Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Švercerice

Pozdrav! Što mislite o top članovima ovdje, curama (ja znam jednu 100%) koje kupuju odjeću u Textile House-u po 15, 10 i 5 kn a zatim ih tu prodaju po 39,45,55,60 pa čak i 100kn? Vidim da im (joj) ide, ali ja ne bih voljela da me netko tako zavalja, pogotovo kad je uslikano izgužvano i tko zna koliko puta nošeno, a navedeno je kao "novo, mirišljavo, maženo i paženo".
2014 11 23
Primjetih i sama to. :) Nije mi iskreno ni jasno tko kupuje tu odjeću pa i da nije iz second handa. Po kojem principu prodaja određenima tako dobro ide. Ali dobro, svaki artikl nađe svoga kupca. :)
2014 11 23
Tasha, znam na koju misliš. [:smijesi]
2014 11 23
tasha mislim da znam na koju mislis [:smije] ja nikad nebi kupila robu u textile house ali nemam nista protiv ko tamo kupuje,ali bezobrazno je da kupi robu po 5 ili 10 kn i onda je tu prodaje pod ''novo ili noseno 2-3 puta'' i jos da je mazeno i pazeno [:vrti]
2014 11 23
snalažljivost [:smijesi] i prodaja im ide bolje nego bilo kojem second handu, na dan zasluže nečiju mjesečnu plaču i iskreno nemam ništa protiv toga ; jednostavno borba .... i konkurencija naravno [:smijesi]
2014 11 23
pa nek prodaje šta ko hoće zato i postoje povratne da curke nisu zadovoljne e bi kupovale-moje mišljene [:zaljubljen]
2014 11 23
a gle, zene su snalazljive, sta sad [:hihot] [:hihot] vjerojatno i nezaposlene, bolje i da tako zaradjuju nego da kradu, prose po cesti ili cijeli dan sjede po kavama i kukaju kako nemaju novaca jedino mi je smijesno sto kada sam ja jednom prilikom napomenula to za jednu korisnicu, onda me se napadalo da kako se usudjujem nesto takvo reci, da me moze biti sram, kako nemam postovanja prema 93085397592349 povratnih koje korisnica ima i da je ona krasna osoba [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] a zaista nisam mislila nista lose, cijenim svaki trud, pa tako i od takvih korisnica, moras ti otici, naci u tom svom skartu nesto sto izgleda donekle pristojno, uloziti svoj novac, oprati, poslikati [:sramezljiv]
2014 11 23
lanazg baš si to lijepo rekla bolje da se trude nešto zaraditi nego da su bez kune u džepu [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2014 11 23
u danasnje vrijeme , nije lud onaj tko zna zaraditi na ikoji nacin.....lud je onaj sto nezna [:smijesi]
2014 11 23
Hmm... postoji puno načina od samog preprodavanja da se zaradi pošteno za novac. Kupiti nešto u second hand, oprat (eventualno) poslikati i opet prodati... nije mi to baš neki "rad". Rad oplemenjuje stvari i ljude. Ovo baš i ne. I trebali bi nazvati svoju robom third hand. :) Inače, ako ne napišeš Third Hand- valjaš druge. Simple as that.
2014 11 23
Mene samo zanima gdje se ta roba drzi.Za to moras imat posebnu sobu i sta kad te netko pita za mjere..nemas pojma odkud da to izvuces.To je fakat posao!O volji tek da ne govorim..Slikat to sve u 5 poza,ajme meni..
2014 11 23
[:kesi] Kao što već netko reče, pa ne moš imat 1000 artikala koje su ti viška..sve jasno. Jedino mislim da bi takve trebale ipak biti sklonije snižavanju cijena kad već takvo što rade... Zapravo kada sumiramio one kupuju za vas ( nas) uz naknadu! [:kesi] [:kesi] [:kesi] To što ne znamo točno gdje, a štas?? Tim više da ti nekih sec.hand shopova nema svugdje, a nisam baš ni sigurna koliko su in i slično..iako je vani to poprilično normalno po informacijama koje ja imam..a i ne moraš biti neki lumen da bi se toga sjetio pogotovo ako živiš blizu takvog dućančića, samo moraš imati volje i vremena..
2014 11 23
Stanicmala slažem se. nego koja je razlika između secon hand dućana i mojih krpica [:sokiran] [:jezik] ?
2014 11 23
Meni osobno smeta. Valjda sam ljubomorna što se nisam prva sjetila... [:place] [:frustriran] [:smije]
2014 11 23
A i još jedna stvar, pa i trgovci rade isto, kupe za malo jeftinu i nekvalitetnu robu ( oni koji to rade , a ima ih) a onda je prodaju pod kvalitetnu i skupu u svom dučančiću. Je, plate porez i sl, ali i nabiju cijene jer i one moraju zaradit..eto, jedino što je ovo bez poreza..hihihi [:kesi] Doduše, ne bi se trebale toliko vrijeđat ako ih netko pristojno pita jel to odtud jer ne želi svatko tu odjeću, pa ako su tu fer, zašto ne??
2014 11 23
1 2 3 4 5 ... 6