoje iako ima djecu koja su starija i od nas. dopustite si biti sretne, makar pokušati. [:smijesi]
2014 11 21
Za Animat cu samo reci da probas komentirati nesto kada nabavis bilo kakvog peseka malog, velikog nije bitno :))) Veliko HVALA svima koje ste me poduprjele, zlatne ste sve!!!!! :)) [:poljubac] Toliko mi je drago cuti da jos ljudi obozava zivotinje jer psi su nesto posebno. Danas cu razgovarati sa njom sto se tice peseka nadam se da ce me razumjeti i ona i on... Sookie zao mi je zbog tvoga tate, ovaj zivot je tako nepredvidiv,,. Sve mi je jasno, nesto novo nikada neces doznati ako ne pokusas Jos jednom zahvaljujem svima na odgovorima, sto ste izdvojile trud i vrijeme na mene :)
2014 11 21
Liinda ma joj mislim da sve znas :))))
2014 11 21
čuvaj svog psa, znam u kakvoj si situaciji sa njime. pogotovo jer sam ja odrasla sa svojim i stvarno mi je sve [:zaljubljen]
2014 11 21
[slika:2c71d8dc-accf-4efd-ba46-40d2d8a51409] Evo slatkice :)) Pasgaro hocu! [:smijesi] Cudesni su...
2014 11 21
A koliko dugo ti je mama s tim Talijanom?? Koliko puta si ti s njim imala kontakt??
2014 11 21
grozna situacija.. budi podrska mami ako je ona sretna bit ces i ti , to je velika stvar [:zaljubljen] a za pasa.. ja bez svojih nikad ne bi mogla nedi otic , toliko ih volin da bi radje na ulici spavala sa njima nego nedi osla bez njih,,, al to razumi naravno samo onaj ko ih ima i voli [:zaljubljen] uglavnom sretno ti, nadan se da ce sve dobro zavrsit [:smijesi]
2014 11 21
molim te, poslušaj cure koje ti savjetuju da povedeš psa, nemoj ga ostavljati, pazit ćeš da mu se što ne dogoti tj.da ga ne otruju. pogotovo ga ne ostavljaj ako uvjeti gdje bi ga ostavila nisu zadovoljavajući i neće biti ljubavi i brige oko njega. psu bi to bio šok pogotovo ako je vezan za tebe. i btw, uopće ne kužim one koji ti savjetuju nešto u smislu - kog briga za psa! katastrofa, nemam razumijevanja za to.... užas, pa i oni su živa bića koja imaju osjećaje i mi vlasnici smo im sve na svijetu jer se ne mogu brinuti sami za sebe.
2014 11 21
Animat, treba imati srce da bi mogla skuziti takvu ljubav...
2014 11 21
Ja ne kužim što je grozno u tome kad netko ne voli pase, žena ne kuži i to je to, svatko ima svoje mišljenje.. Možda je osjećajnija od svih nas skupa..Ugl, ja obožavam pse , ali mačke mi nisu najmilije.. [:ljut] Pa nemoš sve volit..
2014 11 21
hej draga, pakuj se i ti i mama i pas, da nešto ne bude ok ja ti ga mogu pričuvat, u okolici rijeke sam i imam ljubavi i mjesta za to preslatko biće, a i tebi ako treba prijatelj, kava, razgovor......... bilo šta, slobodno se javi, alp ikako mogu pomoći !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu sam, nije mi rijeka daleko i bilo bi lijepo popiti kavu!!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 11 21
nisam skužila koliko imaš ti godina?
2014 11 21