Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Obiteljski problemi...

Erni21 je, odvratna je situacija najrade bi da mogu pobjegla iz svoje koze al to je sve zivot... Ma sve razumijes [:zaljubljen] bas onako gledam ju i mislim si ma kako cu, tko ce me docekati svaki dan kada odnekuda dodem bas ono tuzno. Rekla sam mami bas da nejdem bez nje... Hvala ti puno i ja vjerujem da ce biti sve okej :) Bond007 sve cu napraviti da ju povedem sa sobom obecajem vam! I makar izlazila vanka samo piskiti i da ja budem uz nju nema veze, barem ce biti samnom i cuvati cu je kao oko u glavi. Ma joj... neke ljude ne vrijedi niti komentirati Andriana taj covac je na Viskovu gdje si ti? :)) Ma ne vjerujem, tuzna sam i sretna kada citam ovo sve neznanci koliko te mogu razumjeti i izaci ti u susret... Kava se nikada ne odbija! Hvala ti puno, ja cu ti se svakako javiti kada dodem! :) [:poljubac] Hrvoicl imam 18 i pol godina, 1.3 cu 19 napuniti.
2014 11 21
onda možeš i sama živjeti sa svojim pasićem. [:zaljubljen] ja imam dvije takve beštije i ne bi ih dala [:zaljubljen]
2014 11 21
Tako je, samo da nadem neki siguran posao i nju nosim i na kraj svijeta! :) Retrivere? [:smijesi]
2014 11 21
Ma super, ja sam od Viškova 10min autom, javi se svakako kad dođeš ako želiš!! Viškovo ti je mali grad ako još nisi bila tamo, vjerovatno ima kuću, a vjerujem da ima mogućnosti i za posao, šta si završila?
2014 11 21
Nina kužimo se [:smijesi] [:poljubac]
2014 11 21
ako dodjes u ri javi se za neku kavicu ;)
2014 11 21
Naravno da zelim i ako dodem gore javiti cu se 100% volim upoznavati nove ljude, pogotovo drage tople tako da to je najmanji problem :)! Zavrsila sam za krmijskog cistaca( kemijska cistionica i tako taj đir) makar ne trazim posao u struci zato jer me ne zanima to, a o nije bad zdravo. Sada radim u peksri u Zagrebu i super mi je. U kuci je hehe kao da je to Viskovo nekih 4, 5 km od Rijeke... stvarno nista [:zaljubljen] Emmawitch svakako!! [:smijesi]
2014 11 21
Da za čas si u gradu, a ne živiš u gradu, meni je to super, ma naći ćeš i posao vidjet ćeš, puno puno sreće u novom početku i javi s svakako. Ne brini vidjet ćeš da će sve doći na svoje! [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 21
A tata...jel zna za tog maminog tipa?kakva je reakcija? Mislite na sebe vas dvije. [:smijesi]
2014 11 25
Ne zna nista, niti ga zanima ista u vezi nje. I kada otide mama kod njega u Rijeku na par dana tata nikada nista ne pita. [:smijesi] [:poljubac]
2014 11 28
1 2 3