Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Haj cure..evo da ja tipkam dok se druge jave.. ja sam na godisnjem odmoru jos koji dan.. i kod mene je klasika,sve po starome... @PURPLE haljina je predivna,izgleda dosta prozračno,elegantno i lepršavo! Sviđa mi se jako! Neka si ti nju ulovila to je najvažnije,ja cu uploadati neke od svojih kombinacija,obnovila sam se ovo ljeto sa nekoliko basic haljina jednostavnih linija i boja,kupila sam ove godine i kupaći kostim i nešto što sam si dugo priželjkivala: PANDORA narukvicu!!!!!!! Sad sam si ok sa robicom,s tim da vec njuskam stvarčice za jesen i zimu :) Ipak smo pokriveni i prekriveni većinu godine! Ne želim kvariti doživljaj ljeta ali ja uvijek mislim na ono što je ipak neophodnije,a to su pravi komadi za jesen zimu. Jeste što ulovile na sniženju cure? pusa :*
2016 07 13
Haj purple,izgleda da se nas dvije dopisivamo dok ne vrate se ostale cure sa godisnjih odmora i putovanja. Nadam se da sve guštate i ispijate negdje koktelice!! Ako ne makar i kavu na svojoj terasi! I to je divan osjecaj! Evo ovako,pohvale haljina je mrak mrak mrak! Ja sam uvijek za te haljine,cine jednostavno zenstvenu zenu i gotovu kombinaciju,navuces i spreman si! Divno! i super je nosis!! Hvala na komplimentima,i moram napomenuti da mi se svida razmisljanje o zimskim stvarima. Znaci,ljeto je kratkog vijeka traje dva mjeseca i uvrh glave tri a period jeseni i zime je puno hladniji i duze traje pa bi realno trebalo vise i odjece. Purple,posalji nam par linkova gdje kupujes a dostava postoji i za Hr. moze?? Hahah! Kaput je odlican volim te nijanse ruzicate i bež! i za kaput mislim da stvarno nije puno! Ja sam se ovo ljeto opremila s par haljina i zadovoljna sam,kad bi nasla jos na kraj ljeta nekakve pune pete bila bi zadovoljna ali necu se zaliti. Isto sam investirala u par jesenskih stvari. Kupila sam par basic kosulja,u neutralnim bojama da idu na sve,jeans traperica i jedne cizme od prave kože u manga,vidjela sam ih na jednoj blogerici ona sad to furka na ljeto,da ja to obujem vjerovatno bi se krstili.. evo fotku idem nac..
2016 08 06
skroz su fora,imaju neke rese sa strane i to mi se svida,obnovila sam se sa dvije torbice i sad sam malo stala,isto sto kaze purple stednja,ima jesen puno planova i troskova! treba misliti glavom! :) da vidimo vase ulove! p.s te cizme sam na snizenju ulovila za 224 kn,sto je za mango top jer su skuplji narocito kad su kozne stvari u pitanju. Snimila sam i sandale u gulivera ali tko će sve ...ah ah.. zene!!!
2016 08 06
Cure drage, prekrasne ste obje! Uživam u vašim fotkama i kombinacijama. Puseeee
2016 08 31
Evo i mene. Nisi sama Ekstra su kombinacije. Svidaju mi se te duge suknje... Slike su top. Ja idem u Njemacku za godisnji krajem godine pa cu vjerovatno obici Frankfurt a bit cu smjestena u Kaselu. Imam tamo prijatelje. Cula sam za taj Primark. Sto ti kazes Purple za te destinacije shoppinga? Imas prijedlog za kakav dobar europski ducan?? Pretvorila sam se u uho.
2016 09 16
Bok ženske , gledam vaše slike i porukice presimpa i preslatke steee!!!!
2016 09 17
ajd napokon neka tema di nema oglasavanja :D
2016 09 20
ajd napokon neka tema di nema oglasavanja :D
2016 09 20
i tema na kojoj nitko nista ne pise!!! :') :') :') :'( :'( :'(
2016 11 22
Purple, drago mi je da si pronašla ljubav, izgledaš sve bolje i uživaj u tome <3
2016 11 22
Ja sam stalno ovdje, ali mislim da se nekako ne uklapam. Ja ne volim stavljati svoje slike, a vidim da je to sad aktualno. Sve manje ljudi ima vremena pisati jer su svi zaokupljani djecom a oni nam bome uzmu puno vremena. Ako su bolesni, neki u školi pa je to učenje turbo. Bar je tako kod mene, klinac ide u 1.razred i svaki dan moram s njime i prije skole i poslije vježbati da jadan uspije koliko toliko skužiti gradivo. Ako se tako nastavi neće nam ni trebati učitelji jer ćemo sami ih učiti. Danio kako si to skužila? Jel u određenoj godini ili to već duže pratiš?
2016 11 22
> trible: > Ja sam stalno ovdje, ali mislim da se nekako ne uklapam. Ja ne volim stavljati svoje slike, a vidim da je to sad aktualno. Sve manje ljudi ima vremena pisati jer su svi zaokupljani djecom a oni nam bome uzmu puno vremena. Ako su bolesni, neki u školi pa je to učenje turbo. > Bar je tako kod mene, klinac ide u 1.razred i svaki dan moram s njime i prije skole i poslije vježbati da jadan uspije koliko toliko skužiti gradivo. Ako se tako nastavi neće nam ni trebati učitelji jer ćemo sami ih učiti. > Danio kako si to skužila? Jel u određenoj godini ili to već duže pratiš? Sumnjam od njegovih 1,5 god, a sada sam sigurna da nešto ne štima. Ima 2,8 god i ne govori ni riječ, ali ono što mene još više zabrinjava je što mi se čini da ne razumije što mu mi govorimo. E sad, da li je to oblik autizma ili nešto drugo, vidjet ćemo. Još uz njega dva školarca s kojima radim isto što i ti 😅 Nisi jedina koja se ne voli slikati 😉
2016 11 22
O bože jadno dijete, što prije vodi ga kod doktora ali naravno ne u bjelovar. Nadam se da nije ništa teško niti ozbiljno. A možda je malo lijen pa bi ga trebalo potaknuti s nečime. Mi ćemo onda pisati, a one neka se slikaju,haha..
2016 11 22
Jel je cijepljen sa 1,5 god?
2016 11 22
Ne, cijepljen je malo prije.....i da,naravno da sumnjam na cjepivo kao uzrok :@ Baš sam dns išla po uputnice, ali moram prvo u Bj kod psihologa i logopeda da bih imala pravo na putni nalog za Zg. Ionako za ERF nećemo doći na red do 9. mj, pošto su mi rekli da se javim tek u travnju za naručivanje. Ma nije on ni jadan ni bolestan u pravom smislu, dobro mi funkcioniramo, samo je problem što ne razumije verbalni govor. Ovako, kada mu nešto pokažem fizički, rukom, gestom, pokretom, kuži.
2016 11 22
1 2 ... 36 37 38 39 40