Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Adriana, ako si otišla na uređivanje profila i spremila, znači da nije do tebe, već do stranice. Probaj opet [:smijesi] Febice, točno tako [:kesi] . Ništa mi nije dobro izgledalo s plavom, ni šminka ni odjeća [:sramezljiv] [:hihot] Trible, isto i kod mene, odahnula sam [:smije]
2015 10 29
Žene trebam jednu info. Na kojoj stranici da tražim grudnjake većih veličina? I da naravno nisu oni užasno zastarjeli modeli.
2015 10 30
Purple grudnjaci su predivni i da mogu par komada bi uzela odmah. Valjda ima koja cura da zna da li ima ta trg u zg.
2015 11 03
kako ne. imaš Ulla Popken trgovinu u Avenue Mall-u u Novom Zagrebu.
2015 11 03
Nešto krpice nisu radile ovih dana, pa ne znam jeste žive...ja jesam, još sam u komadu:) Moram se strpiti do siječnja a onda juhuhuhuhuuuuu! Obavljam stalno neke pretrage, a i shoping ali za bebača, ja više nisam bitna hehe.... Stavila sam popust na jakne zimske, super su i sve su uščuvane, pa cure, koja se nije pripremila za zimu neka pogleda i počasti se! Idem probati skočiti do Lidla danas imaju neke nove stvarčice za bebe.
2015 11 19
Haj cure sve ste divne!! plave,crvene i crne! :D sopingirate li sto? Ja svaki misec nesto kupim! ahahah!
2015 11 22
Bok curke :) zanima me gdje kupujete traperice, ja sam u Bjelovaru gdje bas i nema nekog izbora brojeva, uglavno su dolje siroke. Znate li mozda neku dobru krojacicu u Bjelovaru koja bi ih znala suzuti?
2015 11 26
Gdje ste puce??? Tema nam polako odumire kako mi se čini!!! Jel kupujete ste? Planirate gdje za Božić? Kako dišete? Mi se pripremamo za Sv. Nikolu. Pa za čas Božić i od sina rod. Tako da nema šanse da sebi ista kupim, a nije mi ni zao jer ipak su mi klinci na prvom mjestu. Naručila sam personalizirane čestitke sa slikama djece sa bake i djeda. Ženska to savršeno napravi za malo novaca. Mislim da će biti oduševljeni. I sin će dobiti šalicu sa slikom njega i sestre za rod, to mu je jedan od poklona. Febica kako ti? Koliko još do sretnog dana?
2015 12 04
evo pripreme za blagdane su krenule. Ja sam u radionicama svakodnevno :)))) Ovih blagdana cemo biti skromniji,nekakav slatkis i to je to. Druzenja necemo svodit na soping centre vec cemo se druziti na adventu na otvorenom uz palacinke kave kuhana vina itd. to i jest smisao blagdana a ne trositi kao pijani bogatas. Treba prezivit blagdane ali i sacuvat koju kunu za 1 mjesec (mozda koji popust ahhahh)
2015 12 05
Febica je dobro, ja surfam i gledam kako nas nema na forumu. Sašila sam si par prekrasnih tunika za ovo doba, i budem ih sutra pofotkala, kupovala nisam ništa jer su mi noge naotečene, kao i trbuh. Jura se gura u trbuhu, zasada je sve ok, a trebala bi roditi sredinom siječnja. Kupila sam dosta robice preko krpica za bebu, sve ostalo sam dobila, od kinderbeta, komoda, minimalno sam trošila....nekako mi je to praktično, obzirom da bebice brzo rastu. Što se tiče poklona, obzirom da sam 6 x krsna kuma, i da imam negdje 17 klinaca koje treba darovati, iskoristila sam popust u Konzumu 30% na dječje igračke, još prije mjesec dana, obzirom da mi je sada puno teže hodati, i gurati se po šoping centrima. Dakle danas sam već i zapakirala sve te poklone, u slučaju da mi nešto zafali za moje krasne klince! I naravno da je zafalilo hehehe pa ću još to kupiti i spremna sam za Djeda Božičnjaka :D
2015 12 06
Teta dobro si to rekla. Nije mi jasno zašto ljudi mahnito troše novce na neke skupocjene poklone. Mi to nikad nismo radili i znamo bit Božica, ali nažalost nekoj djeci je to samo darivanje poklona. Stari običaji su izumrli. Sjećam se kako smo mi ko klinci to s e drugačije doživljavali. Predugacko je da pišem o tome. Febica bas mi je drago da ste oboje dobro. Čuvaj se još to malo!!
2015 12 07
Ajme draga Febolina pa ti si prekrasna, i tunike su savrsene pogotovo ona sa narancastim. Ali ti wow!!!! I taj prekrasan trbuscic koji se vidi... Ti jednostavno blistas!!! I bez sminke izgledas savrseno.
2015 12 08
hehehe....pa znaš kaj zadovoljna sam jer sam dobila svega 4 kg, što mi je drago, zapravo variram između 4 - 6 kg, ovisi o probavi hehehe. Puno si bolje izgledam sa šminkom, jer ja sam takva, čudna sam sama sebi bez šminke, ali mnogi mi kažu da baš blistam, valjda je to "drugo stanje" i veselje što nam dolazi najljepši poklon:)) Daaaa ona sa narančastim je predobro ispala...ide i crni i narančasti nakit! Naravno ja imam sve solucije haha.... trible hvala još jednom na poslanom poklonu za Juru:)
2015 12 08
Nema na cemu nadam se da ce Jura biti zadovoljan,hehe.. I ja sam se jako malo udebljala u obje trudnoce svega 6 kg u prvoj i 4 kg u drugoj sto su se dr cudili kako tako malo. Ali djeca se rodila sa normalnom kilazom tako da se bisam brinula. Djeca su najljepsi poklon sto covjek moze dobiti!! A gdje nam je Purple?
2015 12 08
Jao zene mene ove nove krpice ubijaju!!! Idem preko mob i to je uzas zivi. Vise mi se svida stara verzija jer nekako mi je sve bolje preglednije. I uopce ne dobim obavijest preko maila ako mi netko posalje por. Nazalost mislim da cu otici zauvijek jer stvarno mi se bi malo ne svida!!!
2015 12 09
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 40