Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Plussize iskrene čestitke! Sada i postala mama jednom malom slatkom biću [:zaljubljen] ... predivan osjećaj, zar ne? ne može se niti riječima opisati... baš si odabrala posebno ime, jaaako mi se sviđa!
2015 10 06
Plussize cestitke!!!!!!!! Evo par fotki iz bajne Opatije... [slika:1436fbab-45f7-4eec-8830-02642927a50f] [slika:e9d235bf-70fe-4fdb-b215-1865ab9d4941] [slika:452a1367-991e-411a-ad05-54987ebea972] [slika:771fb351-40f0-40ad-9012-5562342a1b72] [slika:ee074ed4-906f-405d-955e-4011b245146d]
2015 10 07
Teta u kojem si bila hotelu u Opatiji na svadbi?
2015 10 07
Hotel Bristol :)
2015 10 08
Točno sam mislila da si tamo bila. I ja sam bila prije 7god i vidim da im se meni nije promijenio. Skuzila sam po onoj košarici punjenoj sa ne znam čime i onim trobojnim odreske,ali ne sjećam se od čega. I točno tu gle si se ti slikala i mi smo,hahaha.. I još kraj neke vile gdje se je snimala neka naša serija.
2015 10 08
Evo iz članka na internetu lijekovi protiv anemije. Ja nikada ne uzimam tablete, radije ću prirodno. sad me neka bakterija zeza u mokraći tako da pijem jedan domaći sirup koji sam napravila. Najpoznatiji lijek za liječenje anemije je kopriva. Kopriva je biljka koja se tradicionalno upotrebljava za jačanje krvi. Kao osoba koja je sklona anemiji vjerojatno se osjećate i iscrpljeno, pa kopriva može pomoći liječiti anemiju kao i simptome koji se vežu uz nju. Kopriva je biljka koja je bogata željezom, a budući da je u njoj prisutan i vitamin C, konzumiranje pripravaka od koprive bit će posebno učinkovito protiv umora i bezvoljnosti, posebno kod žena. Pijući čaj od koprive, ne samo da ćete popraviti stanje krvi, nego i općenito kvalitetu života, na svim područjima života, jer ćete imati više energije. Ako živite u ruralnim područjima koja su nezagađena možete brati sami svoju koprivu za čaj, a ako to nije opcija možete sušenu koprivu u obliku čaja kupiti od provjerenih proizvođača. Drugi poznati lijek za anemiju su jabuke. Trebali biste pojesti jednu do dvije jabuke dnevno. Ovo voće je bogato željezom, te je zdrav i ukusan način da povećate unos kvalitetnih nutrijenata u tijelo. Budući da je vitamin C bitan za apsorpciju željeza, dnevno popijte jednu limunadu od svježe iscijeđenog limuna. Trebalo bi smanjiti konzumiranje kave, jer kofein smanjuje apsorpciju vitamina C. Kavu zamijenite energizirajućim čajem od đumbira i šipka koji je bogat vitaminom C. Med je također poznati prirodni lijek za anemiju. Dobra kombinacija je žlica limunovog soka, žlica meda i žlica razrijeđenog jabučnog octa. Uzmite ovu smjesu jedanput dnevno. Uzimajte kompleks vitamina B, kako biste unijeli dovoljno B12 vitamina u organizam. Sok od repe i cikle dobar je lijek za anemiju, kao i suhe smokve. Trebalo bi pojesti dnevno 3 do 4 suhe smokve.
2015 10 08
Može se i napraviti domaći sirup od kopriva,to mogu i klinci piti ali u određenim količinama. Ja sam to pravila prošle god. I to mi jedino nije stvaralo bolove u želucu. Limun,jabučni ocat i čak same jabuke mi naprave toliku kiselinu da hoću umrijeti od bolova. Ali opet svatko je individualan, meni možda smeta a nekome možda neće.
2015 10 08
Dakle, čisteći malo po sobi naišla sam na dvije vakumirane vrečice sa par jakni, novih, nošenih svega ima, veliki su brojevi, i danas sam ih poslikala i stavila u svoj dućan. Pogledajte cure stvarno su povoljne, a ja sam ih izmjerila pa ako nekome odgovara javite se. Također tu je i haljinica kimono, i još jedna tunika.
2015 10 12
Purple jel možeš izmjeriti unutarnje gaziste od crnih čizmi? I koja je cijena?
2015 10 16
Uunutarnje gaziste? kak to mjerim? ono sa donje strane ili? hehe hehe hehe vidi se da sam ispala sa stosa mjerenja svega zbog prodaje [:smije] [:smije] [:smije] ja sam nekako mislila njih prodati u komepletu [:smije] [:smije] one su bile 220 kn, ja sam ih mislila oboje,crne i smede zajedno dati za 250 kn.
2015 10 16
znam da sam rekla da se smirujem ali to sam morala uzeti jer mi to treba... vjerujem da ima i u Hrvatskoj!!! u KIK-u sam jucer uzela zimsku jaknu, parku, maslinasto zelenu, onako malo duzu, predobra je!!! bas pravo topla!! prava zimska jakna!!! i ima do velicine 58!!! uglavnom kod mene je 35 eura!! i mislim da to za zimsku jaknu nije puno!! pa pogledajte mozda kod sebe ako trebate zimskih jakni, vjerujem da isto ima!!
2015 10 17
Aaahhahaaha, pa identičnu stazu imam dolje kod mame. [:sokiran] [:smije] [:smije]
2015 10 17
purple...zamisli u Hrvatskoj su ukinuli plus size u KIK-u, i ja sam već luda, jer sam vidjela na netu da vani ima velikih brojeva. A cure u dućanima od Kika me uvjeravaju da su oni to ukinuli i vani, i kao da one ne znaju ništa! Znam stvarno mnogo žena koje su tamo kupovale velike brojeve, jer se stvarno našlo fora komada odjeće! Evo i ja sam kožnu šatro jaknu našla za 150 kuna, čisto je solidna i niš joj ne fali, ali kao to su ostaci od prošle sezone. Super je ova zelenkasta parka, i nije tako ni skupa....ma ne znam kaj da kažem ići ću uskoro u sloveniju pa ću provjeriti da li oni imaju velike brojeve! Super su mi njihove gačice, duboke i pamučne recimo sada za trudnoću, jer su od solidnog pamučnog materijala, ne koštaju puno i duboke su pa me ne žuljaju, imaju super grudnjake plus size, ali niti toga više nema u HR. BAš sam pissed!
2015 10 18
Super,di sad kupovati,hm je nenormalan postao s brojevima,jedina nada je u c&a a nemogu ni tamo samo kupovati izgledati kao hodajući c&a
2015 10 18
a ova torbica retro je očaj ! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 10 18
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 40