Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Ja sam tu ;) Nego puce, ima li koja za prodati zimsku jaknu, tipa parke, veličinu 48? Javite u inbox :kiss: Ako nema, recite mi onda gdje kupiti moderniju jaknu veće vel i po razumnoj cijeni? Hvala :)
2016 01 22
Jupi i Dani je ovdje!!! Već sam mislila da sam luda sto sama ovdje pisem. A jel se kome javila purple?
2016 01 23
Zadnji put sam se čula s njom u 11. mj, a vidim da je ni ovdje od tada nema. Malčice sam zabrinuta za nju, pošto je onda trebala doći u Hr, ali je odustala jer je bila bolesna (nije rekla što joj je). Možda se MaliP čula s njom?
2016 01 23
Pa rekla je da ce doci jos dam joj rekla da bi kupila cizme od nje kad dode da ih ponese. I onda muk!! Ni traga ni glasa od nje. Ne znam nista da je bila bolesna al nadam se da nije nista ozbiljno.
2016 01 24
Da, i ja sam se čula s njom u vezi tih čizmi. Poslije je nema tu.
2016 01 24
Dani očito smo samo nas dvije ovdje. Svi ostali izgleda imaju pametnijeg posla!!! hahaha
2016 01 27
Febica i plussize se vjerovatno zabavljaju sa svojim bebačima, Purple je misteriozno nestala, MaliP uživa na produženom medenom mjesecu, a ostatak cura smršavilo :) Prepuštene smo jedna drugoj ;) :kiss:
2016 01 28
A onda ćemo i mi morati ili roditi jos djece ili smrsaviti, :') Na medeni mjesec ne mozemo kad smo to vec obavile!!!
2016 01 28
Isusek, kakva slatka i zadovoljna bebica <3 <3 Prekrasan je :kiss: Čestitke mami i tati, uživajte :")
2016 02 01
Ma baš je zadovoljan:) a i mi smo naravno sa ovakvom kruhlicom! Obožavamo ga, i tek kad rodiš i primiš to dijete u ruke, shvatiš da postoji još jedna vrsta ljubavi, jače, snažnije i intenzivnije, baš zbog te velike brige radi maloga čovjeka. Evo Jura se javlja mislim da je gladan....stiže cickaaaaaa ( o ) ( o )
2016 02 02
Pozdrav Febice, čestitam od srca, baš sam se pitala što je s tobom..ne mogu vjerovat da je to taj mali Jura zbog kojeg si bila sva procvala kad smo se vidjele zadnji put, bome momčina I pol,...na tatu momčina na tebe pol... :") , lijepi su to dani zato uživaj jer mislim da si ti to svakako zaslužila nakon sve što si prolazila, jedva čekam da sve hitiš u prodaju što si nosila kao trudnica.. papa ;)
2016 02 02
hehehe hvala zeljka :) Je je to je mali Juraj zbog kojeg sam cvala i cvatem još dalje! Dečko je pravi i veliki i jako voli cicke:))) kao i svi muški! Uživamo i tata i mama i baka i deda....svi smo se rastopili:)))
2016 02 03
Pozdrav! :")
2016 02 06
Feba, čestitke i od mene. Presladak je mali. :") Izmamio mi osmijeh na lice ranom zorom. Nek vam je sa srećom!
2016 02 07
Frajle ako ima koja svečane hlace po mogućnost crne neka mi se javi u inbox. Nista ispod 48.
2016 02 08
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 40