Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

trible...mislim da oni još uređuju...nisam niti ja prezadovoljna, prvo zato kaj kad dođem na Forum, moram klikati do 54 stranice! To mi je glupo! A ovo sve ostalo zasada funkcionira, doduše nisam se probala spojiti preko mobitela. Nemoj otići dok oni to do kraja ne srede, mnoge su razočarane, tako da će oni to morati malo sortirati i popraviti.
2015 12 09
Ja sam obrisala cookies i vratila se na stari dizajn :))) preko mobitela mi je ovaj novi koma :(
2015 12 09
Sunche...očito ću i ja to morati napraviti, ali zasada se spajam na komp tako da mi to uglavnom funkcionira. Ali fakat se nadam da će malo to skockati.
2015 12 10
E da ti klikanje do zadnje str me ubije. Laptop mi je krepao pa dok ne dode sinu komp primorana sam se spajati preko mob. Pa hel vama nije bila stara stranica jednostavnija?
2015 12 10
Ajme,trebalo je vremena za prolistati sve stranice...Feba prva mi je tunika naj zbog aplikacije...i sviđa mi se duljina...Zbilja blistaš,uživaš u trudnoći i to se vidiDrago mi je zbog tebe :) :) :) Nikaj ne kupujem,a slabo prodajem,mislim da su svi fokusirani na Božić :)
2015 12 14
:')
2015 12 20
Ovog smajlica sam stavila samo zato da mi ode automatski na zadnju str. Tako mi je lakše nego da klikam do zadnje,haha..
2015 12 20
...
2015 12 22
Febice, ti doslovno sjajiš! Sretan vam Božić ljepotice !
2015 12 25
Sretan Božić svima! Cure moje drage!!
2015 12 26
Sretan Božić komadi :) Super slika Feba :) lepi borek...lepi stajling...nadam se da ste sve uživale....puse iz Kc :)
2015 12 28
cure moje nadam se da ste se lijepo zabavile za Božić....a sada planovi za novu godinu:) Kakvi su vaši planovi? ja ih nemam osim da mirujem i uživam domeka sa mužićem i Juricom u trbuhiću....
2015 12 29
helou, sa velikim zakasnjenjem zelim vam sretan Božic. Mi smo imali i feštu za rođendan tako da ništa nisam stigla u zadnje vrijeme. I polako odustajem od krpica jer mi se jednostavno ne sviđaju nove. Nekako su mi stare bile bolje. Na komp imam staru verziju i dok se promijeni odo ja. Sto se tice dočeka mi idemo kod kumova par kuća dalje od nas,haha.. Tak nam je najbolje jer i klincima bude zabavno i nama bez brige jel će nam biti hladno ili jel će me neko gledati kako sam obućena ili ne znam šta. A jos uz to pečemo odojka i ima da umremo od tog sveg jela i pića.
2015 12 30
Pa gdje ste sve nestale??????????
2016 01 13
Rasprodaja artikala, niske cijene, moguć dogovor zbog hitne prodaje
2016 01 18
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 40