Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Kako pobijediti depresiju?

Draga moja, kroz isti period i ja trenutno prolazim. prekinuli smo nedavno. taman u najnezgodnije vrijeme. i ja imam faks, i meni se neda na faks, ali znas kaj? idem! makar kolokvije koje pisem, padam, koncentracija jos nije proradila :( al mogu ti reci da mi je to dosta pomoglo, ljudi su vidli da sam u kurcu, i zahvaljujuci dvije kolegice na faksu, koje su stalno uz mene je nekak lakse, nasmijavaju me i stalno smo na kavama, pricamo o svemu i tokom dana dok sam s njima misli su mi uskredotocene i na druge stvari osim njega. makar, druga je prica dok ostanem sama i dok navecer legnem u krevet, i dalje mi je sve nepojmljivo, bol, suze i sve kaj ide uz to. budi jaka i nemoj se predati tome. bar nemoj da ti cijeli dani odu na to, odi na faks, nekud bilokud, makar ti se totalno neda, al dobro dođe jer ti zaokupira misli i drugim stvarima tak da ne mislis samo o njemu. samo jako, mozemo mi to nekako!
2014 12 05
Tak je Suzy... Ako ne zna sada prijeci preko svade, nece ni nauciti, nego se bacati drugoj u zagrljaj.. i da zavrsite natrag skupa, ne bi mu to oprostila, bar ne u sebi. I uvijek bi se sjetila kako je zbog tvoje navodne greske otisao drugoj, pa hoce li to opet napraviti.. A takva veza je, oprosti na izrazu, sranje. Ima zivota i bez njega, mozda i boljeg... prolazila sam kroz slicno prije par godina, sad mi je to smijesno, a cak sam i skolu promjenila zbog njega, pogledam 7 godina unatrag i iskreno sretna sam sto se nije nastavilo..
2014 12 06
Prijatelji,Kino,zanimacije - sve te to moze privremeno zabaviti...budimo realni kad je netko sjeban onda moze rjesavati kvantnu fiziku I ipak mislit na bivseg decka...utjehe poput..neki malac u africi je Sretan sto je ziv...Isto nece pomoc jer...I kad bi on izgubio mamu Isto bi tako bio tuzan..stogata teorija Isto ne drzi vodu...bila sam tu sto puta...i ne postoji definicija srece...sve ti ide nizbrdo..on te odjebo..imas sve a nemas nista...nazalost zivot je kurac..i moras se naucit branit..sta ti moze prijatelje..nista..prolazni Su svi bas kao i Taj momak...prestani se kriviti.. i izgra [:zaljubljen] di od sebe ono sto zelis..poradi na sebi..svaki prekid nosi promjenu..pa moze I tvoj.. neke zene postanu zmije Ali to je krivo...vjv nisi takva jer Da jesi nebi tu trazila savjet...Zato ti savjetujem Da postanes zmaj ;) nekom pomogne vrijeme..nekom pice...meni Su pomagale cajke i novi momci..pa nek svaka kaze juuu...bar Sam realna...mlada si Ajde... "Ima zena Nema broja" ... Ne trazi beskorisne savjete..tablete..strucnjake...jer ne treba to strucnjak za ljubav. Sama po sebi je besmislena I brz granica. Nauci iz gresaka..idi dalje....poput hdz-a hahaha.. guraj se..I nikad ne sumnjaj u sebe..ne budi glupa I slaba.. stvari Su onakve kakvima ih mi Sami uradimo... Takodjer preporucila bih svim curama like nisu gledale...film...THE OTHER WOMEN ...totalno promjenio neka moja stajalista.. sretno!
2014 12 25
1 2 3