Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Joj mene je iskreno bilo strah tog cijepiva jer je bilo riječi da od njega dijete može biti autistično, e sad jel istina ili nije... Dovoljno da tinetko baci bubu u uho i mi odmah paničarimo, bar ja. A jel mu je sluh u redu? Ne kužim zašto moraš prvo u bj. Ja sam sa sinom dok je bio mali otišla kod njegove dr i tražila uputnicu za Klaićevu i dala mi bez problema pa smo tamo sve obavili što smo trebali. Nije ništa strašno bilo ali nije mi se dalo ići u bj jer znam kakvi su. Kao smanjile se liste za čekanje, moš mislit.
2016 11 23
Da, čuje sigurno. A gle, nije mi problem otići tu prvo. Što više papirologije, to bolje za ERF. Može ona meni napisati za Klaićevu, ali onda nemam pravo na putne troškove, a i njoj šalju kontrolu da provjere zašto me prvo nije poslala u Bj. Malo su to postrožili valjda.
2016 11 23
Bok cure,kako ste što ima novog kod vas? Nije ni mene bilo neko vrijeme isto sam zaglavila dobro zdravstveno. Trenutno sam na bolovanju i na krpicama. Hehe. Kako ste? Što ima? Kako si dani 0109? kakva je situacija sad? Nadam se da ste mi dobro,i da ste mi u bagdanskom i bozicnom duhu a malo i shoppingastom! Ja sam se ovaj mjesec nadarivala sebe jer sam prošli provela u bolovanju pa sam odlučila da se neću više od ničeg štedjeti! Hahahahah zalijepit ću vam što sam si kupila za blagdane,i sv.Nikolu i za novu Godinu i tako to hahaah
2016 12 06
Pozdrav! Negdje sam pročitala, ne znam točno gdje...netko je pitao da li ima ovakva slična stranica u BiH??
2016 12 10
hey curke!! nije me bilo neko vrijeme,bas sam se iznenadila ovo sve... Danio - ako ikako mogu pomoci ti reci, ne znam kako je za logopeda u bolnici ali znam curu koja je otvorila privatnu logopedsku ordinaciju, mogu ti dati njen kontakt, meni je cak tamo i susjeda. hmmm... to je da stvarno tesko... tesko je jer nam je svima dostupan ionternet i sve googlamo i istrazujemo i ponekad i dajemo zakljucke i dijagnoze i prije nego to i znamo... kod mene sve po starom... ta ljubav vec i zavrsila x-) x-) x-) x-) tako to kod mene, kako dode tako i prode!!! x-) x-) x-) x-) ja evo iduci tjedan dolazim u Bj malo na tjedan dana za Bozic, nisam vec stvarno dugo bila u Hrv, nisam bila od 7.mj u Bj-u. sto bi teta? nadam se da si sada bolje - i da se zdravstveni problemi rjesavaju i da sve ide prema svojem!! Nele - stvarno ne znam ali vjerujem da ima...
2016 12 11
Evo,sad je stanje puno bolje. Došla sam na hitnu zbog pritiska u plućima. Navečer me jak pritisak uhvatio,a posljednjih dana sam se osjećala malo malaksalo,groznica,proljev,dehidrirano i kad sam otišla na hitnu,dva dana mi stanje nije bilo stabilno. Sumnja se na nekakvu sekundarnu upalu pluća koju sam imala a nisam znala da imam (nisam imala temp ni kasalj ništa) ali ni sami nisu sigurni. Provela sam 29 dana u bolnici,od toga tjedan dana na Rebru i dva na Jordanovcu. Ta upala mi je ubijala plucne funkcije disanja,disala sam na 43posto i kako mi kisik nije dolazio do cijelog tijela tako ni do bubrega,bubrezi su mi prestali raditi. To je bila baš velika borba. Dobivala sam infuziju,kateter (voda mi se zadrzavala u tijelu) injekcije protiv zgrusavanja krvi,uz to sve sam dan i pol povracala pa su mi popucali kapilari na ocima. Užas,ne znam što bi vam rekla,imam 27 godina do sada nikada ništa,sve me to isto protreslo i prodrmalo,sve u svemu vratila sam se kući,kontrole su mi krenule na bolovanju sam i nalazi su puno bolji. I tako to inače biva,zdravlje najvažnije bude na kraju. Uz to sve sam shvatila da od tog brzog zivota,stresa,zivciranja i svega nema apsolutno ništa!!!! Treba ići svake godine na preglede i uz to sve ne ignorirati znakove tijela,to je najvažnije. Ja sam se posljednje vrijeme osjećala umorno,ali nisam pridavala pažnju tome. Umor konstantni,odmorim popodne opet umor,spavam po noci ujutro sam slomljena ni sama nisam znala zasto. Eto. Purple,nać ćeš ti nekog još boljeg frajera ja ne sumnjam u to,pit će te ona tvoja super ekskluzivna pića u onom tvom divnom stanu. Danio i tebi želim svu sreću s djetetom,da to bude sve kako treba. I vama ostalima.. Jeste si kupile što za blagdane,jeli krenula groznica? ili smo skromni ove godine? ahaah
2016 12 17
o Boze draga... nadam se da si sada dobro... i da sve zajedno ide na bolje... nazalost, ponekad toliko zaboravljamo na svoje zdravlje i ignoriramo svoje tijelo koje bi nam trebalo biti najvaznije... i kod mene isto bas ovi praznici nisu dobro prosli... ja isto zavrsila u bolnici 30.12. sa dijagnozom mozdanog udara... tako da sam ponoc Nove godine provela u intenzivnoj jedinici neurologije... hvala Bogu na krajuj mozdani nije bio... ali sam shvatila da ovo sto radim, ovaj nacin zivota koji vodim - da nije zdravo i da ce me kostati mog zdravlja... tako da sam odlucila promijeniti puno stvari... nekako ja si mislim da je sreca u nesreci da se to dogodilo jer mi je napokon doslo iz dupeta u glavu da vidim kakav nekvalitetan zivot vodim... i kako vise ne mogu tako... Danio - sto kod tebe ima...? je se sto rijesilo, tj. poboljsalo?
2017 01 12
Što su ti rekli doktori? Od čega neuredan način? Ishrana? Stres? Nespavanje. Pričaj..
2017 01 22
(unaprijed isprike što se ne dotičem teme) Drage moje krpičarke, ja PONOVNO u humanitarnoj akciji. Da pojasnim: oko Božića sam skupljala novac kojim sam kupovala potrepštine za dvije obitelji s malom djecom. Dvije krpičarke dobre duše (veliko im HVALA) su kupile ''pola'' mog ormara, i sav zarađen novac iskoristila sam da nekome stavim osmijeh na lice. Pokušavam ponovno pronaći ''suradnice'' za ovakav podhvat. Ako ima tko zainteresiran, radujem se!
2017 02 21
Hej cuurke drage,znam da se ne tiče teme bas..al zanima me kako se uključiti u forum da se moja tema bar pojavi negdje? Napisala sam temu,i nema pregleda pa me zanima što se promjenilo jer uvijek mi je tema pisala sa strane,bar ona koja je bila stavljena. Tema je bila da naručujem MANGO kako bi mi poštarina bila gratis,pa ako se koja cura zeli pridruziti neka se javi :) bez provizije Lp drage moje <3
2017 06 12
Hey curke!!! Nisam se javila sto godina... Ne znam ni da li je netko od mojih starih curki uopce vise aktivan.... bas mi je zao jer smo bile bas super ekipica... No, imam jedno pitanje... Danas preslagujem ormar i imam hrpu stvari koje vise necu nositi, neke stvari jos sa etiketom... Pa pitanje - kako da izrealiziram prodaju posto iz Njemacke je preskupo da saljem... ja nemam uopce ideju... vi? A zao mi da to sve bacim...
2017 06 16
Uslikaj mi u inbox sto prodajes i veličine i cijene!!! :) zvuci primamljivo!!!!!!!
2017 06 17
ohooooooo zanimljiva tema! Ima i kod mene veelikih veličina za nas velike žene!
2017 09 11
Molim sve-ženske-koje imaju dobrih lijepih (NE BABSKIH!)artikala-cvjetno,veselo,svih boja-da se jave.Tražim sebi odjeće,a nude mi svi-ono što mrrrzim-crno,smeđe i sivo!!Grrr...Eto...ako imate 50-52 veličinu...da škicnem.Bokiććć iz ZG.
2017 12 15
Hitni gotovinski krediti! ! ! Zajam je 100% zajamcen Za one koji žele hitan kredit nudim vam povoljnu kamatnu stopu od 3%. Vi ste odbijeni od mnogih banaka? Trebate li hitno financiranje za konsolidaciju duga? Ili vam je potrebno financiranje za vašu tvrtku po zapisu. Dakle, mi smo najbolje rješenje za vaše potrebe. Nudimo zajmove zainteresiranim klijentima bez kazne. Ako ste zainteresirani, kontaktirajte nas što prije i bit cete ispunjeni radošcu. Mail: [email protected] Nazovite + Whatsapp: +33 7 56 81 46 01
2019 07 09
1 2 ... 37 38 39 40
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija