Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Imala sam i ja fazu mislim da sam jednu godinu bila smeđa i kad se vidim na tim fotkama.... puno si deblje izgledam, i jednostavno sam si više sexy sa plavom kosom. Pogledajte sami: [slika:3aa23921-0891-49cf-bf73-8ef958343e18] [slika:b1ecd020-d9b1-4d76-bd6a-9d8b99bf6849]
2015 10 02
Febice hvala [:poljubac] Meni si odlična na obje, ali na drugoj mi je šminka/oči vrh [:smijesi] [:zaljubljen] Plave i prekrasne [:zaljubljen]
2015 10 02
danio ... ooodličnoooo!! jako mi se sviđa tvoja boja, zaista izgleda prirodno i izgledaš mi mlađe, svježije, ma ko curetak [:zaljubljen] :)) ovo ti je pun pogodak! kako su tvoji reagirali na ovakvu promjenu? sigurno im je ugodan šok :)) feba, izgledaš mrak na ovoj drugoj slici! više mi se sviđa (kako ti stoji) ta boja od ove prve slike... i odlična ti je kombinacija na 2. slici (mornarsko + ciklama... predobro!... veliki lajk!)... moja boja kose je nešto kao ova tvoja na 2. slici. jedino me pomalo živcira što zbog izrasta moram češće ići kod frizerke nego prije kod sam imala smeđu kosu... moja prirodna boja je smeđa (neka srednje smeđa). sad (ok, možda ne sad, ali u dogledno vrijeme [:smije] ), planiram se vratiti u smeđu nijansu i onda samo stavljati pramenove svaka 2-2,5mj...
2015 10 02
Hvala Rapidosa [:zaljubljen] Klinci su oduševljeni s mamom plavušom , samo me srednji pitao zašto nisam još plavija [:smije] Mužu je sve dobro, naj prijateljica kaže da je najbolje ikad, a ostali su ugodno šokirani [:hihot] Jedan stariji susjed mi je rekao da izgledam kao Kolinda [:smije] Ma meni su kratke frizure baš sexy, ne znam zašto mi žene sa lijepim kratkim frizuricama izgledaju divljije [:kesi]
2015 10 02
hvala hvala i meni je otkačenija i draža plava kosa, i kaj se tiče izrasta, nikad me to ne zabrinjava, jer kad god mi je izrast svi se oduševe jer automatski izgledam drugačije....doduše ja imam sivkastu kosu pa možda i nije tako jaki izrast. Nije loša niti ta smeđa međutim, ako nemam dovoljno šminke kao smeđa eeee onda sam bljeđa....i deblja...sve fotke iz tog perioda su mi u pola lošije od ovih "plavih". Volim se šminkati, i volim prugasto i rozo i boje opčenito....a ogrlicu sam si sama napravila:) BAj d vej i prodajem ih....samo ih nisam ovdje stavila....moram ih poslikati i staviti....zapravo često ih i poklonim curama koje naruče moju robicu:) [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 02
ja sam isto isprobala sve boje ali najbolje se osjecam sa plavom i mislim da mi i najbolje stoji... uvijek nesto isprobavam ali se uvijek na kraju vracam na plavu... Danio fakat si macka... ajme koje predivne obrve imas!! mrak mrak!!! ja danas malo sredivala stan pa sam stavila jedan novi detalj, nesto sto sam oduvijek htjela imati a eto sada i imam... sada je jos samo plan da jednom bojom budu oznacena mjesta na kojima sam bila a drugom mjesta na koja zelim ici [:zaljubljen] [:zaljubljen] [slika:7d2538e2-e38b-44a6-ab57-5359271c8531]
2015 10 03
Ajme curke kak ste mi sve sexyici!!! Ja sam sad siva,haha.. Dani frizura ne odlična i boja također i super ti tako stoji. Febica ti si meni na svakoj slici prekrasna i meni dobro izgledaš i sa smeđom kosom. Ona čupava bundica je meni totalno grozno!!! Sorry svima ali meni se to nikako ne sviđa. Ja to ne mogu ni dodirnuti, a kamoli da bi nosila.
2015 10 03
Hvala, hvala cure [:sramezljiv] S obrvama sam napokon i ja zadovoljna, ali sve je to do dobre olovke i tehnike crtanja [:hihot] Purple, karta sa oznakama je genijalna ideja. Nadam se da će se na karti brzo smanjivati boja željenih destinacija [:zaljubljen] Da trible, ni ja nisam ljubitelj ičega što izgleda kao životinjica [:smije]
2015 10 03
Prvo da vas sve skupa pozdravim cure moje!!! sve ste divne s ovom ili onom bojom kose, Febolini čestitam,sjajiš kao sunce,prekrasna si!!! Svima ostalima sto se nista napeto ni ludo ne događa da vas utjesim to je tako i kod mene. Radim a vikende odmaram,ostale dane uvik nesto kupujem i pronalazim po internetu u što bi se mogla zaljubiti. Davno nisam vidjela neku dobru torbu haha!!! Super su vam destinacije,samo putujete,blago vam se. Moje jedino putovanje je bilo ovo ljeto u Opatiju na vjenčanje. Morat cu i ja okačiti koju sliku. Ove godine vjenčanja ko u priči. Ubile su me. A tek sad babinje. Inače kako provodite slobodno vrijeme cure moje drage? Ja uz dobar frankov čaj,internet,otvoreni radio,i bauljanje po krevetu,izlezavanje cjelodnevnooo!!! hahaha!! Sto tema sam okrenula i prokomentirala da vas pohvatam. Super mi je što je tema živa i baš sam sretna,i sve vas pozdravljam da sad ne idem po imenima,osim Feboline,ona je stvarno mrak i trudnica je i ne trebam neke ječmence dosta mi je prehlada ove jeseni hehehe [:smije] [:smije] [:smije] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 10 04
hehehe teta stvarno si se raspisala:) nema jačmenaca....ne brigaj - Hvala ti na lijepim riječima [:sramezljiv]
2015 10 04
Helou curke!!! Evo da se pohvalim moj mali princ danas krenuo u malu školu!! Zbigecao se ko pravi mali frajer,morala sam mu frizuru napraviti i naravno staviti njegov parfem! Suza za sada nije bilo, ali vidjet ćemo kako će dalje biti. Bila sam jučer u C&A i H&M i na kraju si nisam nista kupila!! [:place] Nikako naći hlače da mi pašu u struku i nogama. Ali barem sam klincima svašta lijepoga kupila
2015 10 05
Febolina, čestitam i puno sreće ti želim do kraja, a onda opet iznova [:kesi] Moja ljubav je stigla prije koji dan, trudnoća iz snova i nalipše razdoblje u životu, porod i iskustvo iz bolnice sasvim suprotno, nebitno za ovu temu... Uglavnom, mali Marlo šalje jedan osmijeh svim plus size tetama/curama/ženama [:poljubac] P.s. Lipe frizure, još lipši osmijesi i žene koje ih nose!
2015 10 05
Čestitam Plussize od srca...malom Marloju puno zdravlja , jer znam da mu ljubavi neće manjkati ...uživajte u svakom trenu kao i u trudnoći [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 05
Plussize čestitke na malom pricu, mazite se, uživajte i puno se ljubite, ti obraščići su stvoreni za poljupce [:zaljubljen] [:poljubac] Trible, Febice, Purple, maliP, Rapidosa i sexy teta [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 05
Aaaaa bravo baš mi je drago da je sve super prošlo Plussize i jako sam happy radi tebe! Želim tvome sinu dug, zdrav i sretan život ispunjen smijehom i radošću! Šaljem mu puse :D
2015 10 06
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 40