Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Kako pobijediti depresiju?

Dijana ajmo zamjenaaaaaaaaaaaaa, [:hihot] , šalim se, ali daj se probaj trgnuti, šali se s nama na krpicama, svađaj, pitaj, radi nešto da ne misliš na gluposti
2014 12 05
A da probaš pokrpati stvari s dragim? Možda nije nepopravljivo, posebno ako možeš pokazati da ti je zbilja žao, da si shvatila što si napravila i da "nećeš više". ... Pod uvjetom da to stvarno i misliš, je l'.
2014 12 05
Puno vam hvala cure [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ChrisZG - Pokušala sam sve... Nažalost stvar je nepopravljiva. Bar s njegove strane. Previše je tvrdoglav, ne želi mi se javiti, odgovoriti na poruku.... Užas [:place]
2014 12 05
pa eto, onda nisi kriva ti, ak je vec s drugom, samo je trazio nesto da prekinete.....nisi ti kriva, on je kriva osoba za tebe, pusti budalu i odi na frizuru, al ucinkovitije je ako prvo sama malo sjecnes kosu [:hihot] [:hihot]
2014 12 05
Nađi boljeg i prođi s njim kraj starog dečka, nek vidi što je izgubio [:sokiran]
2014 12 05
Suzy [:hihot] [:hihot] [:place]
2014 12 05
pa da ! kad ukrivo odsjeces i vidis se u ogledalo [:boji] faking sit ! zaboravis na sve, kapu na glavu i pod hitno u frizerski, po mogucnosti kod muskog frizera, on ce shvatiti [:smije]
2014 12 05
Nije tvrdoglav, možda je samo povrijeđen. Možda ti želi "vratiti". Možda se vratio bivšoj samo po utjehu, sigurnost - na dobro, staro i poznato. Enivejz, ja ne bih primjenjivao djetinjaste savjete ("budala", "naći ćeš boljeg" i sl.) Čemu takav nastup uopće? Ako ti je fakat stalo, daj mu malo vremena. Reci što imaš za reći, složi mu kobasu u mailu. Pričekaj da vrijeme odradi svoje. Sigurno ćeš više profitirati nego da primaš nasumične kite s novom zurkicom u nadi da ćeš zaboraviti da si ga povrijedila. Psihofizički ionako nisi nizašto, a zurkica i krpice neće to promijeniti, ne suštinski. Tako plitka, nadam se, nisi. Neka zna da si "tu", neka zna da misliš ozbiljno, pa će ti se javiti kad akutna bol prođe. Je li šteta zbilja nepopravljiva znat ćeš tek kad se sve malo slegne. A onda dođi po daljnje savjete. [:hihot]
2014 12 05
Potruditi ću se dovesti u red sebe i situaciju cijelu. [:smijesi] Hvala puno djevojke na savjetima [:sramezljiv] [:poljubac]
2014 12 05
Tako ce te samo sazaljevati, namjerno zivni da vidi sto je izgubio, druzi se, smij se makar na silu, glumi da si sretna dok ne postanes stvarno sretna. Kupi novu majicu, napravi omiljenu frizuru, odi van, popij nesto s prijateljima, bit ce bolje. [:smijesi]
2014 12 05
Ja mislim, iskreno da nitko nije plitak ako se sredi, ako se osjecas lijepo, bit ces sretnija.
2014 12 05
Cura ga je povrijedila, sama to kaže (detalji nebitni), a kokošinjac se obrušio - na njega? Kako? [:tuzan] A savjeti se svode na: troši novce da budala vidi kaj je izgubio. [:place] Kad smo kod novaca, ulažem 100 kn da se bivšoj vratio samo po "flaster za ranu".
2014 12 05
@Chris- potpisujem zadnju rečenicu. Ono iznad ne mogu- jer muški moraju bit krivi, kako god [:jezik] [:hihot] (šala mala) @Diana- plači, lupaj, udaraj, trči, šeći.. samo mu se ne javljaj- ispast ćeš jadnica. [:sramezljiv] Proći će, iako sad izgleda godinama daleko.. samo se nemoj zavući u svoja 4 zida i tugovati mjesecima.
2014 12 05
Trosi novce da se ti ljepse osjecas a ne zbog njega.
2014 12 05
pa ja ga nebi sada ma da je zlatan, posto se vec uvalio u toplo [:smije] jel ti treba tak sta u zivotu, pa da se jos i zenite, pa kad se posvadjate da trci uvaliti bivsoj hihihi
2014 12 05