Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

svaki mjesec užas!!

Lupa me PMS i treba mi exorcista, ali svaki mj isto! S mamom ne razg več 3 dana, inače se desi s dečkom, ali ovaj put majka naletila. Svaki mj sve gore i gore!! Kaj napraviti višee?? Ja sam luđakinja u te dane!! [:smije] [:hihot] [:tuzan] [:tuzan] [:place] [:place]
2014 11 23
zašto ne odeš ginekologu da ti hormonsku terapiju prepišu prema statusu hormona i prema naznakama...
2014 11 23
ako te tjesi nisi jedina samo sto sam ja u zadnje vrijeme non-stop su mi oni dani [:smije]
2014 11 23
Probaj si naći nešto što te opušta ili gdje ćeš se moći ispuhati,ja onda čistim kao luda [:hihot]
2014 11 23
bila sam na hormonalnim pa sam dobila 15 kg [:place] a možda mi stvarno treba exorcista!! [:place] Ive a i ja nisam baš normalna u zadnje vrijeme [:place] [:place]
2014 11 23
samo mi je žal mamice [:place] [:place] ispričala sam joj se ali baš sam bila bezobrazna, pa ne vrijedi isprika izgleda [:place] [:place] stvarno sam luđakinja, mamica moja!! [:place] [:place]
2014 11 23
uvijek mame nastradaju [:place] bude ti oprostila jer mama je mama [:zaljubljen]
2014 11 23
nešto je čudno u zraku, povezano sa našim glava, ovu noć gotovo da nisam spavala, bila ovdje do 1.30,pa malo odspavala ...pa bila budna...pa spavala danas...pa sad više ništ ne stignem narpaviti,a sutra posao... [:sokiran] [:ljut] [:hihot] [:sramezljiv]
2014 11 23
nešto je čudno u zraku, povezano sa našim glava, ovu noć gotovo da nisam spavala, bila ovdje do 1.30,pa malo odspavala ...pa bila budna...pa spavala danas...pa sad više ništ ne stignem narpaviti,a sutra posao... [:sokiran] [:ljut] [:hihot] [:sramezljiv]
2014 11 23
i ja nisam cjelu noć spavala, stalno sam se budila, trbuh me bolio od menst., ujutro sva nadrkana ( izvinite na izrazu ), ispričala se mami, i onda opet svoju priču tjeram, ponovo isto ponašanje tupavo glupavo, i tak cjeli dan [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 11 23
slazem se kupovina ja sam kao nikad do 10 h spavala ne pamtim kad se to dogodilo prije danasnjeg dana
2014 11 23
Ne moras se brinuti da ces se od hormonske udebljati, ne udeblja se svaka, ja sam skinula 9 kg :D
2014 11 23
Ehm Branka, kaj ćemo, nas peru godinice, a mlade isto peru i brige i problemi..i jugovina, i ovaj mrak,promjena vremena...čini se da će konačno zima, ja se ne veselim ,jer ona tek donosi probleme..putujem kroz sama brda na posao, pa led na cesti..a i spod provalije...krasno,kad dođem uopće ne znam kako sam uspjela se probiti kroz led , snijeg i sve nedaće na putu....a drugi pak posao nemaju....gdje je ona cura....koja je svaki dan prizivala POZITIVU...nek se javi... [:vrti] [:pospan] [:zaljubljen] [:smijesi]
2014 11 23
Mene isto pere i sve mi ide na živce ! Da mogu sve ukucane bi istukla [:hihot] Danas bas grizem [:hihot]
2014 11 23
puno sam čitala o tome i navodno čaj od nevena pomaže u ublažavanju simptoma PMS-a :) ja imam jako intenzivne simptome također, ali mi čaj pomaže, jedino ako sam baš ono AAAA, onda mi ni to ne pomaže...Probaj ga pijuckati, 2 čaše dnevno, naškoditi neće sigurno [:smijesi] ja počnem piti negdje 4,5 dana prije nego bih trebala dobiti [:smijesi]
2014 11 23
1 2