Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Halo pa sta se ovdje desava? Nigdje nikoga nema, ali u svemu ovome me zabrinjava gdje je Purple. Da li itko zna sta je s njom? Febica kak je bebac?
2016 02 23
Čestitam Feba...na prekrasnom malom prinčeku...neka vam bude zdrav,veseo i sretan :) Uživaj u roditeljstvu :) Ja tu,imala neka manje problemčiće,pa sam malo zapustila krpice...kupujem i dalje ko luđak...,malo se aktivirala i počela nešto vježbati,imale neke tegobe,pa da sama sebi ne budem neprijatelj i pomognem si....pokušavam se zdravo hraniti...ali teško...volim kuhati i peći kolače... Kaj ima kod vas puce...kaj smo kupili? :) :) :)
2016 03 14
Hej Mali :) Kupuje se, kupuje, ali kod mene je to više kozmetika :P Reci mi, je li možda tebi poznato gdje nam je nestala Purple?
2016 03 15
hey cure moje!!! tu sam, tu sam!!! samo jednostavno sam ovih par mjeseci bila na tisucu strana... pa je tu dosla i neka ljubav pa me i on poprilicno okupira, pa kurs, neki ispiti, svasta nesto i jednostavno sam zaboravila na krpice... nemojte se ljutiti zenske na mene!!! 😘😘 ja sam vam super, osim sto puno radim, ovaj mjesec imam preko 260 radnih sati ali bit ce novcica ako nista drugo jer iduci mjesec idem u Barcelonu na tjedan dana pa ce trebati... 😂😂 i dalje shoppingiram kao luda!!! 😂😂 evo bas jucer u h&m-u kupila neke traperice i majice... i neke cipelice u Deichmannu... malo sam nesto i smrsavila - ljubav (i sex 😂😂😂) cine cuda!!! 😀😀😀😀 tako da izvlacim neku robicu koju nisam furala... kod mene je bas hladno i jedva cekam sunce i da se skunem iz sve ove zimske odjece!!! 😁😁😁😁
2016 03 20
Hej Purple! Trible i ja samo što nismo Interpol poslale u potragu za tobom :D Drago mi je da je ispalo baš onako kako sam i nagađala; našla si nekoga i nemaš baš vremena za mk. Izgledaš prekrasno <3 :")
2016 03 22
Drage curke, napokon sam očistila ormar i postavila jako puno odjeće na profil, ima svih brojeva, od 44-54, pa slobodno navratite, a o cijenama možemo pregovarat :D :D
2016 03 24
Ajde konacno da se i Purple javila, vec sam mislila se spakovati i ici ju po min traziti. Ja bila malo na godisnjem kod roditelja i danas se vratili kuci pa sve opet po starome.
2016 03 25
Cure, pratim vas pobožno iako baš i ne sudjelujem... Purple, super izgledaš i tvoj post me vratio u neke prošle dane...sjetih se svojih šetnji i vožnje biciklom pored rijeke Isar. Samo uživaj, radi, ljubi, shoppingiraj... I djevojke, sve najbolje za Uskrs svima! :")
2016 03 25
Bokić, ja sam jedna plus size gotičarka/metalka :") Tek sada sam naišla na ovu temu :D Pozdrav svima :D I sretan Uskrs (od jedne ateistkinje) :")
2016 03 26
Drage dame sretan vam svima Uskrs!!!
2016 03 28
ma tu sam, tu sam... samo sam na sto strana bila nekako... ovaj mjesec puno radim, imam oko 250-260 sati i sve nekako treba uskladiti ali bit ce iduci mjesec ipak malo lakse... obecajem da cu biti aktivnija i da cu nadoknaditi ovo vrijeme sto me nije bilo... kako ste mi curice moje? sto ima kod vas? osim malih beba koje su preslatke!! Febicu imam na Facebooku i redovito gledam slikice njenog preslatkog bebaca, bas je danas stavila neke super slikice!! plussize nam se isto porodila, ne znam da li se javila... Mali princ nam je trenutno u Amsterdamu i uziva i bas ju briga za nas!! :) :) jeste vi vec pocele razmisljati o ljetnim praznicima, tj. godisnjem odmoru, gdje, sto? Dramatiqua - dobro nam dosla!!! drago mi je da si nas nasla!! nadam se da cemo se lijepo druziti... mi se neke cure ovdje znamo vec full dugo ali sve primamo k nama!! :) :) moram priznati da mi je zao sto ne mogu vise prodavati jer iskreno imam toliko stvari koje bih prodala da vam ne mogu opisati!!! smisljam kako bih to mogla skombinirati, ali nekako da nekoga trazim da mi to salje... joooj ne znam bas... a odavde mi to preskupo slati... joooj... a stvarno bih hrpu toga prodala!! vec mi sada ormari puni a totalno mi je glupo da mi stoji nesto sto ne nosim... a stvarno imam nekih stvari koje sam mozda obukla jednom... imate mozda neku ideju za moj problem? :)
2016 03 29
Purple imam ja ideju kako da se riješiš nepotrebnih krpica. Kad budes dolazila u hr lijepo to ponesi i ostavi kod mene pa ti ja dalje to prodam ako hoćeš. Meni nije uopće problem. Ja sam u potrazi gdje ici na more, ali vec su me sada izbacili iz takta da sam skoro odustala. Ajd zamislite, vec par ljudi koje sam zvala rekli su mi da su problem djeca i da oni ne preferiraju galamu i veliku buku. Pa nismo mi neki kameni ljudi koji bi tek sada dosli medu ljude i da bi se tako ponasali. Kao prvo djeca su djeca igraju se, pjevaju i svasta nesta. I ja skupa s njima se glupiram i bas nam je super. Ako ne zele da im djeca dodu to bi trebali odmah staviti u oglas i bok. Uzasno me to pogodilo, kao da ti ljudi nisu nekad bili djeca i imali svoju djecu.. Katastrofa, sve u svemu. Imate vi mozda koga za preporuku da iznamljuje apartman? I da naravno i djeca su dobro dosla. x-)
2016 03 29
Oho Purple je Uskrsnula :D e pa sretan Uskrs svima....da baš nam fališ! Jelda da je malički preslatki? :D Dobrodošlica novim komadima, i samo da znate nismo baš aktivni na forumu, ali imamo volju:) tribal....kako je moguće da iznajmljivaći apartmana biraju kome će iznajmiti? svašta! Mi imamo apartmane na otoku Ugljanu, javim ti se na privatno.... Kaj se tiče obleke, bila sam jučer u H&Mu i kupila si dve majice zapravo košulje, i tajice....nema ništa posebno. Zapravo bi si htjela kupiti crni baloner, imam jedan ali je sa čipkom na rubu i stvarno je predivan, međutim nije za svaki dan.
2016 03 31
Draga Febica vidis da biraju i najveci problem su djeca. Sramotno kako nabiju cijenu za maltene sobicu i onda mi jos tako kazu. Kako ih nije sram, nece oni meni reci da su moja djeca problem. Stvarno su si uzeli previse maha. Mali Jura je presladak i bas lijepo napreduje, nadam se da te ne izmori jako. Mene moji dvoje iskoriste do kraja sa svojim zahtjevima i prohtjevima, ali sva sreca dolazi lijepo vrijeme pa cemo po vani biti od jutra do mraka sto se kaze. Meni je Purple prekrasna, nisam ju u zivo upoznala ali ta prekrasna baby faca me jednostavno opcarala.
2016 04 01
Purple stan ti je prekrasan. Tu kad bi dosli moji klinci za cas bi bio kaos!! :') Ja sam ti se ponudila pa ako hoces sve mozemo rijesiti. Bome vrijeme leti ko ludo, ali bitno da je tebi lijepo. Moj m dobio ponudu za raditi u njem ali ja nekako se ne mogu tamo preseliti, nije to meni tako dobra ideja. Placa je naravno odlična, ali...
2016 04 05
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40